Forum

Komentarze użytkownika "samson09"

Komentarze użytkownika: samson09

samson09 / 2011-06-20 15:41 / Bywalec forum
Jeśli odkupuje w dołkach i ma ustawione tak zlecenia, to nawet jeszcze na tym zarabia
samson09 / 2011-06-20 13:48 / Bywalec forum
Ktoś bardo chce utrzymać ten kurs. ilości małe więc go to dużo nie kosztuje
samson09 / 2011-06-20 11:28 / Bywalec forum
No nie, dlatego patrząc na wykres od końca kwietnia, to nie za ciekawie to wygląda. Pożyjemy, zobaczymy.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-20 11:10 / Bywalec forum
Sytuacja nie jest dobra, a wszystko przez tych greków!!! Wszyscy jadą na czerwono. Jak będzie tak dalej, to do końca roku możemy nie zobaczyć 9 z przodu, a jeśli tak, to warto wsiadać nie wcześniej jak przy 6,50 - ewentualnie wtedy uśredniać. Nie ma co tu patrzeć na AT, bo to nic nie da. Fundusze nie wejdą, jak im się to nie będzie opłacało, a skoro nastroje nie są najlepsze to i fundusze nie ładują swojej kasy. Raporty dopiero na koniec wakacji, a więc za ponad 2 miesiące - a to dużo czasu. To, że wieśka sprzedali milion czy dwa, to nic nikomu nie da. Będzie lekkie odbicie a potem znów damy nura. Cieszę się jedynie z tego, że ropa tanieje, a Saudyjczycy chcą zwiększyć wydobycie. Trochę to może pomóc w sytuacji na rynkach i w Polsce. Niestety zmiany zobaczymy także za jakieś 2 miesiące nie wcześniej. Jedyne co nam zostało to czekać, choć to tylko moje skromne zdanie.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-20 10:24 / Bywalec forum
Dziadostwo. Nigdy nie byłem za tą firmą, ale póki dawało się zarobić, to nie narzekałem, ale teraz to już przesada. Znów zobaczymy 6 z przodu. Nie myslałem, że wrocimy tam tak szybko.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-17 16:23 / Bywalec forum
Jak nie spadnie poniżej 7.60 to będzie dobrze. Abdul!!! Co z tą windą? Silnik się zatarł? Rozumiem, że czekamy do poniedziałku, bo jeszcze czekasz na kogoś hehehe. Spadam. Do poniedziałku. Oby przywitał nas wiosennie.
samson09 / 2011-06-17 16:16 / Bywalec forum
Jak by były oficjalne, to bysmy się tak nie kisili. Wiadomo, że jest nieźle.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-17 15:58 / Bywalec forum
Ktoś dziś wsysał w dołkach większe ilości. Poniedziałek zielony o ile w weekend jakiegoś trzęsienia ziemi nie będzie.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-17 15:52 / Bywalec forum
Zaczęły się zakupy na przyszły tydzień.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-17 15:44 / Bywalec forum
Coś się zaczyna dziać. Widać, że otwarcie w stanach zaczyna się odbijać i u nas. Oczywiście pozytywnie (nie mówię tylk o optyku)

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-17 15:30 / Bywalec forum
10 kafli ktoś na raz wchłonął. Abdulek, może ty?
samson09 / 2011-06-17 14:09 / Bywalec forum
Brawo!!! Popieram!!!
samson09 / 2011-06-17 12:46 / Bywalec forum
Moim skromnym zdaniem, to im jeszcze trochę brakuje. Wydaje mi się, że technicznie im jeszcze trochę brakuje, z resztą w city cisza przed burzą, a raczej dobrymi informacjami. Zmienił się dyrektorek i przyszedł poważny gość od reklamy. Myślę, że coś szykują, tylko ciekawe na kiedy i czy to może jakiś nowy super produkt. Optyk na razie robi Wieska na PC i na tym koniec. PS3 to wielki niewypał jak na razie.
samson09 / 2011-06-17 12:43 / Bywalec forum
Z tego co pamiętam, to większość piątków dla optyka była na czerwono, ale mpgę się mylić. Nie za dużo tych dobrych informacji byście chcieli na raz? Polityka podobna jak w City. Od premiery kurs tam się kisi, bo nie ma oficjalnego info o sprzedaży. Tutaj jest podobnie. Jedyna różnica jest taka, że Optyk wchodzi do W40, a w City cisza i cisza. Poniedziałek pewnie będzie zielony, ale coś czuję, że nie będzie to trwało zbyt długo więc nie ma się co podniecać. Bez informacji o sprzedaży (oficjalnej) nie będzie dzidy, na ktorą każdy czeka. No chyba, że może ktoś z was kupi większy pakiecik więc wtedy ruszymy z miejsca hehe
samson09 / 2011-06-17 12:32 / Bywalec forum
To, że to spółka z przyszłościa, to nie znaczy, że ma lecieć w górę po 10% dziennie do końca roku.

Najnowsze wpisy