Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-03-31 22:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
głęboki jak kałuża...
marlowe / 2008-03-30 21:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
taki w kostkach...
marlowe / 2008-03-30 17:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dokładnie, urban legend. Ja to słyszałem, że tak się bawi towarzystwo sądu wojewódzkiego w Krakowie. Tu to się nazywa rozgwiazda. Pic na wodę wymyślony przez tych co by tak chcieli :P
marlowe / 2008-03-28 16:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mówię o wszystkich akcjach Ponaru.. Sprawdź ile ma akcji i pomnóż przez tą cenę. Ponar był kiedyś i po 180zł, ale był tam split, czy coś. Ile jest według rynku warta ta spółka, a ile w rzeczywistości? Cena za akcję nic nie mówi dopóki jej nie pomnożysz przez ich ilość dla danej spółki i nie porównasz do rzeczywistej tej spółki wartości.
marlowe / 2008-03-28 16:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a jak się pomnoży przez ilość akcji to też?
marlowe / 2008-03-28 16:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D Na pewno to się stanie (nie będę pisał jak analityk). Problem w tym, kiedy?
marlowe / 2008-03-28 15:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą może, jak kiedyś Modliszka, mylisz mnie z Marboru? :)
marlowe / 2008-03-28 15:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wieszczę Yayu tylko patrzę na wykresy. Czasem się mylę, czasem mam rację i to wszystko.

Re: Próba wyrwania z konsolidacji na GPW

marlowe / 2008-03-28 15:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warto obserwować translację na wykresach. Po pierwszych spadkach było krótkie odbicie (przy hossie są długie wzrosty i krótkie spadki - prawa translacja). Nie jest wykluczone, że na WIG translacja po kilku spadkach znowu przejdzie z lewej translacji na prawą. A to już nie jest translacja charakterystyczna dla bessy...
marlowe / 2008-03-28 15:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupiłem za nieco ponad osiem po tym jak obroniło trend wzrostowy. Skoro zarabiam i skoro trend wzrostowy został uratowany to po co sprzedawać??
marlowe / 2008-03-28 15:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja jak warren :) mam czas :) prędzej dokupię bo tańszy :)
marlowe / 2008-03-28 15:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może i bessa :) Na razie na spółkach które posiadam, tracę 8-9% a na funduszach ponad 20% :)
Ale fundy to tylko 10% portfela, więc luz... Spadki trochę trwały.. Może jeszcze potrwają, lecz to nie znaczy, że niektóre spólki nie mogą już się zbierać do nowej hossy. Rynek płynny jest. Rynek zmienny jest :) I nie ma nic pewnego :)
marlowe / 2008-03-28 15:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zobacz na wykres... Spadła cena poniżej 6zł i odbiła się od linii, jaką można narysować między dołkami z maja 2005 i czerwca 2006...
marlowe / 2008-03-28 15:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W tym względzie się mogę zgodzić, że coś się może kroić. Ale takiego wzrostu bym nie nazwał dystrybucją...

Re: Próba wyrwania z konsolidacji na GPW

marlowe / 2008-03-28 15:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ABG ciągle potwierdza i broni linii wsparcia... Stalexport i Synthos chyba wreszcie przeszły na krótko-średnioterminowy wzrostowy... Mosty zabrzańskie obroniły linię trendu trwającego od maja 2005... I co? To bessa?

Najnowsze wpisy