Forum

Komentarze użytkownika "Radegast"

Komentarze użytkownika: Radegast

Radegast / 2008-07-09 04:55
Gottsu-smutno mi pisać o Tobie bo nie lubię rozwodzić się nad kretynami, głupszych od siebie nie szukaj bo bedzie trudno. Jeśli myślisz że cokolwiek osiągniemy w zamian za naszą podległość wobec USA to wątpliwość w pytaniu jest uzasadniona. Mam dość czytania frazesów przez osoby Tobie podobne reprezentujesz sobą przedstawicieli władzy a nie społeczeństwa.
Radegast / 2008-07-09 02:54
Wszyscy mają rację nikt nie ma racji, taki wniosek wyciągam z tych komentarzy. Możemy głosić tu swoje poglądy znajdować uzasadnienie potwierdzać rację a potem "nasi przedstawiciele" i tak zrobią co im najbardziej pasuje tłumacząc że tak najlepiej dla kraju i nas wszystkich. Nikt w tym kraju powyżej pewnego poziomu zajmowanego stanowiska nie podlega karze. Jesteś ministrem popełniasz błąd nie noszący znamion przestępstwa to co najwyżej dymisja a zyski pracują na twoje konto poprzez różnych popleczników, ustawy to nic więcej jak normalizacja ichniejszych interesów. Sztab zorganizowanej przestępczości w czystej postaci białych rękawiczek
Radegast / 2008-07-08 03:59
TAk to są młode umysły studentów ekonomii lub innych kierunków nafaszerowane frazesami i propagandą proeuro. Jakże "zacny" Balcerowicz uzasadnia konieczność przyjęcia waluty, on i jego kompanii wyrwą nam z gardła to czego nie wyrwali poprzednio, to kolejne prawie 20 lat na odrobek, potem dochowanie emerytów sbków i ekvipów ze średnią powyżej 3000 emerytury a potem to już tylko żyć lub umierać po reformie z płatną służbą zdrowia z emeryturą w okolicach minimum socjalnego. Dlaczego mój Naród doświadcza takich cierpień
Radegast / 2007-05-01 05:48
Jolu II najbardziej kobieca argumentacja na jaką Ciebie stać, żenada. Jeżeli uważasz że taka argumentacja jest dobra to powiem tak umierajcie szybciej aby umierać srednio jak mężczyźni
Radegast / 2007-05-01 05:35
Tak opodatkować tą grupę która pracuje jeszcze bardziej:) Genialne a czy odwracając pani wypowiedź pani Aga130 czy widziała pani 60 letniego budowlańca gipko skaczącego po rusztowaniu albo wyrywnego malarza pokojowego ze stażem 43 lat pracy ochoczo pracującego z uśmiechem itd. Jeżeli jest coś wyjątkowego w roli nauczyciela to na pewno nie powinny to być te dodatkowe przywileje, macie ich dosyć a to że za stosunkowo niską pensję to na tle kraju i tak tragedii nie macie. Pomijam kwestie zawodów w szkodliwych warunkach (praca nauczyciela to nie są szkodliwe warunki).
Faktem jest że 65 lat to dużo ale skoro inni muszą to czemu wy nie?
Radegast / 2007-05-01 04:32
Oceny swojej zdarzenia nie przytoczę, boję się jednak że w tym kraju wszystko robi się g.. oprócz moczu. Widzę powód do samego smutku i wielką ochotę na emigrację nie zarobkową ale po prostu dla komfortu psychicznego i dobra mojej córki i przyszłych dzieci. Widzę ludzi szczekających i ujadających na siebie i każdego obok widzę kraj gnijący i aż wstyd że ktoś kiedyś krwawił ginął aby po nim zostało coś takiego.
Nie jestem za lewicą nie jestem za prawicą chcę być za rozsądkiem czy w tym kraju Ci co chcą żądzić to sami bandyci i próżniacy czy brakuje ludzi którym przyświecało by motto pro publico bono niestety uważam że tak! Jesteśmy zlepieni z przypadłości historycznej z różnych cech (słowiańskich,semickich, etc.) tylko dlaczego z tych najgorszych? Kiedyś uważałem siebie za narodowca a teraz uważam że miłość ślepa to debilizm potępiam ten kraj postawę rządzących i mentalność obywateli gardzę wszelkim chamstwem i zawiścią chciałbym aby był w stanie do władzy dojść kto chce, umie i kocha nie siebie ale ten naród i ma ze sobą 500.000 idealistów wykształconych przygotowanych do pełnienia funkcji publicznych ale to utopia. Puenta jest jak w kawale o dwóch owsikach Tato po co żyć w gó..e, widzisz synu bo to jest nasza OJCZYZNA!
Radegast / 2007-01-29 04:20
PIS=PO=SLD=SO= PSL= Toniemy= kapitanat Titanica= wyciskanie do ostatniego grosza z nas zwykłych obywateli= chlanie wódki w sejmowych kuluarach przy diecie za którą 50 % obywateli oddało by ostatnią kroplę potu aby dostatnio utrzymać całą rodzinę= brak odpowiedzialności za( wyświechtane w ich plugawych ustach) Ojczyznę=wstydzę i brzydzę się wsytkiego co w polityce się znajduje= narastająca agresja we mnie i żal wspomnień chlubnej historii Polski
Radegast / 2007-01-29 04:11
Re: wacusiowa
Szkoda polemizować z Panią nazwiska autorytetów dla pani mi wystarczą aby pani z błędu nie wyprowadzać pozdrawiam

Najnowsze wpisy