Forum

Komentarze użytkownika "rafal-malkiewicz"

rafal-malkiewicz / 2007-09-18 13:15 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
oczywiście mogą to być również wasze myśłi , powiedzonka, nie tylko złote

Re: BYTOM

rafal-malkiewicz / 2007-09-19 17:54 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
ostatnio na bytomie jest spokojnie, bardzo spokojnie, kilka miesięcy temu taki spokój zamienił się w dniu dniowy wystrzał! co sądzicie, czy coś się dzieje w spółce co mogłoby spowodować replay?

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-09-19 17:55 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
kiedy mają przyjść raporty?

Co z Jupiterem?

rafal-malkiewicz / 2007-09-20 09:52 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Czy będą silne podstawy do wzrostów na tej spółce w krótkim okresie?

Re: Złote myśli

rafal-malkiewicz / 2007-09-20 09:55 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
"Pieniądze szcześcia nie dają"- mówił ten kto ich nie miał

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-09-27 16:58 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
skoro jutro ma być ogłoszony raport u kurs stoi to pewnie szału nie będzie. Poprzednie publikacje były dsykontowane dużo wcześniej i tym razem historia może sie powtórzyć czego nie życzę posiadaczom akcji

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-09-28 19:38 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
ja dziś puściłem i wejdę z powrotem dopiero kiedy powrócą poważni gracze, póki co sądzę że będzie się kisić

Re: JUPITER

rafal-malkiewicz / 2007-10-02 09:28 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
6 zł to będzie ważne wsparcie, jeśli zejdziemy poniżej to warto sprzedać, choć jeśli ktoś myśli o dłuższym trzymaniu tych akcji to warto, jupek się odbije

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-10-04 21:34 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Jeś;o chodzi o wskaźniki to STS może wygenerować sygnał kupna. Sadzę że na konkretną zwyżkę nie ma co liczyć, może zbliżymy się do 30 zł. Z kolei średnie 5 i 10, które w przeszłości świetnie śię sprawdzały teraz są dla mnie mało konkretne, żeby zdecydować się na wejście, co najwyżej jeśli kurs trochę podskoczy to warto wyjść. pozdr

Re: JUPITER

rafal-malkiewicz / 2007-10-08 13:45 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
trochę się pomyliłem choć niemal 5,5 zł. było.teraz zeta więcej i co warto? wg mnie obroty nie przemawiają za dlaszym wzrostem lecz obroty przy spadkach też nie były duże. Jeśli trwale przekroczy 6,6 zł to mamy powrót na szcyt i prawdopodobnie przebicie
pozdr

Re: LUBAWA

rafal-malkiewicz / 2007-10-09 20:00 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
dawno tu nikogo nie buyo, widocznie nikt nie chce zdradzać swoich zamiarów, co powiecie o obecnej sytuacji spółki? Technicznie wygląda zachęcająco, choć do rewelacji wg mnie brakuje pozdrawiam

Re: HAWE

rafal-malkiewicz / 2007-10-09 20:03 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
jakie są obecne C/Z i C/WK? dzięki

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-10-10 21:04 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
mieszane uczucia, jeśłi chodzi o żurawie. jednak niewielka skala wahań, może sprzyjać dalszym wzrostom, przynajmniej dużego ryzyka nie ponosimy. W przeszłości (choć krótkiej) spółką interesowały się podmioty, które potrafią zaopiekopwać się kursem. Teraz mi ich brakuje. Pewnie powrócą, choc wg mnie mało prawdopodobne kjest to w ciągu tygodnia może dwóch. Warto zainteresować się innymi spółkami, a Żuraiwe jesli przejdą 30 zł potem 34 to wtedy będzie sygnał. I szczerze wtedy może mniej się zarobi, lecz to będzie pewniejsze inwestowanie. Dla kogoś kto ma teraz akcje spółki, to decyzje o wejściu czy też wyjściu zależą od strategii inwestycyjne. Głoweni mam na myśłi horyzont czasowy i potrzebę gotówki. Jeśli ktoś kupuje z myślą o przynajmniej kilku miesiącach polecam trzymać, pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2007-10-11 19:55 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
ja też kupowałem niemal na szczytach lecz już dawno sprzedałem i strata niewielka była

Re: ZURAWIE

rafal-malkiewicz / 2007-10-16 18:59 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Drodzy sympatycy Żurawi!
Więcej spokoju, mniej emocji, choć trudno jest je czasem opanować, przecież giełda jest dla twardych graczy. Spekulanci z Was? czy inwestorzy? Odpowiedzcie sobie na to proste pytanie i potem dajcie sobie spokój z giełdą albo zacznijcie inwestować. pozdrawiam

Najnowsze wpisy