Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-09-14 14:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A nawet nie wiem na jakich rośnie. Ostatnio nie patrzyłem. No właśnie, na jakich rośnie? Też na małych?
marlowe / 2007-09-14 14:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/notgpw/notc/c_akcje
To nie opcje chyba bo na interii są w akcjach.
Co to jest? Poszukaj pod R.

Re: Kolejny sprawdzian dla byków

marlowe / 2007-09-14 14:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobrze że spada na takich nijakich obrotach... Wie ktoś co to są te RCCXA coś tam OPEN???
marlowe / 2007-09-13 13:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o kurde. Nieźle.

Re: Obudźmy w sobie głód

marlowe / 2007-09-13 12:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam.
Co to są te RCC coś tam OPEN????
marlowe / 2007-08-31 19:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kto wie?

Re: Indeksy wzięły się do pracy

marlowe / 2007-08-31 18:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Podoba mi się raport Skyeurope. Zmniejszyli stratę, czekają na nowe samoloty, cięli wydatki na pensje przez redukcję zatrudnienia. Olali czartery a skupili się na lotach regularnych (czyli nie popełniają błędu centralwings). Będzie dobrze. CEZ - żałuję, że sprzedałem, jeszcze odkupię. Dziś dwa raporty z CEZ, i oba doskonałe (współpraca z MOL i wyniki finansowe). Coś się dzieje w 14NFI, Ponar wytłumaczył zbycie akcji.
Najgorsze, że w poniedziałek i tak będzie odbicie w dół.
No i jest wezwanie z prokuratury dla Krauzego...
marlowe / 2007-08-31 16:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pierniczysz :) Na wszystkim jest ruch.
marlowe / 2007-08-31 16:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie. Owies mu! Koniogłowemu!

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

marlowe / 2007-08-31 16:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Z tym Kaczyskim na 25 miejscu najbogatszych to ewidentna ściema. Nie można czegoś takiego zrobić bez konta. Że niby co? Setki walizek? Ten giertych to już przekroczył granicę szaleństwa i znalazł się po drugiej stronie. Ciekawe czy ma tam bardziej zieloną trawę...

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

marlowe / 2007-08-31 14:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo w takim razie posłałem Ci prywatną wiadomość.
Z góry dzięki :)

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

marlowe / 2007-08-31 14:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo, ale oni mają lokalizacje do kitu i zamierzają sami sobie dowozić to szkło. Nie jestem pewien jak to finansowo wygląda. Mówię o Krynickim oczywiście.
marlowe / 2007-08-31 14:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to ok. Jakoś tak, kiedyś Pablo i ja sprawdzaliśmy kapitalizację giełdy (kilka miechów temu) i było, jeśli dobrze pamiętam) ok 750 miliardów. Po ostatnich spadkach na pewno zmalała :) Pozdro
marlowe / 2007-08-31 14:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
po prostu kupujących jest więcej niż sprzedających. I to wszystko.
marlowe / 2007-08-31 14:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tylko szkłem się zajmują? To dobry biznes?

Najnowsze wpisy