Forum

Komentarze użytkownika "monta"

Komentarze użytkownika: monta

dobry doradca finansowy szukam

monta / 2011-11-25 11:31
Szukam dobrego doradcy finansowego, który pomoże mi w znalezieniu idealnego dla mnie kredytu hipotecznego, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego na terenie Krakowa?

ERA zmieni sie na T

monta / 2011-04-27 10:40
idea skorzystała na zmianie w orange, tyle że tą firmę kojarzyłam z zagranicy, a T nic mi nie mówi, więc nie wiem...

wykończenie mieszkania a odliczenie podatku VAT

monta / 2011-11-07 13:47
Jak wygląda kwestia odliczenia podatku VAT od materiałów budowlanych wykorzystanych do wykończenia kupionego mieszkania? czy też można z tego skorzystać? co wchodzi w grę? kleje, płytki, panele, tapety, farby? czy może mi ktoś pomóc w tym temacie?

od czego zależy wysokość składek do ZUS

monta / 2011-04-15 15:13
witam
zastanawiam się od czego zależy wysokość odprowadzanych składek do ZUS-u, czy Ci co zarabiają mniej odprowadzają taki sam procent swoich zarobków jak Ci którzy mają wyższe zarobki?

na czym zarabiają fundusze?

monta / 2011-04-11 10:29
witam,
po ostatnich zmianach jakie zaszły w sprawie ofe zastanawiam się na czym te całe fundusze zarabiają? jaka część płacona im przez nas będzie teraz trafiać do nas samych? jeszcze z takich 7,3 % naszych finansów mogli sobie troszke ściągnąć, ale co zrobią przy 2,3%? czy w takim wypadku ostanie się coś dla nas?

wysokość urlopu

monta / 2011-04-21 14:34
witam,
chciałam zapytać jaka przysługuje wysokość urlopu za przepracowanie 3 miesięcy na umowę na czas określony na rok? czy to jest 21 dni? z góry dziękuję

mniejszy bank lepsze oferty lokat?

monta / 2011-08-10 11:06
czy uważacie, że prawdą jest że w mniejszych bankach możemy dostać lepsze oferty lokat, na których możemy więcej zarobić? które byście polecili?

konto na którym zarobię

monta / 2011-09-26 14:06
chcę zmienić moje konto osobiste, na razie mam w pekao sa i tylko na nim tracę oszczędności, a powiedzcie mi na jakim można zarobić?

służba zdrowia kiedy będzie taniej?

monta / 2011-06-03 10:12
myślicie że jest szansa na to że nasza służba zdrowia będzie tańsza? czy czeka nas raczej prywatyzacja szpitali? nie wiem w sumie czy nie byłoby to złe rozwiązanie, może wreszcie skończyły by się te trudy z dostaniem się do specjalisty!

wada ukryta samochodu

monta / 2011-05-10 09:26
sprzedawcy jest zobowiązany wobec kupującego gdy wada pomniejsza wartość zakupionego towaru, można wtedy odstąpić od umowy, chyba że sprzedawca sam naprawi wadę, wtedy od umowy odstąpić nie można

Najnowsze wpisy