Forum

Komentarze użytkownika "monta"

Komentarze użytkownika: monta

dobry doradca finansowy szukam

monta / 2011-11-25 11:31
Szukam dobrego doradcy finansowego, który pomoże mi w znalezieniu idealnego dla mnie kredytu hipotecznego, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego na terenie Krakowa?

wykończenie mieszkania a odliczenie podatku VAT

monta / 2011-11-07 13:47
Jak wygląda kwestia odliczenia podatku VAT od materiałów budowlanych wykorzystanych do wykończenia kupionego mieszkania? czy też można z tego skorzystać? co wchodzi w grę? kleje, płytki, panele, tapety, farby? czy może mi ktoś pomóc w tym temacie?

konto na którym zarobię

monta / 2011-09-26 14:06
chcę zmienić moje konto osobiste, na razie mam w pekao sa i tylko na nim tracę oszczędności, a powiedzcie mi na jakim można zarobić?

mniejszy bank lepsze oferty lokat?

monta / 2011-08-10 11:06
czy uważacie, że prawdą jest że w mniejszych bankach możemy dostać lepsze oferty lokat, na których możemy więcej zarobić? które byście polecili?

służba zdrowia kiedy będzie taniej?

monta / 2011-06-03 10:12
myślicie że jest szansa na to że nasza służba zdrowia będzie tańsza? czy czeka nas raczej prywatyzacja szpitali? nie wiem w sumie czy nie byłoby to złe rozwiązanie, może wreszcie skończyły by się te trudy z dostaniem się do specjalisty!

wada ukryta samochodu

monta / 2011-05-10 09:26
sprzedawcy jest zobowiązany wobec kupującego gdy wada pomniejsza wartość zakupionego towaru, można wtedy odstąpić od umowy, chyba że sprzedawca sam naprawi wadę, wtedy od umowy odstąpić nie można

ERA zmieni sie na T

monta / 2011-04-27 10:40
idea skorzystała na zmianie w orange, tyle że tą firmę kojarzyłam z zagranicy, a T nic mi nie mówi, więc nie wiem...

wysokość urlopu

monta / 2011-04-21 14:34
witam,
chciałam zapytać jaka przysługuje wysokość urlopu za przepracowanie 3 miesięcy na umowę na czas określony na rok? czy to jest 21 dni? z góry dziękuję

od czego zależy wysokość składek do ZUS

monta / 2011-04-15 15:13
witam
zastanawiam się od czego zależy wysokość odprowadzanych składek do ZUS-u, czy Ci co zarabiają mniej odprowadzają taki sam procent swoich zarobków jak Ci którzy mają wyższe zarobki?

na czym zarabiają fundusze?

monta / 2011-04-11 10:29
witam,
po ostatnich zmianach jakie zaszły w sprawie ofe zastanawiam się na czym te całe fundusze zarabiają? jaka część płacona im przez nas będzie teraz trafiać do nas samych? jeszcze z takich 7,3 % naszych finansów mogli sobie troszke ściągnąć, ale co zrobią przy 2,3%? czy w takim wypadku ostanie się coś dla nas?

Najnowsze wpisy