Forum

Komentarze użytkownika "PanPan"

Komentarze użytkownika: PanPan

Re: Praca Money Expert opinie doradca ?

PanPan / 2012-02-03 15:14
Predyspozycje są ważne. Normalne, że bardziej się sprawdzi ktoś, kto nie ma problemów komunikacyjnych i jest raczej pewny siebie. Wiedzę to nabędziesz na szkoleniach, nie masz się co obawiać, już oni cię nie wypuszczą tak znowu na głęboką wodę. Najpierw powysyłają na kursy, póżniej będziesz się przyglądał jak pracują bardziej doświadczeni i dopiero zaczniesz sam dzialać.

Wyrejestrowanie z Urzędu Pracy - jaki termin?

PanPan / 2012-02-06 11:19
a ja musiałem dosłać umowę, ostatecznie pani się zgodziła na oświadczenie pracodawcy o zatrudnienie i faktycznie ma się na to 7 dni. To chyba w takim razie zależy od urzędu pracy w jakiej formie to wyrejestrowanie następuje.

Kontrolerzy MPK w Krakowie.

PanPan / 2012-02-07 08:43
Jechałem wczoraj tramwajem i chciałem kupić bilet w biletomacie, okazało się, że pomimo wyliczonej kwoty nie dostałem biletu. Ze względu na zbyt dużą wilgotność powietrza i różnicę temperatur, biletomaty zaczęły szwankować,. Niestety kontrolerów z MPK niewiele to obchodziło i dostałem mandat. Myślicie, że to jest zgodne z prawem? Czy jest szansa na umorzenie mandatu?

Odśnieżanie chodnika

PanPan / 2012-02-08 10:48
Witam, czy mam obowiązek odśnieżenia chodnika, który przylega do mojej działki? Sąsiad zwrócił mi uwagę i straszy, że zgłosi moje zaniedbanie. Czy na pewno muszę to zrobić, nie odpowiadają za to służby miejskie? Jeżeli doniesie na mnie, to mogę dostać jakąś karę pieniężną?

Podróż służbowa prywatnym samochodem

PanPan / 2012-02-08 14:23
Pracownik może użyć swego prywatnego samochodu (jeśli jest auto firmowe to powinien złożyć pisemny wniosek z prośba o możliwość używania swojego) w celach służbowych i należy mu się za to zwrot kosztów przejazdu.

Kontrola podatkowa.

PanPan / 2012-02-09 11:24
Czy ktoś wie kto przeprowadza kontrolę podatkową i czy wszystkich mogą skontrolować? Znajomy ostatnio miał taki 'nalot' bez uprzedzenia, czy to jest zgodne z prawem? Moga tak wpadać bez żadnego uprzedzenia?

Kredyt bez umowy o pracę na czas nieokreślony

PanPan / 2012-02-10 11:28
Jeśli masz umowę na czas określony to też może być, tylko to konkretne banki stawiają wymogi indywidualne co do czasu jej trwania.

Re: Nelson Mandela - jego wizerunek ozdobi banknoty w RPA

PanPan / 2012-02-14 10:14
To że zaczął sie kryzys gospodarczy nie powinno być łączone z walką Mandeli o pokój. Zazwyczaj tak jest, że po zmianie ustroju, czy władzy, następuje jakiś kryzys.

Re: Płaca minimalna w Polsce. Dwa nowe projekty

PanPan / 2012-02-16 08:29
Nie zgodzę się, jestem po studiach, znam biegle 2 języki i podczas studiów robiłem praktyki, żeby nabrać dośiwadzcenia. Teraz pracuję za najniższą krajową i powinienem się cieszyć, bo od kilku miesięcy byłem bezrobotny i w końcu mam za co opłacić rachunki! Ale jakoś nie ma we mnie wielkiej radości.

sposób na tanie ogrzewanie

PanPan / 2012-02-16 11:41
Czy może mi ktoś polecić jakiś tani sposób na ogrzanie mieszkania? Kupiłem dom w surowym stanie i planuję po kolei co i jak, dom jest naprawdę duży, ok 200m, chciałbym żeby to było cos ekonomicznego, żebym nie zbankrutyował na ogrzaniu go zimą.

Odszkodowanie powypadkowe

PanPan / 2012-02-16 13:36
Czy mam prawo do odszkodowania powypadkowego w przypadku kiedy zostałem wysłany przez szefa w dwudniową delegację i w drodze powrotnej miałem wypadek samochodowy? Panowały bardzo złe warunki atmosferyczne i najechał na mnie samochód, wina nie była moja, natomiast w wyniku wypadku mam złamaną nogę.

jakie zmiany w OC

PanPan / 2012-02-17 12:40
Nie ma już podwójnego OC, właśnie od 11 lutego 2012. Proszę spokojnie wypowiedzieć umowę w starej ubezpieczalni i zapłaci Pani tylko za te kilka dni.

Wisła Kraków-Standard Liege

PanPan / 2012-02-17 13:00
Wisła spoko, ma szansę na eliminację do 1/6, ale dla Legii już chyba nie ma nadziei, zgadza się?

Re: Bartoszewski ma 90 lat. Jego rola jest niepodważalna

PanPan / 2012-02-20 14:43
jak na te swoje 90 lat, to pozazdrościć trzeźwości i jasności umysłu, teraz juz go rzadko widać i słychać, ale jeszcze 2 lata temu to pzrecież często komentował ówczesne wydarzenia polityczne

Problem z kibicami. Mają na to pomysł

PanPan / 2012-02-22 08:47
Naprawdę myśliecie, ze takie zajęcia zmniejszą chuligaństwo stadionowe? Przecież to może tylko wyczulić tych bardziej kulturalnych, ale nie zmieni sposobu myślenia młodzieży, która sport ma w nosie a zależe jej tylko na bójkach
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy