Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-05-17 17:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to przecież nie ma znaczenia

Re: Szum informacyjny nie służy bykom

marlowe / 2007-05-15 18:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
BBD ma stratę, Stalexport średnio. Nie bawi mnie to :(

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 18:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale BBI dev zanotowało stratę....
marlowe / 2007-05-15 18:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
faktycznie, skonsolidowany zysk...

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 18:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy mi się wydaje czy stx zanotował stratę w pierwszym kwartale? Czyżby zapłacili budimexowi za część remontu A4?

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 14:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy mi się wydaje, czy średnia krocząca 45 dniowa jest na poziomie 3505?? Jak ją przekroczymy od góry to już jazda w dół?

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 13:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobrze, że opcji po kosztach nie sprzedawałem... Zawsze warto coś mieć na wszelki wypadek....
marlowe / 2007-05-15 12:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzięki

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 12:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wreszcie się mi makarony ruszyły...
marlowe / 2007-05-15 11:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
na forum parkietu modliszka miała wczoraj wkleić mój list :) Masz może linka Slaw?

Re: Sesja pod wpływem inflacji

marlowe / 2007-05-15 11:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łooo... Ktoś kupił 6000 akcji PBG po 408zł... Za 2500000zł!

Hm... Jak czytam o akcji Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, to normalnie jakbym własnego maila do NFOŚiu czytał...

Dzień dobry wszystkim :)
marlowe / 2007-05-15 00:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No wiesz. Za moim na przykład nie stoi, ale na pewno jeśli będziemy wysyłać maile z pracy, albo chociaż ze skrzynki z nazwiskiem a nie na przykład cycuś24@sex.ru, to powinni to poważnie potraktować :)
marlowe / 2007-05-15 00:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bebe, masz rację, że hurtem lepiej. Jednakże za niektórymi z forumowiczów stoją jakieś różne instytucje (mail wysłany z firmowej skrzynki robi czasem lepsze wrażenie- zwłaszcza gdy jest ich więcej). Ponadto ilość też jest ważna. Dostaną małą górkę maili z przeróżnych adresów, różnej treści (mam nadzieję, że w miarę poważnej). Ja w swoim mailu żądałem publicznych wyjaśnień i napisałem, że wyrażam nie pojedynczą opinię, lecz dużej grupy ludzi. Im więcej takich maili tym lepiej. I ciągły nacisk, żeby nie machnęli ręką. Jak dostaną jednego maila, to mogą odpowiedzieć wymijająco, a jak dostaną wiele, w ciągu kilku dni, od różnych osób nie związanych ze sobą, to poczują, że coś się kręci.
Tak myślę w każdym razie :)

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobranoc ludziki.
Zieloności jutro (jakimś cudem)

;D;D
marlowe / 2007-05-14 23:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To ile tam kosztuje cała kamienica? Może bym sobie kupił :D:D

Najnowsze wpisy