Forum

Komentarze użytkownika "samson09"

Komentarze użytkownika: samson09

samson09 / 2012-04-22 13:29 / Bywalec forum
Płynący pojawia się zwykle gdy szykuje się zwała. Raisa, widzę że cały czas siedzisz na redzie. Jeśli złe informacje przestaną napływać z europy to zmienimy trend. Raport będzie dobry, ale jak już ktoś pisał wszystko jest w cenie. Niestety w tym roku nie ma się już czym chwalić red więc wątpię by były większe wzrosty. Raisa co ty myślisz?

ratingi

samson09 / 2012-01-14 12:48 / Bywalec forum
Niestety ktoś tu może mieć rację. Widmo 4 z przodu coraz większe. Ktoś mówił o impulsie. No to go mamy - niestety negatywny. Ciekawe, bo mimo tego, że wszyscy wiedzieli, że obniżone zostaną ratingi, to w20 w końcówce odrobiła straty. Nawet w stanach w 2 części indeksy zaczęły rosnąć. Będzie ciekawie.
samson09 / 2011-12-12 17:03 / Bywalec forum
Widzę, że wielka lipa wszędzie, ale chyba na razie nie mamy co narzekać. Raisa? Widzę, że na razie odpuściłaś i po cichu chuchasz i dmuchasz. Sądzę, że do końca tygodnia możemy zjechać do ok 4.65, a potem może wreszcie zmieni się coś na naszą korzyść. Martwi mnie jednak przyszły rok, bo nic spektakularnego się nie będzie dziać, a szczególnie w 2 połowie. Obym się mylił. Papier jedzie w dół, nie patrząc na resztę i trochę trudno wyczuć moment, kiedy dokupić. Płynącego nie ma od jakiegoś czasu więc może to dobry znak i sprawdzi się to co pisałem wyżej. Proszę nie brać sobie do serca tego co piszę. Jestem tylko amatorem. Pozdrowienia dla wytrwałych.
samson09 / 2011-11-20 19:02 / Bywalec forum
Witam. Niektóre osoby odczytają poniższe info jako sygnał kupna z myslą o dużym zarobku w kilka dni hehe. Informacja może się sprawdzić, ale na giełdzie może ona przynieść korzyści w dłuższym czasie.
Raisa - jeszcze jesteś w tej spółce? Myślałem, że już odpuściłaś. Mam nadzieję, że uspokoi się sytuacja z wypowiedziami w sejmie, a Włochy, Hiszpania, Grecja i Francja pozwolą na dalsze powolne wzrosty.
Myślałem, że Płynący już odpłynął, ale wrócił w ostatnim czasie. Niestety jego obecność zwykle zwiastuje spadki. Mam nadzieję, że nie tym razem. Ja jestem z tą spółką od początku roku i staram się jak mogę, by zarobić na niej jak najwięcej. Codziennie patrzę z nadzieją na zielony kolor, pewnie podobnie jak Raisa, ale po sprzedaży wypatruję także czerwonego by zakupić jak najtaniej ;).
Dziwi mnie za to coś takiego, że City, w którym także siedzę, odrobiło wszystkie straty po sierpniowych spadkach, mimo słabszych zysków. Mją plany na 2 premiery w przyszłym roku i... to wszystko, choć i nie mało. CDRed się rozwija, ale odrobiło raptem małą część tego co straciło. Może wypowiedź prezesa i delekosiężne plany zmienią to wszystko. Pozdrawiam stałych forumowiczów.
samson09 / 2011-09-29 19:10 / Bywalec forum
Hej Płynący! Z paroma stwierdzeniami z tobą się nie zgodzę. Staram się czytać codziennie co tu wypisujecie. ostatnio roberto zaczął dużo pisać i widzę, że ze sobą rozmawiacie. Nie uważam, że po każdym spadku trzeba się pozbywać akcji. Należy pamiętać, że strata jest wtedy, gdy się ją zrealizuje, czyli sprzeda ze stratą. Wczoraj były wypowiedzi o uśrednianiu i że to dla frajerów (tak napisał robert). Ja uważam, że frajerstwo to sprzedawać ze stratą, choć czasem trzeba (przypadek spółki bez przyszłości). Ważne, żeby wiedzieć kiedy to zrobić. Przecież nie robi się tego po każdym spadku. Jeśli ktoś chce szybkich zysków, to może tak myśleć. Na tym przecież polega inwestowanie w fundusze - na koniec i tak większość wygeneruje zysk. Ja z CDRED jestem od IQ tego roku i nie żałuję. A jeśli ktoś myśli, że na giełdzie da się zarobić i się nie napocić to się grubo myli. Co do odbicia, to nie jestem przekonany. Najpóźniej w drugiej połowie października może być powtórka z rozrywki, ale zobaczymy. Oby sytuacja sie ustabilizowała. Zaczęto działać a nie tylko gadać, a to już progres. Płynący - ty też tu jesteś długo. Nie wiem, czy jesteś tu dla zabawy, czy faktycznie inwestujesz z głową, ale uważam, że masz trochę akcji tej spółeczki, no bo po co byś tu tyle przesiadywał? Mam rację?

Re: CDRED

samson09 / 2011-09-13 18:49 / Bywalec forum
to ma sens. poza tym, to jaki sens ma ciągłe uśrednianie. Póki się nie zmieni sytuacja na świecie, to nie ma się chyba co rzucać. Ja mam papier od dawna. Przez wczasy i inne sprawy zawaliłem sierpień i na razie wyczekuję okazji. Nie ma straty jak się jej nie zrealizuje. A jak z dnia na dzień spada (nawet dziś, gdy dzień nie był zły), to za wcześnie na uśrednianie. 2 zl to min. W końcu to nie bankrut. Niestety przynajmniej jeszcze 2tyg będzie nieciekawie.

Re: GROCLIN

samson09 / 2011-09-13 18:39 / Bywalec forum
Najpierw pisze, że spółka dobra, a potem, że zejdzie do 11 bo ma słabe wyniki. Popisz dłużej, bo pewnie nikt nie chce z tobą gadać.
samson09 / 2011-09-13 18:37 / Bywalec forum
lekka przesada
samson09 / 2011-09-12 17:51 / Bywalec forum
Jest szansa na odbicie. Oby. Płynący a ty co sądzisz? Dawno się nie odzywałem, ale dzień w dzień tu zaglądam. Czytam twoje wypowiedzi i golfistki, ale aż się nie chce patrzć na to co się dzieje. Nie będzie spadać w nieskończoność. Spółka nie bankrutuje, a perspektywy są niezłe. Mogliby tylko porządek zrobić i przestać myśleć o własnych tyłkach tylko zabrać się za to rządzenie, w końcu biorą za to grubą kasę. Mam tu oczywiście na myśli rządy krajów, które mają problemy.
samson09 / 2011-09-09 19:14 / Bywalec forum
Analizatory? Spółka bez fundamentów? Dobre sobie. Ostatnie wyniki pokazują co innego, a projekt na ps3 przyniesie zapewne podobny zysk.

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-09-09 19:08 / Bywalec forum
Są perspektywy. A skoro tak, to i nie będzie tak drastycznych spadków - mam nadzieję. A jak zacznie być dobrze na świecie, to tu będzie bardzo dobrze.

Re: GROCLIN

samson09 / 2011-09-09 19:06 / Bywalec forum
Ja zaglądam! Krew zalewa jak się patrzy co się dzieje. Nie jest dobrze.
samson09 / 2011-07-14 15:59 / Bywalec forum
Jak by nie można było na tym zarobić, to by się za to nie brali. Taki jest jeden z profili tej firmy. A jak amerykanie się rzucą to i w Polsce coś się o tym usłyszy, dzięki czemu i sprzedaż tutaj lekko wzrośnie. Może nie będą to setki tysięcy egzemplarzy, ale liczy się sam fakt. Jak mówi stare przysłowie: "Ziarnko do ziarnka...."

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-07-14 15:42 / Bywalec forum
Jutro wychodzą 4 nowe gry, z czego jedna na PS3 i XBOX-a. Może amerykanie się na to rzucą, bo oni lubią bujać w obłokach i marzyć o superbohaterach. Pozdrawiam wytrwałych i rozsądnych. PS. Niektórzy mają po 10tys akcji ze srednią 8zł i tak nie lamentują, choć na tą chwilę w plecy są dobrych parę tysiaczków. Jeszcze 1,5 miesiąca do raportów. Będzie dobrze.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-07-01 16:05 / Bywalec forum
Początek w stanach lekko na czerwono, ale już jest nieźle. Oby tak dalej.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy