Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-04-08 15:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Modliszka do niego poszła z shotgunem? Podobno nie ma do niego daleko :)

Re: GPW: Byki oczekują kolejnych wzrostów

marlowe / 2008-04-08 15:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o proszę, następne 100 tysięcy papiera przewędrowało z rąk do rąk... ABG...
marlowe / 2008-04-08 14:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sam łykaj twardzielu :)
marlowe / 2008-04-08 14:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to się nazywało kiedyś psychoza maniakalno depresyjna. Teraz chyba zmienili nazwę :)
marlowe / 2008-04-08 14:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a po co? Nie ma Cię w książkach telefonicznych? Masz tytanową skrzynkę pocztową? Jesteś anonimowy w internecie?
Jak ktoś będzie chciał to Cię znajdzie, uwierz mi. W Niemczech nie ma takiej ustawy i 80 milionów ludzi jakoś żyje. A my nie możemy? Ciekawe...
marlowe / 2008-04-08 14:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to właśnie jest polski pomysł na ochronę danych osobowych... Ludzie je sami udostępniają, więc po co taka ustawa??
marlowe / 2008-04-08 14:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki :)
Warren, a może to Citro sprzedaje dzisiaj ABG? Wspominał coś? :)

Re: GPW: Byki oczekują kolejnych wzrostów

marlowe / 2008-04-08 14:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś wykorzystuje spadki na niezłe łykanie ABG. Widzę, że obrót niesamowity, jak na tą spółkę. Będzie przygotowanie do przebicia długoterminowej linii trendu spadkowego? W każdym razie obrona przed większym spadkiem ceny tej spółeczki jest solidna i niejednokrotnie potwierdzana.

Synthos też ładnie dzisiaj się zachowuje, Stalexport, MSZ. Obroty niezłe, ale zwały za dużej nie ma.

A ze spółek, których nie mam to sfinks coraz bardziej kuszący...
marlowe / 2008-04-07 12:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spokojnie... Myślę, że wzrosty dopiero przed nami. Ale ja kupowałem po 1,03 jak się nie mylę. A wydaje mi się, że złotówka to na razie minimum dla tej spółki... Do 1,20 powinno dojść bez jakichś problemów...

Re: GPW: Rynek gotowy na wzrosty?

marlowe / 2008-04-07 12:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Synthos... Jeszcze da porządnie zarobić. ABG, Stalexport... MSZ, PEP...

A ostatnio myślałem o Pamapolu. Trochę tam zastój teraz...
marlowe / 2008-04-04 21:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale muzyka zawsze była produktem. LP istniały bo dało się nagrywać tak długie płyty. Najpierw winyl, potem kasety, potem cd. Przy mp3 to nieistotne... Świat idzie do przodu. W muzyce, jak i w filmie istnieje krótka i długa forma. Chcesz LP? Ściągnij 12 kawałków. As simple as that...
marlowe / 2008-04-04 21:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uważaj :) A2 ostatnio mi powiedziała, że za takie gadanie to na forum można zostać zjedzonym :)

Re: GPW: Kończymy tydzień na plusie

marlowe / 2008-04-04 21:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Apple przynajmniej sprzedaje komputer z systemem jako cały, pełnowartościowy produkt. Microsoft wypuszcza półprodukty, bo co to w ogóle ma być service pack???

Re: Raz dobrze, raz źle

marlowe / 2008-04-03 21:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo... Nasze poranne przerzucanie się stronami internetowymi wycięli z forum... Miałeś w tym udział? ;)

Re: GPW: Wyboista droga byków

marlowe / 2008-04-03 09:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to ja spindalam do pracy :)

Najnowsze wpisy