Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-07-31 11:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobra, może i postąpiłem wbrew sobie, bo gdzieś mi świta, że na bioton moda była, ale już jest passe. Zacichło w mediach o biopaliwach. Minął szum, jak w przypadku ptasiej grypy. I po ptokach :D
marlowe / 2006-07-31 11:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a potem na cały tydzień pikowania. Ewentualnie bioton może iść sobie do góry, bo zakupiłem dzisiaj :)
marlowe / 2006-07-31 11:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Powiem szczerze, że liczę na spadek. Przyjąłem do wiadomości twoją zapowiedź, ale wtedy już było powyżej 3200pkt na wig20. Teraz odnoszę wrażenie że od 10:10 idzie w dół, ale jak skończy, ciężko powiedzieć. Liczę na minus pół procenta :)
marlowe / 2006-07-31 10:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziękuję. Również życzę udanego dnia, tygodnia i sierpnia :) "sztuka spekulacji" Zenona Komara, którą mi poleciłeś, jest świetna. Pozdrawiam serdecznie.
marlowe / 2006-07-31 09:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na dziś i na tydzień o WIG 20. Przepraszam :)
marlowe / 2006-07-31 09:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w dół czy w górę Mundku, jak myślisz?

Re: przyszly tydzień na gieldzie?

marlowe / 2006-07-31 00:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
polecą w dół. Przynajmniej powinny wreszcie polecieć w poniedziałek.
marlowe / 2006-07-28 12:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie znalazłem. Tu są jakieś wykresy. Czy mi się wydaje, czy giełda zachowywała się odwrotnie do oczekiwań od stycznia 2006? I to za każdym niemal razem...

Re: Ratuj się kto może

marlowe / 2006-07-28 12:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Bardzo proszę o jakiś link do strony, na której można sprawdzić wigormetr co tydzień. Chyba, że jest na stronie gpw, co właśnie sprawdzam............
marlowe / 2006-07-28 11:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wielkie dzięki! :) Pozdro
marlowe / 2006-07-28 10:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mundku możesz mi powiedzieć gdzie można poczytać o tych falach, o których ciągle mówisz? Chciałbym się tego nauczyć...
marlowe / 2006-07-27 16:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie chcę was martwić, ale wydaje mi się, że moda na bioton się po prostu skończyła...
marlowe / 2006-07-17 20:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bo to akurat go jarek zastąpił - tylko nikt się nie połapał
marlowe / 2006-07-17 20:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hm... A czy to wzajemne obrzucanie się rakietami ma jakiekolwiek znaczenie? Przecież to taka lipa analityków żeby wytłumaczyć że spadki skądś się biorą. Tylko ciekawe dla jakiej spółki z wig 20 ma znaczenie konflikcik bliskowschodni? Inwestorzy wycofują pieniądze bo nas rakiety hezbollahu dosięgną? Czy Izrael domaga się dostępu do Bałtyku? Czasami zastanawiam się czy inwestorzy to takie lalunie które uciekają jak Korea wypali jakieś niedorozwinięte rakietki, albo jak ręka sprawiedliwości dosięga terrorystów z Libanu. A wogóle to czy to jest WOJNA?
marlowe / 2006-07-12 00:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wydaje mi się że pan Kuczyński jest olbrzymim pesymistą... U niego tak często? Acha, myślicie że zmienił literkę w nazwisku po ostatnich wyborach? Czy wcześniej też miał "u"? ;P

Najnowsze wpisy