Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-04-27 12:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wątpię. Miedź ma znaczenie chyba większe niż dywidenda. Zresztą co mi tam, lekka strata. Właściwie nie poczułem. A trzymając mógłbym :)
Poza tym mam środki wolne. To też coś.

Re: Uspokojenie przed majówką

marlowe / 2007-04-27 11:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Stop loss mi wywalił KGHM
marlowe / 2007-04-27 09:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o fasingu
marlowe / 2007-04-27 09:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nieźle w porównaniu z poprzednimi latami...
marlowe / 2007-04-27 09:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
brydzia rozwalasz mnie ostatnio :P Leżę i nie mogę :)
marlowe / 2007-04-27 09:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hihihihi :P

Re: Uspokojenie przed majówką

marlowe / 2007-04-27 08:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy mi się wydaje, czy prezes LPP próbuje łagodzić nastroje?
marlowe / 2007-04-27 08:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ech. No dobrze. Uściślę. Mieliśmy wczoraj pół miliarda obrotu na WIG20. Wartość obrotu mnoży się razy dwa, stąd miliard wynosi wolumen obrotu..
marlowe / 2007-04-27 08:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kurczę, albo jeszcze inaczej. Jest wolumen obrotu i wartość obrotu. Wolumen to wartość razy dwa. Wniosek: zaszło nieporozumienie :)
Bardzo prawdopodobne, że z przyczyny spowodowanej przeze mnie, ale mam wymówkę :) Znowu jestem po nocy w pracy :)
marlowe / 2007-04-27 08:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wolumen obrotu mnożymy razy dwa, zgadza się. Ale obrót wynosi jeden miliard :)
marlowe / 2007-04-27 08:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)

Re: Uspokojenie przed majówką

marlowe / 2007-04-27 08:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
needle, niżej Ci odpisałem o obrocie. Od dłuższego czasu rzadko piszę na forum, co pozwala mi myśleć. Wasze dyskusje czytam na samym końcu i to mi pozwala ocenić kto myśli, a kto przez cały dzień wklepuje teksty typu: "teraz odbicie!!!" "zaraz będzie odlot!!!" Itp...
Dostałem swoje w rzopsko i myśleć się nauczyłem i ciągle uczę analizować informacje zupełnie bez emocji.
A piszę o tym, bo sam na początku siedziałem przed notowaniami i wklepywałem takie głupoty, a nie dlatego, że się czepiam Ciebie :) gwoli ścisłości.
marlowe / 2007-04-27 08:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Więc albo się pomyliłeś, albo Cię źle nauczyli... Bez urazy, po prostu nie masz tym razem racji.
marlowe / 2007-04-27 08:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie. Wyobraź sobie, że zaszła tylko jedna transakcja. Jeden gość kupił papier za miliard, srugi sprzedał za miliard, ale obrót nie wyniósł dwa miliardy tylko jeden. Kiedy piszę, że jedni za miliard sprzedali, a inni za miliard kupili to mam na myśli ten sam miliard wiesz?
marlowe / 2007-04-27 07:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czyli otwarcie znowu na dużym plusie ;P

Najnowsze wpisy