Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-05-14 22:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dostałem jeszcze maile z GE money, Multibanku, getinbanku, ING BŚ....
A wszędzie: wygraj kredyt, weź kredyt to dostaniesz toster czy cholera wie co, albo 10lat czegoś tam, albo niższe coś tam, za to ograbimy Cię tam a tam, ale CI nie powiemy.

To są oznaki zadyszki moim zdaniem. Pamiętam, jak nie tak dawno temu, banki siedziały na żopsku i cierpliwie czekały na taką okazję. I będzie tak znowu. Ludzie będą spłacali kredyty za coś co jest już warte dużo mniej, a banki będą siedziały cicho, żeby nie wywołać rewolucji... Tylko ciekawe kiedy to się stanie? Lepiej by było wtedy być poza giełdą

:D:D

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 22:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja tam coraz częściej widzę ostre naciąganie. Porównanie tylko jedno mi się nasuwa - wyciskanie resztek cytryny...

http://tinyurl.com/33so4u
marlowe / 2007-05-14 22:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki bollullos! Czegoś takiego potrzebowałem :)
marlowe / 2007-05-14 22:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Bułgaria weszła, to będzie stabilnie. A Ukraina nie wiadomo. Zawsze przykręcenie jakiegoś rosyjskiego kurka, może zmienić ich politykę...
marlowe / 2007-05-14 22:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może chociaż znacie jakiegoś tłumacza z bułgarskiego na nasze? Najlepiej w Krakowie?? :D:D
marlowe / 2007-05-14 22:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:):) Zacne

hehehe
marlowe / 2007-05-14 22:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Co myślisz warren? Jedziemy? W bz wbk mi powiedzieli, że tylko Zachodnie rynki udostępniają (nawiasem mówiąc chyba ich pogięło z tymi marżami)

Otworzyłbym sobie rachunek w jakimś bułgarskim DMie, póki mają tanio i wygodnie...

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 22:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pytanie. Ktoś wie jak kupić akcje na bułgarskim parkiecie? Muszę chyba tam jechać, bo stąd to chyba niemożliwe.....

Chcę tam coś dużego kupić (bank, albo jakąś budowlankę) na jakieś trzy, cztery lata. I chcę to zrobić zanim wejdą tam wszelkie fundusze...
marlowe / 2007-05-14 22:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bebe, odpisałem Ci wyżej. Teraz trzeba sobie na dole przełączać strony forum. Jak w wyszukiwarce money.pl/forum wpiszesz, żeby znalazł bebe w treści wpisów, to znajdziesz moją odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 22:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może się okazać, że wpływy z podatku giełdowego osiągną wartość 4 mld zł, a nie 1 mld, jak myślano. Za cholerę tego podatku nie zlikwidują. Pocieszeniem może być, że w Szwecji wynosi on 30%, a jacyś ultrasocjaliści z tego pięknego, ociekającego seksem kraju, chcieli go podnieść do 50% od szybkich zysków z giełdy.
marlowe / 2007-05-14 21:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
też racja...

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 21:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
2007-05-14 21:34:15 | *.*.*.* | bebe [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
marlowe, modliszka - duze PAN/I/ ,jezeli jest jeszcze jakas
lista, chetnie zloze podpis, podpowiedzcie jak wyslac e/mail i sie
podpisac pelnym brzmieniem.pozdro

Cóż bebe, treści listów (modliszki i mojego) są na forum... Modliszka podała adresy i prosiła, aby każdy własnymi słowami coś napisał - tak będzie faktycznie lepiej - ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby trochę pościągać. I jeszcze warto napisać maila z jakiegoś firmowego maila, albo takiego z imieniem i nazwiskiem, żeby poważnie wyglądało (jestem pewien, że Tobie o tym mówić nie muszę).
Adresy na które to wysłaliśmy: j.zelazo@nfosigw.gov.pl, a.deres@nfosigw.gov.pl, e.bechta@nfosigw.gov.pl

Pozdrawiam
marlowe / 2007-05-14 21:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ekhm... No właściwie to ja dostałem tą odpowiedź. A właściwie mail był do prezesa, a dostałem kopię do wglądu. Chcesz to Ci prześlę jak to wyglądało.
marlowe / 2007-05-14 21:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
banki po dobrych raportach rosły. Raport PBG mi się podoba. Właśnie studiuję przepływy pieniężne, ale się na tym słabo znam...
marlowe / 2007-05-14 20:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mail był z nazwiskiem :)

Również pozdrawiam :)

Najnowsze wpisy