Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Szanse na odbicie

marlowe / 2008-01-14 07:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Japonia to nie poodbijała.

Re: Szanse na odbicie

marlowe / 2008-01-14 07:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry.

Re: To był kluczowy tydzień dla GPW

marlowe / 2008-01-12 12:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://www.wrenresearch.com.au/research/070128au/index.htm
marlowe / 2008-01-11 10:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
będzie jak z MCI. Możliwe że za rok będzie po kilkadziesiąt groszy, może po dwa złote :)
marlowe / 2008-01-11 09:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no to Warren doczekaliśmy się. Tak wygląda pęknięcie balonu :D Jak z bańką internetową, o której tylko słyszałem, bańkę MiSiów przeżyję :D

Re: Bernanke pomoże GPW urosnąć?

marlowe / 2008-01-11 09:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Niech ktoś się zastanowi i zdradzi mi tajemnicę dlaczego Europa spada na pysk już kolejny dzień mimo dwóch dni wzrostów w USA? No dobra, na bizzone jak zobaczyłem dłuższy wykres DJI, to widać tam RGR, ale czy to jedyny powód?
marlowe / 2008-01-10 23:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gdzie Ty się historii uczyłeś?
marlowe / 2008-01-10 11:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
let is rain?
marlowe / 2008-01-10 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Longterm poszedł po rozum do głowy i zmienia się w shortterma

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

marlowe / 2008-01-09 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Niby pesymizm, a najwięcej osób w mojej sondzie jak na razie wybiera akcje....
marlowe / 2008-01-09 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

marlowe / 2008-01-09 23:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No więc tak. Zwiększyłem zaangażowanie w ABG - dokupiłem dziś pakiecik po 7,01 i większy po 7,00. Wczoraj kupowałem po 7,21, a dwa miechy temu po 6,06. Jestem do przodu. Wybronili dzisiaj psychologiczne 7zł i zamknęli powyżej, co oznacza, że 8,20 staje się realne.
Wczoraj zredukowałem o 50% ilość akcji Amrestu, PEPu, Ruchu i Mozstostalu Zabrze. Z Mostostalem to żałuję, że nie wyszedłem w całości, ale pewnie jutro będzie okazja sprzedać resztą drożej niż dzisiaj. W zasadzie te cztery spółki i DGA kupione na długi termin, to teraz mogą leżeć. Większość kapitału przeznaczona do działania jest w ABG i tu pokładam spore nadzieje wsparte obserwacją spółki.
Najbardziej jest prawdopodobne, że wyjdę jutro z reszty spółek (jak będzie odbicie) i poczekam na jakieś zaniżenie by dokupić ABG. Jak jutro będzie spadać to nie mam planu... I nad tym muszę jeszcze dzisiaj popracować.
marlowe / 2008-01-09 12:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no właśnie. I jeszcze jak weźmiemy roczny wykres to widzimy zarąbistą głowę z ramionami :) Taką je,bitną.
marlowe / 2008-01-09 12:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a, i jeszcze rsi przebiło od góry poziom 30, więc kwestia czasu kiedy da sygnał kupna.
marlowe / 2008-01-09 12:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
widać średnioterminowy trend spadkowy. Chwilowo z podwójnym dnem, bo możliwe, że ceny spadną do dolnej linii kanału, czyli do linii wsparcia. I właściwie to wszystko. Tylko, że zamiast podwójnego dna można w tym samym miejscu zobaczyć RGR jako formację kontynuacji spadków.

Najnowsze wpisy