Forum

Komentarze użytkownika "młodaIniezadowolona"

odwieszenie działalności a składki ZUS

młodaIniezadowolona / 2012-08-10 11:32
Jesli nie minęło 24 miesiące, to te preferencyjne składki jeszcze obowiązują, bo to chodzi właśnie o 2 lata od daty założenie działalności

najlepsze banki w Polsce

młodaIniezadowolona / 2012-03-01 11:42
chciałabym załozyć sobie konto w banku, przedtem nie miałam nigdy i nie wiem na co warto zwracać uwagę i który bank wybrać, jest jakiś ranking banków? Możecie polecić mi jaki jest najlepszy, w jakim wy macie konta?

wybory we Francji

młodaIniezadowolona / 2012-05-07 11:19
nie wydaje mi się, zeby wyniki wyborów wróżyły dla nas coś złego, jeszcze przed wyborami, jak się spotkał z Komorowskim zapowiadał pzrecież że będzie chiał zacieśnić wspłpracę Trójkąta Weimarskiego

W 2013 roku możliwe pęknięcie w PO. PiS straci pozycję na prawicy

młodaIniezadowolona / 2013-01-03 14:35
w sumie wcale bym się nie zdziwiła, gdyby PiS wypadło, PSL zamiast z PO zrobiło jeden prawicowy front ze wszystkimi na prawo od lewicy w sumie tak jakby to chciał piechociński w europarlamencie rozegrać

Re: Umowa ACTA. Bułgaria wycofała podpis

młodaIniezadowolona / 2012-02-14 14:32
Czyli już nie podpisały Niemcy, ostatnio zdaje się że Łotwa i teraz Bułgaria, ciekawe kto następny i na co własciwie czeka Polska? Może premier liczy, że protesty w końcu ucichną?

koniec z pracującymi niedzielami

młodaIniezadowolona / 2012-03-12 12:05
jak wszystko to wszytsko i dobrze!! żal mi tych dziewczyn, które muszą w niedziele tkwić w sklepach i uśmiechać się do ludzi, kiedy my cieszymy się weekendem

pożyczka dla niepełnoletnich

młodaIniezadowolona / 2012-04-04 09:53
Chciałam się sięgnąć po poradę, nie mam jeszcze skończonych 18 lat, trochę sobie dorabiam, ale nie mam zaświadzcenia o dochodach, bo to raczej bez umowy, jakieś pilnowanie dzieci czasem, czy sprzątnie. Czy jakiś bank albo firma udzieli mi niewielkiej pożyczki, tak do 1,5 tys?

kredyt na siebie dla innej osoby

młodaIniezadowolona / 2013-01-02 09:55
Przyjaciółka poprosiła mnie, zebym zaciągnęła dla niej kredyt na 10 ty zł. Potzrebuje pilnie tej gotówki, a nie ma zdolności kredytowej. Sama nie wiem co mam zrobić, zacznijmy od tego w ogóle, czy to jest legalne?

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą po angielsku lub niemiecku

młodaIniezadowolona / 2012-02-09 09:37
Rozmowy w językach obcych są coraz bardziej powszechne, co o tym myślicie?> Mnie to denerwuje, mieszkamy w Polsce a właściwie coraz częściej musimy posługiwać się językami obcymi na co dzień

Miasta oszczędzają

młodaIniezadowolona / 2012-02-07 08:20
Kolejne miasta w ramach oszczędności wyłączają na noc latarnię, tak szukają oszczędności w budżecie. Dla mnie to bezmyślność zupełna. wracałam ostatnio ze spotkania ze znajomymi, było kilka minut po 22 i już ciemność zupełna, pzrecież to jest niebezpieczne. Ciemność sprzyja nie tylko przęstępcom ale także zwiększonej liczbie wypadków.

Składka ZUS - podwyżka

młodaIniezadowolona / 2012-02-09 08:54
W lutym płacimy składkę ZUS o 43 zł wyższą niż w zeszłym miesiącu (10 lutego mija termin). Od marca znów się szykuje podwyżka, wzrośnie składka rentowa i w efekcie ZUS dostanie od nad prawie 100 zł więcej. Składki rosną, obojętnie jak dużą działalność prowadzisz, miesięcznie do ZUSu musisz odprowadzać ok 1000zł. I jak tu życ? I na co te składki? Żeby doczekać się tej emerytury całej?

Alan Andersz zbiórka krwi

młodaIniezadowolona / 2012-02-22 09:38
Słyszałam, że potzreban jest krew dla tego młodego człowieka, czy ktoś wie gdzie konkretnie trzeba się zgłosisz, żeby oddać krew, czy wystarczy zgłosić się do szpitala MSWiA, (bo podobno tam pzrebywa) i oddam bez problemu?

ile zarabiaja dziennikarze?

młodaIniezadowolona / 2012-02-23 11:06
koleżanko po dziennikarstwie z praktyka dość dłuą podczas studiów, zahaczyła się do lokalnej gazety w dużym mieście i zarabia...najniższą krajową:( długa droga pzred młodymi, pełnymi zapału i wiary w świat dziennikarzami zanim zaczną zarabiać naprawdę dobrą kasę

Re: Anna Fotyga oburzona. Poddali ją "kontroli manualnej"

młodaIniezadowolona / 2012-03-23 12:34
to spotyka każdego z nas na lotniskach, tysiące kobiet, a Pani jest oburzona, a dlaczego niby panią miałoby to ominąć>?

paszport bez meldunku

młodaIniezadowolona / 2012-07-05 12:03
no to wydaje mi się, ze najlpeszym rozwiązaniem będzie wyrobienie paszportu tymczasowego

Najnowsze wpisy