Forum

Komentarze użytkownika "młodaIniezadowolona"

Re: Biura podróży będą bankrutować. Długi rosną

młodaIniezadowolona / 2012-05-24 14:59
jak wymyślono takie prawo, to nie ma się co teraz dziwić, ze jest taka e nie inna sytaucja na rynku

budowa domu bez pozwolenia

młodaIniezadowolona / 2012-05-23 14:37
ja an Twoim miejscu btm nie czekała, jest co prawda trochę zamieszania z załatwieniem tego pozwolenia ale masz i możesz budować, a jak będziesz czekała to nie wiadomo kiedy się uida, ja już od dawna słyszę że te zmiany mają wejść w życie i cały czas jakoś jeszcze nie mogą

wybory we Francji

młodaIniezadowolona / 2012-05-07 11:19
nie wydaje mi się, zeby wyniki wyborów wróżyły dla nas coś złego, jeszcze przed wyborami, jak się spotkał z Komorowskim zapowiadał pzrecież że będzie chiał zacieśnić wspłpracę Trójkąta Weimarskiego

pożyczka dla niepełnoletnich

młodaIniezadowolona / 2012-04-04 09:53
Chciałam się sięgnąć po poradę, nie mam jeszcze skończonych 18 lat, trochę sobie dorabiam, ale nie mam zaświadzcenia o dochodach, bo to raczej bez umowy, jakieś pilnowanie dzieci czasem, czy sprzątnie. Czy jakiś bank albo firma udzieli mi niewielkiej pożyczki, tak do 1,5 tys?

Re: Anna Fotyga oburzona. Poddali ją "kontroli manualnej"

młodaIniezadowolona / 2012-03-23 12:34
to spotyka każdego z nas na lotniskach, tysiące kobiet, a Pani jest oburzona, a dlaczego niby panią miałoby to ominąć>?

koniec z pracującymi niedzielami

młodaIniezadowolona / 2012-03-12 12:05
jak wszystko to wszytsko i dobrze!! żal mi tych dziewczyn, które muszą w niedziele tkwić w sklepach i uśmiechać się do ludzi, kiedy my cieszymy się weekendem

najlepsze banki w Polsce

młodaIniezadowolona / 2012-03-01 11:42
chciałabym załozyć sobie konto w banku, przedtem nie miałam nigdy i nie wiem na co warto zwracać uwagę i który bank wybrać, jest jakiś ranking banków? Możecie polecić mi jaki jest najlepszy, w jakim wy macie konta?

korekta PIT do kiedy

młodaIniezadowolona / 2012-02-29 14:14
Korektę można złożyć przez pięć lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym to upłynął termin płatności podatku. Czyli za 2011 można złożyć do 31.12.2017 r

możliwe elektroniczne wyrejestrowanie z PUPu

młodaIniezadowolona / 2012-02-28 12:36
to zależy w głównej mierze od urzędu, w moim na przykład było to możliwe,a le tylko jeśli posiada się ten certyfikowany podpisa elektroniczny

za wysokie kwalifikacje

młodaIniezadowolona / 2012-02-24 14:42
Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjne i dostałam maila, ze bardzo dziękują, bla, bla, bla, ale że mam za wysokie kwalifikacje! Masakra, spotkaliście się kiedyś z czymś takim? To było stanowisko asystenckie i nie wydaje mi się, zebym miała jakieś za wysokie umiejętnośći

ile zarabiaja dziennikarze?

młodaIniezadowolona / 2012-02-23 11:06
koleżanko po dziennikarstwie z praktyka dość dłuą podczas studiów, zahaczyła się do lokalnej gazety w dużym mieście i zarabia...najniższą krajową:( długa droga pzred młodymi, pełnymi zapału i wiary w świat dziennikarzami zanim zaczną zarabiać naprawdę dobrą kasę

Alan Andersz zbiórka krwi

młodaIniezadowolona / 2012-02-22 09:38
Słyszałam, że potzreban jest krew dla tego młodego człowieka, czy ktoś wie gdzie konkretnie trzeba się zgłosisz, żeby oddać krew, czy wystarczy zgłosić się do szpitala MSWiA, (bo podobno tam pzrebywa) i oddam bez problemu?

Od 1 marca zdrożeje przejazd autostradą Katowice-Kraków

młodaIniezadowolona / 2012-02-16 11:35
Jasne, że przeżyjemy, ale kurcze i tak te bramki nie są wcale takie tanie, a tu kolejna podwyżka:/ Tak można ze wszytskim myśleć, 0,5 zł na chlebie - pzreżyjemy, kilka zł na prądzie - pzrezyjemy, szkoda, ze zarobki nie rosną adekwatnie do podwyżek

Re: Umowa ACTA. Bułgaria wycofała podpis

młodaIniezadowolona / 2012-02-14 14:32
Czyli już nie podpisały Niemcy, ostatnio zdaje się że Łotwa i teraz Bułgaria, ciekawe kto następny i na co własciwie czeka Polska? Może premier liczy, że protesty w końcu ucichną?

no i jestesmmy 2 japonia !!!

młodaIniezadowolona / 2012-02-09 11:34
I kto się powinien cieszyć z tego? bo dla zwykłych obywateli to chyba zero korzyści, płace nam dzięki temu nie wzrosną

Najnowsze wpisy