Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 20:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Sprawozdanie finansowe PBG wydaje się bardzo dobre...
marlowe / 2007-05-14 20:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Oby się okazało, że narobiliśmy szumu jak największego :) Niech się teraz zastanawiają jak to rozgryźć :)
Pisałaś do Rzepy?
marlowe / 2007-05-14 20:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Szanowni Państwo,

Jako mniejszościowy udziałowiec spółki Stalexport jestem zaniepokojony napływającymi informacjami o procesie NFOŚiGW ze spółką Stalexport.
Rozumiem, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej broni się przed wrogim przejęciem, rozumiem również, że wycena akcji Stalexport S.A. mogła być niekorzystna dla NFOŚiGW. Jednakże żądam wyjaśnienia powodów złożenia pozwu, który w moim rozumieniu działa na niekorzyść Stalexport S.A., jej mniejszościowych akcjonariuszy, jak i samego NFOŚiGW.
Wydaje się, że sam proces, a zwłaszcza jego korzystne dla NFOSiGW rozstrzygnięcie, może źle wpłynąć na kurs akcji Stalexport S.A., co nie może cieszyć nikogo, kto jest udziałowcem i powinien działać na korzyść spółki. Efekty wygranego przez NFOŚiGW procesu mogą być druzgocące, dla wielu mniejszościowych udziałowców, a w szczególności dla samej spółki Stalexport. W związku z tym działania NFOŚiGW mają znamiona działań na niekorzyść spółki.
W imieniu własnym i wielu innych mniejszościowych udziałowców Stalexport S.A. zaniepokojonych postępowaniem funduszu, wzywam Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do wyjaśnienia w dowolny, ogólnodostępny sposób, swoich planów dotyczących Stalexport S.A., przedstawienia analizy skutków możliwych rozstrzygnięć rozprawy, a w związku z tym również: wyjaśnienia przyczyny złożenia pozwu przeciwko STALEXPORT S.A. o uchylenie, lub stwierdzenie nieważności uchwały nr 2 i 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 14 lutego 2007 r., oraz przyczyny złożenia sprzeciwu przeciwko zarejestrowaniu akcji serii G.
Oczekuję zainteresowania sprawą z Państwa strony i szybkiej odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku
marlowe / 2007-05-14 20:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale napisałem, że można źle zrozumieć. W skrócie: idąc śladami Modliszki wysłałem maila do trzech ludzi z NFOŚ z żądaniem wyjaśnienia sytuacji związanej ogólnie z procesem między NFOŚ a Stalexport S.A. Pani Ewa Bechta to radca prawny NFOŚ.
I ta pani przekazała mojego (i zapewne modliszkowego) maila do wiadomości prezesa NFOŚ, z wyjaśnieniem, że sprawą procesu nie zajmują się radcy prawni NFOŚ i żeby prezes rozstrzygnął co z tym dalej zrobić.
Na mój rozum, nie wiedziała, czy może cokolwiek powiedzieć, żeby nie mieć przechlapane i zwaliła sprawę na głowę przełożonego. Ciekawe co zrobi pan prezes :)

Re: Było tak jak być miało

marlowe / 2007-05-14 20:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No jest jakiś odzew z NFOŚiGW :) Pani Ewa Bechta zrobiła forward mojego maila do prezesa. Więc mail modliszki zapewne poszedł w tym samym kierunku :)
marlowe / 2007-05-14 16:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no nie wariuj. Warren jest pewnie na piwie :)
marlowe / 2007-05-14 16:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
j.zelazo, a.deres, e.bechta

Re: Kwartalne ostatki

marlowe / 2007-05-14 16:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wysłałem maila do NFOŚiGW :)))

Ciekawe czy mi odpiszą. Masz jakiś odzew modliszko?
marlowe / 2007-05-14 15:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zuch dziewczynka chciałoby się rzec. Twarda z Ciebie kobieta i tak trzymaj.
Dzięki za informacje.
Pozdrawiam :)
marlowe / 2007-05-14 15:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
piękny mail :) Zastosuję się do Twojej prośby oczywiście. Na jaki adres to puściłaś?

Re: Kwartalne ostatki

marlowe / 2007-05-14 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Modliszko a co napisałaś w tym piśmie? Możesz mi kopię na maila wysłać? Za Twoim pozwoleniem podpisałbym się również i też wysłał...

Re: Kwartalne ostatki

marlowe / 2007-05-14 15:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I zaczynają mi się powoli podobać wskaźniki na BBI development... Zastanawiam się nad dokupieniem...

Re: Kwartalne ostatki

marlowe / 2007-05-14 14:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i obroty wychodzą na jakieś normalne w końcu... Dziś będzie dobrze :)
marlowe / 2007-05-14 14:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i może się wreszcie STX odbije. Poważnie się zastanawiam nad wysłaniem pisma do NFOSiu. Niepoważni goście są...

Re: Kwartalne ostatki

marlowe / 2007-05-14 14:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zresztą na PBG też dzisiaj ładny był zasys...

Najnowsze wpisy