Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Niepewność co do dalszego kierunku

marlowe / 2007-12-03 10:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Mamy tu kogoś z Tarnowa?

Re: Tydzień pełen danych

marlowe / 2007-11-26 08:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry
marlowe / 2007-11-23 09:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nadal masz "dzieckA hossy" flugo :) Witam :)
marlowe / 2007-11-21 21:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)
marlowe / 2007-11-21 21:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o nie. To była tylko Twoja decyzja kolego :)
Potem ktoś mnie będzie obarczał winą za Twój alkoholizm i marskość wątroby :D
Ja raczej opowiadałem o tym jak nie piję :D
hehehe
smacznego

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

marlowe / 2007-11-21 21:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo, ale w skrócie powiedzieć czy memorandum jest ok możesz, co?
marlowe / 2007-11-21 20:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
że jak? Czy młot to formacja AT? Jeszcze do tego nie doszedłem przerabiając podręczniki...
marlowe / 2007-11-21 20:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja mam pół butelki rumu 80% (litrowej butelki)
Ale przeszedłem na trudną dietę. Zero spożycia po 18stej. Ni mięsa, ni wódki :) nul.
Spożywam jedynie papierosy za pomocą dróg oddechowych i picie w postaci wody źródlanej.
Nie powiem, żebym się czuł spokojny wewnętrznie, ale czuję że chudnę :D
Życzę dobrej zabawy.

Re: GPW: Niedźwiedzie nie biorą jeńców

marlowe / 2007-11-21 20:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kurcze ale niektóre spółki się skorekciły. Masakrycznie atrakcyjne ceny. Może i dobrze, że aktualnie nie mam gotówki na zakupy, ale tak mnie kuszą niektóre papierki. Ech, w mordkę.
marlowe / 2007-11-15 12:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zgadza się. Zawsze po latach tłustych przychodzą chude. Tak to działa. Rząd PiS przyPiSał sobie lata tłuste, ale ich nie wykorzystał, by zrobić jakąś nadwyżkę, pociąć wydatki publiczne, czy zrobić cokolwiek, aby nas przygotować na lata chude. No i teraz PO albo będzie robiła niepopularne rzeczy, czyli to co trzeba, a wtedy śmietankę znowu spije kto inny, albo będzie robiła rzeczy popularne, a wtedy następny rząd będzie musiał się bardziej wysilać. Moim zdaniem powinni robić wszystko, co trzeba, żeby nas zabezpieczyć przed ewentualną recesją.
Bo doświadczenie pokazuje, że w Polsce dobry rząd czy zły rząd - nie ważne, i tak po czterech latach zmiana. :)
marlowe / 2007-11-15 12:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
e tam. Gadanie. Gdzie teraz jest longterm? Wczoraj czy przedwczoraj był tu niemal Bogiem. Czytam forum coraz bardziej z boku i widzę jak najlepszym nastroje latają tam i z powrotem.
:D Im niżej spadnie tym lepiej. Niech sobie spada.
marlowe / 2007-11-15 12:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie. To tak oczywiście nie działa. Jak zarobisz dawaj kasę, jak stracisz twój problem. Fajnie prawda? :)
marlowe / 2007-11-15 12:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
0,18
marlowe / 2007-11-15 12:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja bym tego perełkami nie nazwał...
marlowe / 2007-11-13 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mówisz, jakbyśmy już nowe rekordy bili :)

Najnowsze wpisy