Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-05-10 20:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziekuję :)
marlowe / 2007-05-10 20:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Samuraju, jesteś jeszcze? Tam trochę wyżej zapytałem gdzie się tego tak dobrze nauczyć? Skąd ta wiedza? Ogólnie wykształcenie, czy można być samoukiem??

Re: Dostało się wszystkim po równo

marlowe / 2007-05-10 19:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Samuraju, nigdy nie rozumiałem świeczek. Nigdy. A chciałbym wreszcie, bo czuję że poruszanie po liniach nie jest wystarczające a i spaść można.

Jak się tego najlepiej nauczyć? Mam na myśli jakieś źródło, które w błąd nie wprowadzi, a przekaże samą esencję...
marlowe / 2007-05-10 19:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobre....Dzięki takim mykom przewidziałeś czwartek? :)
marlowe / 2007-05-10 19:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wow! Wreszcie się czegoś nowego nauczę. Co to jest????
marlowe / 2007-05-10 19:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D
marlowe / 2007-05-10 19:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Złotówka się dziś umocniła. Myślisz o korekcie spadku na EUR/PLN? Bo chyba nie na USD/PLN?
marlowe / 2007-05-10 19:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chrrrrr. .... tfuuu!!!

Zaraz, zaraz... Kurna... Idę po ścierkę, bo nic nie widzę...
marlowe / 2007-05-10 19:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziś na blogu trzasnąłem dodatkowo samouspokajający wpis. I mogę na luzie zająć się czymś innym niż forum :) Zatem do jutra :):):)

Re: Dostało się wszystkim po równo

marlowe / 2007-05-10 19:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bessy jednak Warreno nie wróżę, ale może być głębsza korekta... Może głębsza niż do 3100. Ja myślę o tym od trzech tygodni, ale pewności nie mam. To nie uleganie nastrojom, bo mój nastrój jest całkiem całkiem. Pamiętaj: rok temu poleciało coś około 20% i co? Jakie były nastoje? Dlatego trzeba zapomnieć o swoich odczuciach i niepewnościach. Dobra, fundamentalna konstrukcja portfela, odpowiednie rezerwy w gotówce, możliwie zrównoważone zabezpieczenie i chłodne podejście. Inaczej sami się zakiwamy. Bo to indywidualni sprzedają. Fundy stoją z boku na luzie bo one nie grają, one trzymają, dopóki nie zostaną zmuszone przez posiadaczy jednostek do sprzedaży. Fundusze nie realizują zysków, bo nie muszą tego robić. One aktualnie to muszą kupować, bo kasy trzymać nie mogą, tylko akcje. Żeby się nie zakiwać, trzeba traktować swój portfel jak cudze pieniądze, albo po prostu zachowywać się jak fundusz. My mamy trudniej, bo co roku inny fundusz jest najlepszy, a my musimy(czy też chcemy) zawsze tacy być.

A w skrócie. Jak mawiasz: spacer, piwko i luz. Ja dodam od siebie, że jeszcze można się kobietą zająć jakąś piękną. Pozdro :)
marlowe / 2007-05-10 18:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bez sensu Warren. Popatrz na wykresy. Majowa korekta to pikuś. Jak nie będzie bessy to nawet jakby bytom spadł do 30zł, to za rok może kosztować 90zł. Kasa płynie od aktywnych do cierpliwych. Skąd masz nick? Ja mam Ci przypominać?
marlowe / 2007-05-10 18:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
albo za co innego złapałeś...

Re: I wszystko jasne

marlowe / 2007-05-10 18:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zapraszam do nowego komentarza Pawła Sataleckiego. Tyle, że redakcja znowu go wrzuciła do drugiego klubu...
marlowe / 2007-05-10 18:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Błąd. Bessy jeszcze nie było. Akcyjne nie zawsze odrabiają. A historia nie zawsze się powtarza...
marlowe / 2007-05-10 18:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po co F?

Najnowsze wpisy