Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-03 21:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) nieźle mnie koleś zaskoczył wtedy. Nick miał marta-coś-tam, a okazał się facetem. Zadzwonił do mnie wtedy i od razu z krzykiem i wulgaryzmami. A towar mu posłałem. Od razu coś mnie tknęło, mówię do gościa, że może wina poczty skoro nie otrzymał przesyłki. A ten znowu z mordą. No i wystawił mi nega. A ja od tamtej pory wysyłam za potwierdzeniem odbioru. Choć przyznam, że ze zwrotkami poczta ma też problemy. Jeden gość towar dostał, a ja do dziś nie mam zwrotki, że go otrzymał. :)

Życie..
marlowe / 2007-07-03 21:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Spoko. Linka nie wkleiłem...

http://tinyurl.com/35dnp5

Re: Selektywne wzrosty na GPW

marlowe / 2007-07-03 21:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wieczorem, przy piwie i zadumaniu nad sensem istnienia. Wystawiłem sztalugi miniaturki na allegro po cenach konkurencyjnych.
Wklejam linka może ktoś się zainteresuje :) Idealne do wystawienia kursów walut, albo ekspozycji innych ważnych dla klienta informacji tudzież zdjęć w domu. No i można przy ich pomocy malować i rysować :)

Zdołowało mnie wywalenie przez IDM mojego STXa. Chyba poszedł PKC zamiast stop lossa, a ustawiłem stopa. Wszystko przez naszą szulernię. Znaczy jest ok, bo poszło drożej niż się dzisiaj zamknęło, ale jednak... W ogóle jakiś taki mam dzisiaj nie-inwestycyjny humor. Portfel lekko w dół przy rekordach (pozdro dla Slawa) i jakoś tak do Nitchego :/

Ktoś mi opowie dowcip?

:)

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i całkiem nieźle dzisiaj. Trochę mnie zdziwiło, że mi wczoraj stop loss puścił na STX. Zastanawiam się, czy przez to zamieszanie na GPW mi nie wywaliło PKC zamiast stop lossa. Bo stopa miałem ustawionego na 6,56 a wywaliło mi po 6,62 :/
Ale jak już pisałem wykorzystałem to przegięcie do pozbycia się wszystkich akcji, które miałem na rachunku w IDM SA, czyli części BBD i całości PBG.
Teraz muszę sobie w sheecie excela przeprowadzić rewolucję, ustalić wreszcie ile procent mam w gotówce i połączyć kilka portfeli, żeby mi wyszło coś podobnego do money.pl, gdzie mam umieszczone wszystkie papiery.
Tyle, że portfel money nie uwzględnia mi łącznej stopy zwrotu do tej pory, a jedynie z aktualnie posiadanych papierów. I na przykład sprzedałem część BBD kupioną po 3,15, a kupioną po 2,16 ciągle trzymam. A w portfelu money mi pokazuje jakieś farmazony. Cóż...
To wszystko na razie...

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 15:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Oj, dzisiaj mam taki dzień, że chyba powinienem iść na spacer...
marlowe / 2007-07-03 13:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki
marlowe / 2007-07-03 13:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No chyba w każdym, które miałem.

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 13:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś ma tego całego Jupitera w końcu?? Jakieś prognozy? Bo tak się zastanawiam...
marlowe / 2007-07-03 13:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
możliwe możliwe :D
marlowe / 2007-07-03 13:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie muszę się przenosić. Mam rachunek w BPH za friko przy koncie sezam max. A wcześniej miałem i mam nadal w BZ WBK. Więc uznałem, że dwa rachunki to za dużo, a trzy to już jest burdello. I właśnie jestem w trakcie likwidacji tego w IDM SA.
marlowe / 2007-07-03 13:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Za dużo rachunków to nie do wytrzymania :)

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 12:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wywalił mi wczoraj stop-loss akcje STX.
Ciekawe, że teraz zauważyłem :) No to pozbyłem się jeszcze PBG i części BBD odpowiedzialnej za największe straty. I mogę za kilka dni likwidować rachunek w IDM SA

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 12:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jupiter rusza
marlowe / 2007-07-03 12:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już to wklejałeś człowieku. Weź wklej linka następnym razem. Zaloguj się i nie zapychaj forum.

Re: Sprzeczne sygnały

marlowe / 2007-07-03 12:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://www1.skyeurope.com/PL/Documents/H1_2007_financial_report_pl.pdf

Najnowsze wpisy