Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-11-01 22:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja tym razem Żubrem

Re: Indeks WIG20 nie wytrzymał presji

marlowe / 2007-11-01 22:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
O żesz w pytke, ale Stany poleciały... Mało się piwem nie udławiłem.

Re: Partia Putina rezygnuje z wyborczych debat

marlowe / 2007-10-30 22:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rosja to arcyciekawy kraj :) Przywódca rosyjskich komunistów mówi, że Jedna Rosja przejęła to, co najgorsze od partii komunistycznej ZSRR. Normalnie jatka, rzeźnia :)
marlowe / 2007-10-30 14:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie martw się. Ja mam na przykład same dobre spółki i się nie martwię. Swoje zarobię w swoim czasie :) Znam takich co ABG kupowali po 8zł bo myśleli o większych cenach. Ja też myślę o cenach większych niż 8zł, ale kupiłem taniej. :) Zresztą popatrz jak jest teraz połykane.

Re: Rekord musi mieć to coś

marlowe / 2007-10-30 14:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kto robi taką okazję do taniego kupienia PEPu funduszom?
marlowe / 2007-10-29 11:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzięki
marlowe / 2007-10-29 11:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
skąd ta informacja Ken?
marlowe / 2007-10-29 11:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dopóki ja nie sprzedam zapomnijcie o wzrostach na Ponarze :D
marlowe / 2007-10-29 11:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie przeglądam informacje. Problem w tym, że ja z AT jestem cienias i nie wiem jak to wygląda, ale chyba nie ma tragedii.
marlowe / 2007-10-29 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A ja się właśnie dzisiaj zastanawiam. Dobry sektor. Tylko nic o Boryszewie nie wiem, oprócz tego, że Karkosika jest.

Re: Byki pokażą co potrafią

marlowe / 2007-10-29 10:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A jak z wykresem ABG? Jak to teraz wygląda?
marlowe / 2007-10-29 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
parkiet i bankier. Chyba nie trzeba linków nie?

Re: Byki pokażą co potrafią

marlowe / 2007-10-29 10:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś tu ma Boryszewa, albo rozmyśla nad kupnem?
marlowe / 2007-10-29 01:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ech... coraz głupsze te komentarze. Coraz bardziej szkoda czasu na czytanie. Same pi.e.r.d.o.ły. I to na każdym kroku. Poczekajcie ludzie i oceniajcie fakty a nie domysły. Przecież tylko na idiotę można wyjść zajmując się domysłami. Myślicie, że wszyscy Nostradamusami zostaną? Nie. Tylko Ci co najmniej sensy w swych wypowiedziach zawierają. Trzymajcie się faktów, a może trochę inna atmosfera będzie w komentarzach.
marlowe / 2007-10-23 23:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
człowieku opamiętaj się. To, że głosowałem na PO nie znaczy, że nie jestem patriotą. PiS nigdy nie miał na to monopolu, dzięki Bogu. Można kochać ojczyznę i lubić sąsiadów. Mieliśmy trudną historię, ale można rozmawiać mimo wszystko. A nie tylko pluć jadem. Pozdrawiam mimo wszystko.

Najnowsze wpisy