Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Wzrosły tylko obroty

marlowe / 2007-07-25 00:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Stoi policjant na poboczu drogi i najwyraĽniej czegoś szuka. Przechodzi facet, a policjant do niego: - Przepraszam Pana bardzo, gdzie jest druga strona ulicy? Na to facet: - Widzi pan ten przystanek autobusowy, gdzie ci ludzie stoją ??? - No widzę. - No to właśnie tam jest druga strona ulicy. Policjant: - No patrz pan `jakie ludzie są głupie`: byłem tam pół godziny temu, a oni mi powiedzieli, że to tutaj.

Re: Wzrosły tylko obroty

marlowe / 2007-07-25 00:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku, dyrygent pyta się:
- Zymbalisten vertig?
- Ja, ja naturlich.
- Puzon vertig?
- Ja.
- Trompette vertig?
- Ja.
- Also, eins, zwei, drei;
- `Boże, coś Polskę...`
marlowe / 2007-07-24 23:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D

Re: Wzrosły tylko obroty

marlowe / 2007-07-24 23:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A ten mnie rozbawił do łez:

Dzieci wchodząc do klasy grzecznie witają nauczycielkę i siadają na swoje miejsca. Tylko Jasiu wchodzi bez przywitania i wędruje do swojej ławki.
Pani mówi:
- Jasiu, to niegrzecznie tak wchodzić bez przywitania, proszę wyjdĽ za drzwi i wróć tak jak twój tata wchodzi do domu!
Jasiu wychodzi, chwila ciszy, nagle drzwi otwierają się z hukiem aż tynk się sypie ze ściany, wpada Jasiu:
- Aha! Nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie, ty dziwko!
marlowe / 2007-07-24 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie po opowieści wklejonej przez su_up mi się przypomniał :D

Re: Wzrosły tylko obroty

marlowe / 2007-07-24 23:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ten też fajny

Polak z jednostki specjalnej GROM i Amerykański Marine zostali złapani przez armię iracką. Oficer, który ich przesłuchiwał, mówi :
- Wiecie, jak nasza armia traktuje jeńców. Obaj zostaniecie zastrzeleni, ale możecie mieć po jednym życzeniu przed śmiercią.
Amerykanin mówi:
-Ja chce posłuchać jeszcze raz "Oops, I Did It Again" Britney Spears
- Nie ma sprawy, zaraz przyniosę CD.
Polak:
- A możesz mnie zastrzelić zanim mu to puścisz?
marlowe / 2007-07-24 23:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tylko wody nie pijcie chłopaki. Nie jesteśmy zwierzętami :D

Re: Wzrosły tylko obroty

marlowe / 2007-07-24 23:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A znacie dowcip? Może nie spalę ;D

Z lasu wyjeżdża na polanę rycerz. Cały w białej zbroi, z białą tarczą, hełmem i na białym rumaku. Z naprzeciwka wyjeżdża kolejny rycerz, ale calusieńki, od stóp do głów, w czarnej zbroi. Oczywiście z czarną tarczą, hełmem i rumakiem. Jadą powoli i mierzą się wzrokiem z pod przyłbic.
Mijają się w napięciu na środku polanki. Jadą jeszcze kawałek, gdy nagle biały się odwraca i krzyczy: Ty ch.ju!!!
A czarny na to: Przebóg, rozpoznał mnie!
marlowe / 2007-07-24 23:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cześć Bebe :) Rozkoszne prawda? :D:D
marlowe / 2007-07-24 23:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie... A za trzy będziemy z powrotem łupać kamienie :D
marlowe / 2007-07-24 22:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak powinny wyglądać wykresy :D
marlowe / 2007-07-24 22:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
polecam. Czytałem właśnie.
marlowe / 2007-07-24 22:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ok :)
marlowe / 2007-07-24 22:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no i słusznie :) Wiedzieliśmy w co wchodzimy.
marlowe / 2007-07-24 22:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i tu mają rację brydziu. Może być ciężko...

Najnowsze wpisy