Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-02-19 12:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja tam się lubię z dziennikarzy pośmiać. Grubasek tylko cytował.
marlowe / 2008-02-19 01:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
grubasek cytował wtedy Rzeczpospolitą. Zwróćcie uwagę:
"Umocnienie walut naszego regionu wskazuje,ze
kapital ten plynie juz teraz"

:D:D

Re: Falowanie i spadanie?

marlowe / 2008-02-19 01:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jak już wklejamy historię, to mam tu wypowiedź grubaska z listopada 2006 roku:
"Bazujac na danych z lat 1994-2006 mozna zauwazyc,ze przecietna stopa zwrotu z WIG20 od konca listopada do konca lutego roku nastepnego wynosila + 17,1 % / tak/
Za 2 tygodnie wejdziemy wiec w okres bardzo korzystny z sezonowego punktu widzenia.Mozna zatem powiedziec ze...... powinno sie stac pretekstem do kupowania spolek
najwiekszych......Szczegolnie dobre wyniki zaprezentowaly banki i znajduja sie one w centrum zaint. kapitalu zagranicznego.......Umocnienie walut naszego regionu wskazuje,ze kapital ten plynie juz teraz........Sytuacja jest wiec korzystna a fundamentalne przeslanki wzrostu WIG20 silne."
marlowe / 2008-02-15 13:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
coś o diamentach może?

Re: Od danych głowa nie boli

marlowe / 2008-02-15 13:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :)
Gratuluję Flugo Krynickiego. Ja rozmyślam nad Komozją...
Mój portfel nieźle wygląda w czasie tej bessy...
Ktoś powie, że forum upada... A ja dostałem wczoraj kartkę od Człowieka Znikąd z Toronto :)
Miło jest widzieć, że zapoczątkowana przeze mnie tradycja ciągle istnieje :)
Człowiekowi Znikąd dziękuję. Acha, to nic nie znaczy, że na Walentynki :D:D Wysłana była 30.01 tylko ja wczoraj zbłądziłem do skrytki :)

Słuchajcie, może zróbmy sobie Zjazd?
marlowe / 2008-02-11 03:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Japonia dzisiaj się nie otworzy moronie.

Re: GPW: Słaby tydzień dla byków

marlowe / 2008-02-10 23:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam :) Widzę, że nic tu się nie zmienia :)

Re: GPW: Początek tygodnia na plusie

marlowe / 2008-02-04 20:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. Co tam słychać? Nie było mnie tu ponad tydzień :)

Re: WIG20 przekroczy 3000?

marlowe / 2008-01-25 13:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś cały czas wspiera ABG na ważnym poziomie 6,58. Brać póki tanio :)
marlowe / 2008-01-24 10:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
niech im ziemia lekką będzie...
marlowe / 2008-01-24 10:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tu masz sporo racji. No i straszny żal chłopaków.
marlowe / 2008-01-24 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może się rozsypał przed kamerami... :/
marlowe / 2008-01-24 10:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jest merytoryka Longa, który zmienił się w Shorta :)

Re: Bykom cieżko będzie wyjść na plus

marlowe / 2008-01-24 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dowódca Sił Powietrznych: rejestrator ten jest rejestratorem, który pozwala rejestrować i odczytywać.

Re: W odbiciu może przeszkodzić Apple

marlowe / 2008-01-23 11:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo widzę, że jesteś, więc jeszcze raz dziękuję za kartkę z Sin City :)

Najnowsze wpisy