Forum

Komentarze użytkownika "radit2002"

Komentarze użytkownika: radit2002

Re: Psycholog potrzebny od zaraz

radit2002 / 2007-06-22 13:03
Wie Ktoś może, co siędziś działo z Gantem? Bo nie siedze od rana, a teraz patrze, że tam
jakieś zawirowania się dzieją....Za info z góry dziękuję.

Re: Psycholog potrzebny od zaraz

radit2002 / 2007-06-22 12:32
Wie Ktoś może, co siędziś działo z Gantem? Bo nie siedze od rana, a teraz patrze, że tam jakieś zawirowania się dzieją....Za info z góry dziękuję.
radit2002 / 2007-05-31 19:55
Ale przecież mówisz tak jak Pan '0' Ziobro... A prokurator zarzutu nie postawił, to co nie przesłuchał wszystkich świadków? Nie znam sprawy na tyle dobrze, ale z zewnatrz wygląda to ochydnie, bo człowiek sobie ratował ludzkie życia, a tu mu nagle j** do domu, do szafy, kajdanki, zarzuty, morderca, dr Mengele.
radit2002 / 2007-05-31 19:47
Fakt pozostaje faktem ,że transplantolog to zawód, który choćby nie wiem jakby był opłacany i tak będzie za mało. Ci ludzie naprawdę ratują ludzi, którzy czekali na śmierć. A z zatrzymaniem i wyprowadzeniem w kajdankach nabardziej boli to, jakie to przyniosło konsekwencje w postaci braku narządów do przeszczepów. Tak naprawdę nie wiadomo ile znaleziono tych piór czy alkoholu w jego domu, ale moim zdaniem przesadą jest mówić o setkach tysięcy... Facet będzie odpowiadał za branie łapówek, jeśli mu coś udowodnią pójdzie siedzieć, a nam pozostaje czekać a nie ferować wyroki. A z tym kryptonimem operacyjnym, niby nic złago, ale niesmacznie to brzmi... Mogli wymyślić coś przyjemniejszego, np. Doktor No albo Doktor Lubicz...Pzdr

Re: Maj obdarował nas rekordami

radit2002 / 2007-05-31 19:23
Witam.Mam pytanie do tych lepiej zorientowanych. Obserwuję naszą GPW od 3 lat i zastanawia mnie jedno... Nasz rynek jest silnie skorelowany z giełdami w USA i to jest dla mnie troche niejasne. Z jednej strony wiem, że to najbardziej rozwinięte rynki kapitałowe, największa gospodarka, itp... ale przecież sytuacja w polskiej gospodarce bardziej zależy od popytu konsumpcyjnego w Niemczech (nasz eksport do Unii to prawie 50mld euro!) i od ceny ropy czy gazu rosyjskiego!Przecież nasza wymiana handlowa z USA nie ma dla nas tak wielkiego znaczenia. Rozumiem, że istnieją inwestorzy zagraniczni, którzy mają niebagatelny wpływ na syt. na naszym parkiecie, ale oni też powinni patrzeć na NASZĄ gospodarke, a nie zamorskiego mocarstwa. No dobra, sam sobie po części wyjaśniłem moje wątpliwości, ale nadal jestem tym faktem zdezorientowany i wolałbym (chcieć zawsze można), żeby to Europa nadawała ton naszej giełdzie. Pzdr

Najnowsze wpisy