Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-12-06 14:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo, daj spokój. Sam muszę dźwignąć to dźwignąć. W sensie nie pchaj się tam gdzie miotają shitem bo coś Ci skapnie :D:D
marlowe / 2007-12-06 14:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To nie stek bzdur. Bo nic nam do trzeciego banku w Anglii w czystej logicznej rzeczywistości. Na giełdzie za to rządzi psychologia, ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. I to, że osuwamy się za Londynem też nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a wiele z psychologią. Ale nie martw się, kto nie rozumie logiki, ten zwykle nie rozumie i tego, że jej nie rozumie. Bez względu na to, czy to Ty czy to ja.
marlowe / 2007-12-06 14:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
heh, lata mi to, zwisa i powiewa... Nawet szczerze mówiąc nie pamiętam, co mówił, ale nie wydaje mi się, żeby to było coś konkretnego. Zawsze się dobrze bawiłem na tym forum, ale nigdy, powtarzam, nigdy niczego się nie nauczyłem od nikogo tutaj. Sam napieprzałem przez GPW, bo jak kogoś posłuchałem to zawsze miałem większą jazdę w dół. Lubię stąd kilku ludzi i tyle. Zresztą co będę Ci k..... pisał...

Re: Ho! Ho! GPW wita Mikołaja

marlowe / 2007-12-06 14:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Aż sam siebie zacytuję, tak mi się podoba, co napisałem :) Obiecuję, że potem już Was nie będę męczył :)


Teksty typu nie ma
ratunku to kilkadziesiąt lat temu krążyły, kiedy naukowcy myśleli, że pyły i dymy
zasłonią słońce i będzie oziębienie klimatu. Teraz nas straszą ociepleniem, które w
porównaniu z oziębieniem jest darem niebios. A Ty mówisz, że nie ma ratunku. To co
mamy robić Twoim zdaniem? Mam sprzedać getin bo w stanach mieszka 80% kretynów a
rządzą idioci od ostatnich 15 lat? To pieprzenie o naczyniach połączonych mnie
najbardziej wkurza. Cholera, jaki ma wpływ na naszą gospodarkę słabszy wynik
trzeciego co do wielkości banku anglii? ŻADEN. Ale wszyscy siedzą i zagryzają
paznokcie: ojoj, bo londyn leci na pysk, ojoj, bo stany lecą, ah ah a teraz do
góry. A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że tam też tak siedzą i gryzą paznokcie,
bo myślą, że to może Chińczycy coś wcześniej wiedzą, albo my. Gówno prawda. Pic na
wodę fotomontaż i zwykła ściema. Róbmy swoje a będzie luz.

Re: Ho! Ho! GPW wita Mikołaja

marlowe / 2007-12-06 14:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A Węgrzy mają w dupie Londyn i jego problemy. Tak trzymać!
marlowe / 2007-12-06 14:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja tam myślę, że koniec korekty trendu spadkowego. I jedziemy dalej na dół, bo im się chlera należy dopóki nie odkupią i nie umożą tak mniej więcej ze dwóch miliardów akcji...
marlowe / 2007-12-06 14:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chłopie ale dramatyzujesz. Znaczy że teraz rośniemy, tak? Teksty typu nie ma ratunku to kilkadziesiąt lat temu krążyły, kiedy naukowcy myśleli, że pyły i dymy zasłonią słońce i będzie oziębienie klimatu. Teraz nas straszą ociepleniem, które w porównaniu z oziębieniem jest darem niebios. A Ty mówisz, że nie ma ratunku. To co mamy robić Twoim zdaniem? Mam sprzedać getin bo w stanach mieszka 80% kretynów a rządzą idioci od ostatnich 15 lat? To pieprzenie o naczyniach połączonych mnie najbardziej wkurza. Cholera, jaki ma wpływ na naszą gospodarkę słabszy wynik trzeciego co do wielkości banku anglii? ŻADEN. Ale wszyscy siedzą i zagryzają paznokcie: ojoj, bo londyn leci na pysk, ojoj, bo stany lecą, ah ah a teraz do góry. A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że tam też tak siedzą i gryzą paznokcie, bo myślą, że to może Chińczycy coś wcześniej wiedzą, albo my. Gówno prawda. Pic na wodę fotomontaż i zwykła ściema. Róbmy swoje a będzie luz.
marlowe / 2007-12-06 14:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
też prawda. Myślał pewnie o endorfinach, adrenalinie i testosteronie. Ich wspólne działanie to podstawa dobrego samopoczucia :P
marlowe / 2007-12-06 14:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba nie... raczej zaproponował sposób na wyłączenie mózgu przed snem. My mamy taką możliwość. Kobiety nie produkują tyle testosteronu i te to mają dopiero problem, bo ciągle myślą. W większości o p*********, ale za to częściej od nas :D
marlowe / 2007-12-06 14:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Uważaj Kenobi. My wszyscy wiemy, że jesteś zaginionym brytyjskim księciem i dzwoniłeś do ichniego banku, żeby obniżyli stopy, bo się śmieją z Twoich prognoz. Ale nie martw się :) Specjalnie dla Ciebie zdołujemy dzisiaj wszystko :) Ja się postaram skoncentrować na wykresach i poczarować troszkę, bo nic już dzisiaj nie sprzedaję.. Wystarczy?
marlowe / 2007-12-06 14:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą za dwie godziny pewnie już odpadnę :D W końcu wstałem o pierwszej w nocy.
marlowe / 2007-12-06 14:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zasypiam tylko przy jazzie i metallice. Ewentualnie Kult. Śpię jak dziecko.
marlowe / 2007-12-06 14:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wygląda tak jakby z niemieckiego :D

KROJDZWIG heh

Re: Ho! Ho! GPW wita Mikołaja

marlowe / 2007-12-06 14:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Guano Apes - Living in a lie, a wcześniej Open Your Eyes tejże samej grupy. Dzisiaj będzie się lał alkohol. Napiję się z Wami wszystkimi :D
marlowe / 2007-12-06 13:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jezu Kenobi, aleś Ty jest nudny czasami.

Najnowsze wpisy