Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-03 22:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no co Ty :D

Ale swoją drogą, to zabawne, że starszą panią w okularach pomyliłeś z 23-letnim, przystojnym mężczyzną :-)))))))))))))

Pozdro
marlowe / 2007-07-03 22:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
od drugiej do ósmej?
marlowe / 2007-07-03 22:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki :-)))))))
marlowe / 2007-07-03 22:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie mam pojęcia. Prawdopodobnie standardowo - spekulacyjnie, tylko zamiast wzrostu dzisiaj a spadku jutro, dostaliśmy pigułę.
marlowe / 2007-07-03 22:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Co oznacza, że będzie padać, choć możliwe są przejaśnienia. Nie wykluczamy gradu, lecz bardzo prawdopodobny jest upał i huragan.
Zrobiłbym karierę w pogodynce? :D
marlowe / 2007-07-03 22:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie
marlowe / 2007-07-03 22:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Baba jak baba :) Ale powiem Ci, że mi też poprawiają humor zakupy :-)))))
Tak to już jest :) Walczę z chęcią kupowania na giełdzie, bo czasami dla poprawy humoru kupiłbym cokolwiek ;P

Pozdrawiam

Re: Selektywne wzrosty na GPW

marlowe / 2007-07-03 22:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Needle, ja już nie wiem gdzie Cię szukać. Bywasz tu i tam :)
Światowy z Ciebie gość! Salonowiec! :D:D

Mógłbyś obejrzeć mój portfel i się wypowiedzieć? BBI Dev kupione po 2,16 - wywaliłem inną część. Trochę się pozmieniało i właściwie to nie wiem, co teraz :)

Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie.
marlowe / 2007-07-03 22:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
raczej lekkie odsapnięcie, ale wzrosty by się przydały jeszcze...
marlowe / 2007-07-03 22:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)
marlowe / 2007-07-03 22:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zmienione :)
marlowe / 2007-07-03 22:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) Dziękuję Magdo.
Jesteś wspaniałą osobą - zawsze można na Ciebie liczyć.
Coś ciekawego sobie kupiłaś? :)
marlowe / 2007-07-03 21:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To nie było moje zdjęcie tylko jakiejś babci :) Chodziło mi o pokazanie tego pojemnika :)
Przecież nie każę się fotografować, kiedy robię coś dobrego :)

Również pozdrawiam :)
marlowe / 2007-07-03 21:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
masło maślane. Pójdziemy w górę, chyba, że polecimy w dół. Jak może czekać nas koekta w średnim i długim terminie? Te pojęcia są nieostre. Czy średni termin to trzy miesiące, czy pół roku? Długi to dwa lata czy dziesięć? Typowa gadanina anali... :)
marlowe / 2007-07-03 21:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bardzo ciekawe. O podobnym problemie pisałem na blogu ustami Donalda Cassidiego (czy też piórem - w każdym razie był to fragment książki). I z tego powodu rezygnuję z publikowania na blogu składu mojego portfela, a w każdym razie na pewno z tłumaczenia dlaczego ta spółka a nie inna...
Pozdro

Najnowsze wpisy