Forum

Komentarze użytkownika "rama54"

Komentarze użytkownika: rama54

jak odzyskać VAT za remont

rama54 / 2011-12-23 10:24
zaraz po świętach szykuje nam się generalny remont, chciałam zapytać czy za każdy remont mieszkania można odzyskać VAT? a jeśli tak to za co dokładnie?

likwidacja KRUS możliwa ?

rama54 / 2011-11-23 10:49
czy sądzicie, że możliwe jest zlikwidowanie KRUS-u w przeciągu czteroletniej kadencji rządu Donalda Tuska? Czy nie uważacie, że w expose było to tylko puste hasło bez pokrycia i rolnicy nadal będą tą grupą, której zmiany nie dotkną?

o ile wzrosły raty we franku?

rama54 / 2011-08-10 11:08
nie mam kredytu we franku, bo w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się jednak na polską walutę, ale zastanawia nas o ile wzrosły raty kredytów we frankach? czy nadal są one bardziej opłacalne niż te zaciągnięte w złotówkach?

ustalenie spadkobierców

rama54 / 2011-05-04 15:00
witam,
nasza rodzina nie może dojść do porozumienia jeśli chodzi o spadek ciotki po wujku, wszyscy chcą rościć prawa do ich nieruchomości, w jaki sposób prawnie można ustalić spadkobierców?

kolejne strajki górników

rama54 / 2011-04-18 08:52
Grupa społeczna pracująca w kopalniach - górnicy, którzy przechodzą na wczesne, wysokie emerytury, znów protestuje... Domagają się 10% podwyżki płac. Strajk argumentują tym, że spółki węglowe 2010 rok zakończyły na plusie. Nie wiem ile zarabia przeciętny górnik, który dzień w dzień musi schodzić na dół, ale prezesi tych spółek zgarniają 6 razy więcej niż prezesi przedsiębiorstw z innych sektorów, a to już przesada...

Kryzys humanitany na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Polują na zwolenników Gbago

rama54 / 2011-04-13 13:01
trzeba wreszcie docenić to co mamy

zwiekszenie składek emerytalnych - warto?

rama54 / 2011-04-11 13:55
witam, zastanawiam się nad zwiększeniem odprowadzanych składek emerytalno rentowych do zus, czy myślicie że takie rozwiązanie zapewni mi większe fundusze na emeryturze?

Najnowsze wpisy