Forum

Komentarze użytkownika "rafal-malkiewicz"

Re: Recesja w USA to ściema

rafal-malkiewicz / 2008-04-19 19:03 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Racjonalnie myślący człowiek by tak nie pisał w temacie: Recesja w USA to ściema!

Re: STALEXPORT - Czy wystrzeli jak Mostostal Export ?!

rafal-malkiewicz / 2008-04-20 21:57 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Wykresy Mostostalu i Stalexportu w pewnych odcinkach faktycznie może i sę podobne. Ogólnie wątpię w taki dzień jak na mostostalu, w którym był ponad 20 % zysk.

Przyjrzałęm się wykresom na Metastocku i szczerze wątpię, szybciej Stalexport spadnie niż wzrosnie, tak jak mostostal.
Chcesz podyskutować na ten temat, to moje gg 5475944
pozdrawiam
rafal-malkiewicz / 2008-04-22 14:33 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Pierwsze wsparcie o którym pisałem na www.investunion.pl zostało przełamane. Teraz , kurs prawdopodobnie zejdzie w oklice 2.65-67. Jeśli zostanie przełamany to testujemy styczniowy dołek.pozdrawiam

Re: BYTOM

rafal-malkiewicz / 2008-04-24 21:12 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Drodzy, Wasza umiejętność posługiwania się językiem polskim, jest niższ niż obcokrajowców, którzy uczą się tylko od kilku tygodni. Potraficie napisać coś więcej? Jakieś konkrety, wyjaśnić w kilku słowach? Czy stać Was tylko na określanie innych leszczami,. Czy potraficie tylko wstukać na klawiaturze jakieś cyferki dodać zł i tyle?
rafal-malkiewicz / 2008-04-25 12:02 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Zgadza się czasem połykam, ale niestety wypowiedzi na takich forach są marne i mogłyby być na wyższym poziomie. Przecież nas na to stać, prawda?
rafal-malkiewicz / 2008-06-02 20:28 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
najgorsze jest to, że to rozwiązanie każdy szanujący się obserwator rynku powinien wziąśc pod uwagę...eh jeśli to się sprawdzi to będzie ciężko, z technicznego punktu widzenia 2500 pkt zrozumiałe, ale czy uważa Pan że niżej nie da rady? Wg mnie jeśli zostanie przełamany styczniowy dołek to owszem 2500 będzie stanowił istotne wsaprcie, ale to może mieć znamiona trwalszych spadków.
pozdrawiam
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy