Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-03-28 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
achahchahchahca :D

dystrybucja ;P No zaraz sie przekręcę :D +1,70 to dystrybucja... no nie mogę...
marlowe / 2008-03-26 17:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łatwiej skopiować ten link:
http://tnij.org/ayev

Re: RPP znowu podwyższyła stopy

marlowe / 2008-03-26 17:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I będą tańsze mieszkania. Tak jak pisałem tutaj:
http://marlowe.bblog.pl/wpis,kupiles;mieszkanie;mowili;ci;ze;to;inwestycja,8331.html
marlowe / 2008-03-26 17:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie masz pojęcia o czym mówisz.
marlowe / 2008-03-25 20:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zboczeniec :P
marlowe / 2008-03-25 20:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak. I fakt autentyczny, dzień dzisiejszy, rok dwutysięczny siódmy (a nie dwa tysiące siódmy... czy kilka lat temu mówiliśmy tysięczny dziewięćsetny dziewięćdziesiąty siódmy? Co się z liczebnikami porobiło??)

Re: GPW ruch w górę

marlowe / 2008-03-25 20:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Swoją drogą ciekawe jak ta krótka pozycja Brydzi...

Re: GPW ruch w górę

marlowe / 2008-03-25 20:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie czytam "Maskę" Deana Koontza. I właśnie wpadłem na tekst: zamrugała oczami.
Normalnie tłumacze to bardziej chyba znają język tłumaczony od polskiego. Bo i jak można zamrugać łokciem, czy uchem???
W innej książce tegoż autora wpadłem na tekst: pomachał im ręką. No i dobrze, że nie nogą, bo by się z Wałęsą kojarzyło...
Przypomina mi to tekst z któregoś z komentarzy z czasów większych spadków: indeksy zanurkowały w dół (sic!)
I nie mówię, że nie można nurkować w górę, albo cofać się do przodu, ale na miłość boską... Śmiech przez łzy....
marlowe / 2008-03-25 15:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
taaak... Ale 99,70 to cena dolara w jenach. Więc dolar ma poziom 99,70 w jenach a nie jen w dolarach (bo przecież jen nie kosztuje 99,70 dolara tylko odwrotnie).
Reasumując: dolar długo nie będzie oglądał ceny 99,70 w jenach :D
To chciałeś powiedzieć :D
marlowe / 2008-03-25 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba dolar :) bo tyle jenów dolar kosztuje :D
marlowe / 2008-03-22 21:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą te karykatury też były niesmaczne :) Nie chcę ani tamtych twórców ani Ciebie kamienować :) Wolny kraj: chcesz być niesmaczny to możesz, ale ja mogę Ci o tym powiedzieć, na wypadek, jakbyś nie zdawał sobie z tego sprawy. Pozdro
marlowe / 2008-03-22 21:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
znaczy tamci też byli ateistami jak ja? Long porównanie nie było karykaturą. Było niesmaczne i tyle. Nie masz rodziny, coby z nią Święta spędzić? :D
marlowe / 2008-03-22 17:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jestem ateistą, ale ty jesteś niesmaczny....

Re: USA: Z uśmiechem w górę

marlowe / 2008-03-18 19:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziękuję serdecznie za życzenia :)

Re: Fed pomoże indeksom urosnąć?

marlowe / 2008-03-18 17:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzisiejsza długa wzięta rano na USD/JPY. Brawo marlowe. Masz swój prezent...

Składam Wam serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i wszystkiego dobrego. Dziś kończę 24 lata :)

Najnowsze wpisy