Forum

Komentarze użytkownika "PanPan"

Komentarze użytkownika: PanPan

związki partnerskie odrzucone

PanPan / 2013-01-25 14:44
No i stało się! mogli nasi posłowie zagłosować tak, ze zmieniłby się obraz naszego społeczeństwa, ale i pzrede wszytskim byłby to wielki krok w strone obywateli, ale PO nie okazało się tak jednomyślne niestety.

kradzież auta z kartą pojazdu a AC

PanPan / 2013-01-24 14:52
oczywiście, ze mieli rację, w umowie nawet kupna AC powinna być wzmianka o tym i zapewne była, proszę dokładnie pzreczytać

transport miejski problemy

PanPan / 2013-01-24 08:56
Czytam właśnie że komunikacja miejska ma się bardzo słabo, ze coraz mniej ludzi z takiego transportu korzysta, ale co tu się dziwić z drugiej strony, jak bilety coraz droższe, a autobusy poopóźniane, poprzepełniane itd

PiS poprze ograniczenie immunitetu dla parlamentarzystów

PanPan / 2013-01-17 09:30
a dlaczego w ogóle immunitety są? czy człowiek nie powinien być równy wobec prawa? każdy, bez wyjątków?

Re: Strajk pracowników Peugeota-Citroena po zapowiedzi zwolnień

PanPan / 2013-01-16 13:57
najpierw FIAT teraz kolejne firmy produkcyjne, masakra jakaś, pzrecież jest tak ciężko teraz z pracą, że to pzrechodzi ludzkie pojęcie po prostu

Re: Inwestycje na kolei. W trzy lata wydamy prawie 32 mld zł

PanPan / 2013-01-09 10:20
a później się okaże, że pieniądze wydane, pociągi kupione, ale tory w złej kondycji np

nowe przepisy dla kierowców

PanPan / 2013-01-02 11:48
mają chyba ponzikać znaki drogowe informujące o kawiarniach npp i nie ejstem pewien, ale też chyba o liniach była mowa, że będzie jedna ciągła a nie podwójna?

Re: Policjanci złapali pijanego kierowcę. Chciał ich przejechać

PanPan / 2013-01-02 08:34
najgorsze to jest to, ze tej lawiny nie da sie powtrzymać, jak bardzo by nie nagłaśniać tego i nie edukować kierowców, to wciąż będą wsiadali po kieliszku tak zwanym

Re: Samolot pasażerski rozbił się przy awaryjnym lądowaniu w Rosji

PanPan / 2012-12-31 13:14
nie wydaje się wam, ze coraz częsciej się słyszy o takich przykrych wypadkach samolotowych? kiedyś to się zdarzało raz na jakiś czas, a teraz w miarę regularnie:/

Re: praca pokojówki w Francji

PanPan / 2012-12-28 15:41
a jak oceniacie pracę tam? bo mi to się wydaję, ze Francuzi nie patzrą jakoś bardzo przychulnie na obcokrajowców, którzy u nich pracują, ja przynajmniej tak to odczuwałem jak pracowałem te 3 lata temu tam

Re: Koziej zapowiada poważne zmiany w armii

PanPan / 2012-12-27 10:26
pytanie tylko czy w naszej armii faktycznie aż tak bardzo są potrzebne zmiany, czy może lepiej skupić się na wyposażeniu żołnierzy w profesjonalny sprzęt??

Pytania rekrutacyjne-jakie najczęstsze?

PanPan / 2012-12-18 15:16
no i zawsze prawie padają pytania o mocne i słabe strony i o sukcesy i porażki, to są takie standardowe chyba

Re: Marsz PiS 13 grudnia to "próba zakrzyczenia sumienia"

PanPan / 2012-12-10 10:39
znów będą organizować marsz i znów pewnie będą jakieś rozróby i zamiast uczcić z szacunkiem wydarzenia tamtych lat

minister gospodarki

PanPan / 2012-11-30 13:29
no ale z drugiej strony, skoro w PSL miejsce Pawlaka zajął Piechociński, to wydaje mi się, ze tak samo powinno być w rządzie

Re: Trotyl w Smoleńsku? Cezary Gmyz broni swojej publikacji

PanPan / 2012-11-29 11:36
najsprawiedliwiej byłoby gdyby ujawnił źródła po prostu i wtedy rozwiałoby to wszystkie kontrowersje i nieporozumienia
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy