Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Hossy cień

marlowe / 2007-05-28 15:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Niedługo powinien być koniec kiszenia na PBG i Rafako...
marlowe / 2007-05-28 15:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Prawda. Nie chcę walczyć urzędami, tylko wprowadzić rozwiązanie gwarantujące czystą regulację tego rynku. Uczciwą na zasadzie równego startu dla wszystkich. Ponadto dające możliwość zarobienia taksówkarzom bez dodatkowego skur...syństwa...
Zainteresuj się tym poważniej Samuraju. Mogę specjalnie dla Ciebie przygotować mapę świata z państwami gdzie takie rozwiązanie istnieje i tymi gdzie nie istnieje. Zauważysz, że istnieje w krajach rozwiniętych i rozwijających się od lat. Na przykład w Irlandii, której śladami marzyliśmy by pójść. Poza tym, jeśli takie rozwiązanie jest uważane za idealne w USA, czyli kolebce wolnego rynku i liberalnej gospodarki, to nie może być takie złe, jak Ci się wydaje :)

Re: Hossy cień

marlowe / 2007-05-28 15:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie widziałem w wiadomościach coś o taksówkach. I znowu patologie: dopalacze do taksometrów, szara strefa, nieuczciwa konkurencja. Ponownie zapraszam do poczytania marlowe.bblog.pl

Re: Hossy cień

marlowe / 2007-05-28 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciekawy ten dzień przedsiębiorczości to nie był. Pojawiłem się tylko ja i jedna pani tam już siedziała wcześniej... A dowiedzieć się można było tego samego co w Wydziale Administracji. Jednak jest plus. Znam wszystkie adresy, które będą mi potrzebne i kilka telefonów. Teraz czeka mnie praca nad biznesplanem :)

Re: Hossy cień

marlowe / 2007-05-28 12:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przynajmniej mi makarony ruszyły... Dobra, spadam do Urzędu Miasta. Mamy dziś dzień przedsiębiorczości :) Ciekawe jak to urządzili. Do zobaczenia wszystkim.

Re: Hossy cień

marlowe / 2007-05-28 12:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam. Nie chcę siać defetyzmu, ale jakieś takie parchate te obroty dzisiaj...
marlowe / 2007-05-27 01:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie mogę powiedzieć pokrótce. Tym bardziej, że sam mam w tym temacie wiedzę dosyć powierzchowną. Do tej pory umiałem je tylko kupować. Pablo mi właśnie tłumaczył jak je wystawiać i jakie wielkie ryzyko się z tym wiąże :)

Re: Wielkie ssanie, a indeksy spadają

marlowe / 2007-05-27 01:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie rozmawiam z Pablem o opcjach. Ale jaja :) Nie wiedziałem, że tyle o nich nie wiedziałem :D:D
Teraz już wiem, jak dużo jeszcze nie wiem. To takie budujące :D:D
marlowe / 2007-05-27 01:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szkoda :)

Re: Wielkie ssanie, a indeksy spadają

marlowe / 2007-05-27 00:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś tu jest jeszcze?
marlowe / 2007-05-25 11:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lampią się :)))) Zapomniałem o tym sformułowaniu!

Hehehehe

Re: Milczenie owiec

marlowe / 2007-05-25 11:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na BBI Development czas na odbicie w końcu... Ile się kisić można ;P

Re: Milczenie owiec

marlowe / 2007-05-25 09:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry :)

Re: Tylko zdrowe ryby płyną pod prąd

marlowe / 2007-05-24 12:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A właściwie to dlaczego ten stalexport tak dzisiaj rośnie? Coś się stało?
marlowe / 2007-05-24 11:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a może się konsolidujemy? ;P

Najnowsze wpisy