Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-08-27 23:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no widziałem... Nieładnie, nieładnie. Ale prawa poboru już mam na rachunku. Zobaczymy co będzie.
marlowe / 2007-08-27 23:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale chyba mogłeś rzucić okiem zanim zadałeś głupie pytanie, nieprawdaż?
marlowe / 2007-08-27 23:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a to tylko jeden członek rady nadzorczej.
marlowe / 2007-08-27 23:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jest lepsze. Znajomość z członkami zarządów.
marlowe / 2007-08-27 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
możesz obejrzeć mój portfel.
marlowe / 2007-08-27 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o ku.wa.... za 10 656 643zł!!!

Re: W rytmie USA

marlowe / 2007-08-27 23:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kto mi powie dlaczego Ci wszyscy prokurenci i inni tacy sprzedają akcje Ponaru? Jest gdzieś jakieś info na lewo puszczone albo coś? Coś tam się kroi? Czy po prostu za dużo wydali na wakacjach i muszą skądś kasę czerpać?

Re: Dylematy dwa

marlowe / 2007-08-27 12:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zgodnie z wczorajszym opisem Pablo na gg: "nie sprzedawaj akcji, które byś kupił, gdybyś ich nie miał" trzymam wszystkie akcje :D
marlowe / 2007-08-27 10:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
karen się przeniosła z Ceto, a tam urosła o kilkaset procent w pół roku. To normalne, że w końcu spadła. I tak niewiele poleciała po przejściu na GPW.

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 01:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no a teraz ja się posunę.... od komputera do łóżka..

Dobrej nocy i miłego weekendu dla wszystkich.
marlowe / 2007-08-25 01:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ten akurat znam. Wcale nie taki mocny :) Jak znam życie inwestor1975 zna na pęczki dużo ostrzejsze dowcipy :P

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Stary wędkarz postanowił połowić trochę pod lodem. Wybrał się więc na zamarznięte jezioro, wyciął przerębel, zarzucił wędkę i czeka. Mija godzina, dwie, żadnego brania. Zmarzł na kość, już miał wracać do domu gdy zauważył młodego chłopaka, który wybrał stanowisko obok. Wyciął przerębel, zarzucił wędkę i wyciągnął piękną sztukę. Po 5 min. następną, i następną.
-Słuchaj, jak ty to robisz? - zapytał zaskoczony weteran - ja tu cały dzień siedzę i nic nie złapałem, a ty w kwadrans wyciągnąłeś 3 piękne sztuki.
-Uoaki ucha yc euue.
-Co powiedziałeś?
-Uoaki ucha yc euue.
-Nic nie rozumiem chłopcze, powiedz to powoli.
Chłopak zniecierpliwiony wypluł cos na rękę i powiedział:
-Robaki muszą być ciepłe.
marlowe / 2007-08-25 00:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Milioner do swojego nowego szofera:
- Jak się nazywasz?
- Alfred
- Ja się pytam jak masz na nazwisko. Do szoferów zwracam się zawsze po nazwisku.
- Słodki
- Dobrze, to jedź dalej, Alfredzie.

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Małe miasteczko w Alabamie. Na środku chodnika leży murzyn z pięcioma kulami w głowie i dziesięcioma w brzuchu i klatce piersiowej. Przechodzi szeryf, pochyla się nad trupem i mamrocze:
- Cholera, dwadzieścia lat szeryfowania, ale tak brutalnego samobójstwa jeszcze nie widziałem.

Najnowsze wpisy