Forum

Komentarze użytkownika "rama54"

Komentarze użytkownika: rama54

zwiekszenie składek emerytalnych - warto?

rama54 / 2011-04-11 13:55
witam, zastanawiam się nad zwiększeniem odprowadzanych składek emerytalno rentowych do zus, czy myślicie że takie rozwiązanie zapewni mi większe fundusze na emeryturze?

Kryzys humanitany na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Polują na zwolenników Gbago

rama54 / 2011-04-13 13:01
trzeba wreszcie docenić to co mamy

kolejne strajki górników

rama54 / 2011-04-18 08:52
Grupa społeczna pracująca w kopalniach - górnicy, którzy przechodzą na wczesne, wysokie emerytury, znów protestuje... Domagają się 10% podwyżki płac. Strajk argumentują tym, że spółki węglowe 2010 rok zakończyły na plusie. Nie wiem ile zarabia przeciętny górnik, który dzień w dzień musi schodzić na dół, ale prezesi tych spółek zgarniają 6 razy więcej niż prezesi przedsiębiorstw z innych sektorów, a to już przesada...

ustalenie spadkobierców

rama54 / 2011-05-04 15:00
witam,
nasza rodzina nie może dojść do porozumienia jeśli chodzi o spadek ciotki po wujku, wszyscy chcą rościć prawa do ich nieruchomości, w jaki sposób prawnie można ustalić spadkobierców?

o ile wzrosły raty we franku?

rama54 / 2011-08-10 11:08
nie mam kredytu we franku, bo w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się jednak na polską walutę, ale zastanawia nas o ile wzrosły raty kredytów we frankach? czy nadal są one bardziej opłacalne niż te zaciągnięte w złotówkach?

likwidacja KRUS możliwa ?

rama54 / 2011-11-23 10:49
czy sądzicie, że możliwe jest zlikwidowanie KRUS-u w przeciągu czteroletniej kadencji rządu Donalda Tuska? Czy nie uważacie, że w expose było to tylko puste hasło bez pokrycia i rolnicy nadal będą tą grupą, której zmiany nie dotkną?

jak odzyskać VAT za remont

rama54 / 2011-12-23 10:24
zaraz po świętach szykuje nam się generalny remont, chciałam zapytać czy za każdy remont mieszkania można odzyskać VAT? a jeśli tak to za co dokładnie?

Najnowsze wpisy