Forum

Komentarze użytkownika "młodaIniezadowolona"

Chronologia durniu

młodaIniezadowolona / 2012-10-10 09:07
byłam tam kilka lat temu, powiem Wam że z bliska to jednak robi wrażenie i zupełnie inaczej jest niż jak się ogląda zdjęcia w necie np

Re: Borowski krytykuje system aktywizacji bezrobotnych

młodaIniezadowolona / 2012-09-05 11:37
dokąłdnie, co z tego że przeszłam 2 szkolenia w ramach wktywizacji bezrobotnych jak wciąż jestem bez pracy ? jak nie ma miejsc pracy, to żadne szkolenia nie pomogą

dla kogo preferencyjny ZUS?

młodaIniezadowolona / 2012-06-05 08:23
Jest coś takiego, że ci, którzy zakładają swoję działalność są pzrez 2 lata zwolnieni z ZUSu, czy płącą jakieś mniejsze składki - coś takiego w każdym razie, jakieś preferencje. Czy one są bez wyjątku dla wszytskich, którzy zakąłdają firmę, czy tzreba spełniać jakieś konkretne warunki?>

własna firma jakie formalności?

młodaIniezadowolona / 2012-08-07 09:54
Nie ma chyba innego rozwiązania w tym kryzysie całym, jak po prostu otworzyć jakąś własną firmę. Powiedzcie mi jakie są wasze doświadczenia z zakładaniem działalności? jakie formalności trzeba załatwiać i czy dużo ich?

wolne za święto w sobotę w 2013

młodaIniezadowolona / 2012-12-31 08:45
Witam, mam pytanie odnośnie mozliwości odebrania sobie dnia wolnego za święto przypadające w sobotę, chodzi mi o przyszly rok, czy weszły w życie przepisy umożliwiające takie działanie? pozdrawiam!

szkolenie przed pracą kto płaci ?

młodaIniezadowolona / 2012-09-13 11:51
Przed rozpoczęciem pracy szef skierował mnie na dwudniowe szkolenie, ale jednocześnie nei chce ponieść kosztów, a to szkolenie kosztuje 1000 zł, czy ma prawo żądać ode mnie żebym sama poniosła koszta?

budowa domu bez pozwolenia

młodaIniezadowolona / 2012-05-23 14:37
ja an Twoim miejscu btm nie czekała, jest co prawda trochę zamieszania z załatwieniem tego pozwolenia ale masz i możesz budować, a jak będziesz czekała to nie wiadomo kiedy się uida, ja już od dawna słyszę że te zmiany mają wejść w życie i cały czas jakoś jeszcze nie mogą

za wysokie kwalifikacje

młodaIniezadowolona / 2012-02-24 14:42
Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjne i dostałam maila, ze bardzo dziękują, bla, bla, bla, ale że mam za wysokie kwalifikacje! Masakra, spotkaliście się kiedyś z czymś takim? To było stanowisko asystenckie i nie wydaje mi się, zebym miała jakieś za wysokie umiejętnośći

możliwe elektroniczne wyrejestrowanie z PUPu

młodaIniezadowolona / 2012-02-28 12:36
to zależy w głównej mierze od urzędu, w moim na przykład było to możliwe,a le tylko jeśli posiada się ten certyfikowany podpisa elektroniczny

korekta PIT do kiedy

młodaIniezadowolona / 2012-02-29 14:14
Korektę można złożyć przez pięć lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym to upłynął termin płatności podatku. Czyli za 2011 można złożyć do 31.12.2017 r

Od 1 marca zdrożeje przejazd autostradą Katowice-Kraków

młodaIniezadowolona / 2012-02-16 11:35
Jasne, że przeżyjemy, ale kurcze i tak te bramki nie są wcale takie tanie, a tu kolejna podwyżka:/ Tak można ze wszytskim myśleć, 0,5 zł na chlebie - pzreżyjemy, kilka zł na prądzie - pzrezyjemy, szkoda, ze zarobki nie rosną adekwatnie do podwyżek

Re: Biura podróży będą bankrutować. Długi rosną

młodaIniezadowolona / 2012-05-24 14:59
jak wymyślono takie prawo, to nie ma się co teraz dziwić, ze jest taka e nie inna sytaucja na rynku

biuro podróży czy na własną rękę

młodaIniezadowolona / 2012-07-06 14:19
ja bym się chyba teraz nie zdecyodwała na biuro podrózy, za duże ryzyko, tym bardziej że nie wiem czy jest jakaś opcja żeby sprawdzić czy dane biuro jest zadłużone czy nie

Re: Zrównanie wieku merytalnego. "Premier rozumie kobiety"

młodaIniezadowolona / 2012-02-08 11:53
jaka jest średnia życia w Polsce, przeciętnie 75 - 76 lat? To znaczy, ze mamy pracować dłużej, całe życie niemalże, na emeryturę, którą będziemy otrzymywać nie dłużej niż 10 lat. Naprawdę cudowny pomysł.

auto służbowe nowy podatek

młodaIniezadowolona / 2012-10-15 11:35
to na razie jest tylko projekt, jeszcze nic nie postanowione, a poza tym byłby on w formie podatku PIT i wynosiłby 50 zł bez względu na to ile km się przejechało i jak często sie z tego auta korzysta, czyli płaciliby go pracownicy a nie pzredsiębiorcy
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy