Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-05-23 09:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gio na miłość boską, a co to są kursy? To jest wynik zawieranych transakcji. Ludzie patrzą na wykresy i również według nich decydują, a AT pozwala na przewidywanie prawdopodobnej decyzji większości.
marlowe / 2007-05-23 09:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie o to mi chodziło. Dlaczego więc pan Daniel to od siebie oddziela?

Re: Technicy kontra psychologowie

marlowe / 2007-05-23 09:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jest i dobra wiadomość. Opera sprzedała BBI Development. Tłumaczy to spadek na tej spółce w jakiś sposób, w końcu Opera musiała sprzedać prawie dwa miliony akcji...

Re: Technicy kontra psychologowie

marlowe / 2007-05-23 08:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam. Jednego nie rozumiem... Analiza techniczna bada wykresy, próbując matematycznie ocenić właśnie psychologię tych wykresów. Dlaczego pan Daniel to rozdzielił? Nie jest tak, że AT jest właśnie analizą psychologiczną?
marlowe / 2007-05-22 13:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie zauważyłem taki pakiet na rafako. W sumie chyba masz rację, że coś jest na rzeczy.
marlowe / 2007-05-22 12:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
że niby kto? Widziałaś jakie są obroty na W20? Jak na 13-stą to całkiem niezłe. O czym Ty w ogóle mówisz, Brydziu?

Re: Upuszczanie krwi

marlowe / 2007-05-22 12:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przegięli sobie goście z MCI. Wydaje mi się, że nie można publikować raportów w trakcie sesji, nie?
marlowe / 2007-05-22 10:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Brydziu, Brydziu :) Rafako i budowlanka? Rafako ma wyspecjalizowanych pracowników, rzesze specjalistów, napływ młodych ludzi z raciborskiego technikum. Nawet jeśli robienie kotłów nazwiesz budowlanką, to naprawdę specjalistyczną.

Re: Upuszczanie krwi

marlowe / 2007-05-22 10:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. No i wreszcie rafako zachowuje się jak powinno. A mówiłem, że świetna spółka i bardzo dobrze zarządzana? To nie będzie ostatni kontrakt raciborskiej firmy.
marlowe / 2007-05-21 22:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nigdzie. Inicjatywa ustawodawcza polega głównie na zbieraniu podpisów pod projektem ustawy. Odpowiednia liczba podpisów obliguje Sejm do głosowania. Gdyby ty podpisów było naprawdę dużo - politycy musieliby się mocno zastanowić. I tyle. Ale najpierw muszę mieć projekt ustawy :)

Zakładam grupę inicjatyw poza polityką - FIGA. Pokażemy figę nieważnym tematom zastępczym, walce o stołki i spędzaniu większości czasu przed kamerami zamiast w prawdziwej pracy dla kraju i obywateli. A zapraszam do współpracy każdego z mózgiem pod kopułką :)
marlowe / 2007-05-21 22:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
we Wrocławiu to trafiłem na dworcowych zdzierców. Tylko dlatego, że nie mogłem znać numeru na lokalne radiotaxi. Regulacja rynku pozwoli zlikwidować takie patologie, zwiększyć konkurencyjność, zmniejszyć ceny i wreszcie sprawić, że taksówki będą w ciągłym ruchu. Wtedy wystarczy wyjść na ulicę i wyciągnąć rękę. Takie rozwiązania są w większości cywilizowanych krajów. A robię to dlatego, bo nasi politycy nie mają zielonego pojęcia na czym świat stoi :)
marlowe / 2007-05-21 22:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A kto inny to zrobi jak my sami się tym nie zajmiemy? :)

Re: W maju jak w raju

marlowe / 2007-05-21 21:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hej...

Ruszyłem z inicjatywą w sprawie regulacji rynku taxi. Proszę Was w związku z tym o komentarze do mojego nowego wpisu na marlowe.bblog.pl

Im więcej uwag, tym lepiej. Im więcej zainteresowania, tym lepiej. Zgodnie z moimi przekonaniami, że lepiej działać niż patrzyć na naszych polityków jak się obijają, szukam kogoś kto pomoże mi przygotować projekt ustawy. Może uda się ruszyć inicatywę ustawodawczą obywateli??

Re: W maju jak w raju

marlowe / 2007-05-21 19:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Znajomy ma mi dostarczyć metastocka. Wydaje mi się, że jestem fundamentalistą, tylko dlatego, że nie umiem AT. No to czas się nauczyć i zostać technicznym fundamentalistą...
marlowe / 2007-05-21 19:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ten sektor ostatnio nieźle wzrastał. Mój znajomy kupił police zaraz po tym jak powstały sygnały do kupna w AT, czyli po 7,16zł I niedawno sprzedał po 11zł. Teraz bym tego chyba nie kupił, choć prawda, że sektor chemiczny będzie miał się dobrze... Zawsze się miał dobrze odkąd pamiętam, tylko nie było zainteresowania... Może i warto kupić mimo wszystko coś na long???

Najnowsze wpisy