Forum

Komentarze użytkownika "młodaIniezadowolona"

W 2013 roku możliwe pęknięcie w PO. PiS straci pozycję na prawicy

młodaIniezadowolona / 2013-01-03 14:35
w sumie wcale bym się nie zdziwiła, gdyby PiS wypadło, PSL zamiast z PO zrobiło jeden prawicowy front ze wszystkimi na prawo od lewicy w sumie tak jakby to chciał piechociński w europarlamencie rozegrać

kredyt na siebie dla innej osoby

młodaIniezadowolona / 2013-01-02 09:55
Przyjaciółka poprosiła mnie, zebym zaciągnęła dla niej kredyt na 10 ty zł. Potzrebuje pilnie tej gotówki, a nie ma zdolności kredytowej. Sama nie wiem co mam zrobić, zacznijmy od tego w ogóle, czy to jest legalne?

wolne za święto w sobotę w 2013

młodaIniezadowolona / 2012-12-31 08:45
Witam, mam pytanie odnośnie mozliwości odebrania sobie dnia wolnego za święto przypadające w sobotę, chodzi mi o przyszly rok, czy weszły w życie przepisy umożliwiające takie działanie? pozdrawiam!

na raty przez internet

młodaIniezadowolona / 2012-12-10 12:35
Czy zakupy robione pzrez Internet też można rozłożyć sobie na raty? fajne prezenty na święta zanlazłam na jednej ze stron internetowych, ale nie stać mnie żeby kupić wszytskie za jednym zamachem, może gdybym rozłożyła na raty byłoby inaczej

Re: Katastrofa w Smoleńsku. Pawlak mówi o wątpliwościach

młodaIniezadowolona / 2012-11-05 12:59
a to jeszcze nie sprowadzili tego wraka? nie było czasem afery ze dostaliśmy go ale że wyczyszczony na błysk został i nie ma mowy o jakimś wnikliwym badaniu?

Ustawa śmieciowa - SLD proponuje zmiany

młodaIniezadowolona / 2012-10-25 14:10
chyba ten pomysł nie ma szans na przebicie się w Sejmie, nie wydaje mi się żeby zebrali niezbędną większość

auto służbowe nowy podatek

młodaIniezadowolona / 2012-10-15 11:35
to na razie jest tylko projekt, jeszcze nic nie postanowione, a poza tym byłby on w formie podatku PIT i wynosiłby 50 zł bez względu na to ile km się przejechało i jak często sie z tego auta korzysta, czyli płaciliby go pracownicy a nie pzredsiębiorcy

Chronologia durniu

młodaIniezadowolona / 2012-10-10 09:07
byłam tam kilka lat temu, powiem Wam że z bliska to jednak robi wrażenie i zupełnie inaczej jest niż jak się ogląda zdjęcia w necie np

szkolenie przed pracą kto płaci ?

młodaIniezadowolona / 2012-09-13 11:51
Przed rozpoczęciem pracy szef skierował mnie na dwudniowe szkolenie, ale jednocześnie nei chce ponieść kosztów, a to szkolenie kosztuje 1000 zł, czy ma prawo żądać ode mnie żebym sama poniosła koszta?

Re: Borowski krytykuje system aktywizacji bezrobotnych

młodaIniezadowolona / 2012-09-05 11:37
dokąłdnie, co z tego że przeszłam 2 szkolenia w ramach wktywizacji bezrobotnych jak wciąż jestem bez pracy ? jak nie ma miejsc pracy, to żadne szkolenia nie pomogą

odwieszenie działalności a składki ZUS

młodaIniezadowolona / 2012-08-10 11:32
Jesli nie minęło 24 miesiące, to te preferencyjne składki jeszcze obowiązują, bo to chodzi właśnie o 2 lata od daty założenie działalności

własna firma jakie formalności?

młodaIniezadowolona / 2012-08-07 09:54
Nie ma chyba innego rozwiązania w tym kryzysie całym, jak po prostu otworzyć jakąś własną firmę. Powiedzcie mi jakie są wasze doświadczenia z zakładaniem działalności? jakie formalności trzeba załatwiać i czy dużo ich?

biuro podróży czy na własną rękę

młodaIniezadowolona / 2012-07-06 14:19
ja bym się chyba teraz nie zdecyodwała na biuro podrózy, za duże ryzyko, tym bardziej że nie wiem czy jest jakaś opcja żeby sprawdzić czy dane biuro jest zadłużone czy nie

paszport bez meldunku

młodaIniezadowolona / 2012-07-05 12:03
no to wydaje mi się, ze najlpeszym rozwiązaniem będzie wyrobienie paszportu tymczasowego

dla kogo preferencyjny ZUS?

młodaIniezadowolona / 2012-06-05 08:23
Jest coś takiego, że ci, którzy zakładają swoję działalność są pzrez 2 lata zwolnieni z ZUSu, czy płącą jakieś mniejsze składki - coś takiego w każdym razie, jakieś preferencje. Czy one są bez wyjątku dla wszytskich, którzy zakąłdają firmę, czy tzreba spełniać jakieś konkretne warunki?>
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy