Forum

Komentarze użytkownika "samson09"

Komentarze użytkownika: samson09

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-05-11 11:47 / Bywalec forum
Firma City Interactive z dumą informuje, że gra Sniper: Ghost Warrior, w wersji na konsolę PlayStation 3, szybko osiągnęła szczyty notowań sprzedaży gier na tę platformę.

Wedle podsumowania GfK International, Sniper okupuje najwyższe (lub wysokie) pozycje na listach sprzedaży PS3 w Europie. W niektórych krajach od premiery minęło dopiero kilka dni (np. w Wielkiej Brytanii).

Poniżej pierwsze informacje z kilku najważniejszych rynków europejskich (w kategorii sprzedaż gier na konsolę PlayStation 3):

Niemcy #1
UK #3
Szwajcaria #2
Francja #4
Benelux # 3

Na dokładne wyniki sprzedaży przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, ale już wiadomo, że gra radzi sobie bardzo dobrze!

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-03-30 09:38 / Bywalec forum
Zaczęliśmy ładnie, ale powracamy do rzeczywistości.
samson09 / 2011-06-17 14:09 / Bywalec forum
Brawo!!! Popieram!!!

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-29 16:30 / Bywalec forum
Ja się nie do końca zgodzę. Ameryka jest przegrzana - fakt, ale Japonia się odradza. Dopiero teraz. Wcześniej to kryli wielką aferę z elektrownią i nie chcieli by wyszło najaw, jak bardzo zatruli nas wszystkich. W sumie im się udało, bo nie było wielkiego bumu. Jakoś wszyscy to przełknęli, bo w końcu żyjemy w tak zatrutym świecie, że parę lat krótszego życia nikomu nie zaszkodzi. Ale ich gospodarka się odradza po katakliźmie co widać w różnych news-ach. Europa boi się o Grecję, no i Hiszpanię troszkę, ale myślę, że będzie dobrze. Najgorsze będą oszczędności w całej europie (nie tylko w Grecji) i wydatki m.in. na Grecję. Także nie przesadzajmy aż tak, choć to tylko moje prywatne zdanie i w euforię także nie popadam.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-06-08 15:34 / Bywalec forum
Panowie!!! Widzę, że dziś bardzo wielu nagania w jedną lub w drugą stronę, a prawda pewnie jest taka, że każdy zaczyna się denerwować. A to, że kurs leci od dłuższego czasu to nie przypadek. ktoś tu robi podpuchę. myślę, że do końca tyg nic się nie poprawi, ale obym się mylił.

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-03-18 15:55 / Bywalec forum
Cały dzień jedno i to samo, a ogólnie 2% w plecy. Przez głupie skoki na początku dnia wyleciałem z tego, ale w sumie nie żałuję. W poniedziałek od rana w dół, a potem powolutko odrabianie strat, "ale ja tu tylko sprzątam".

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-06-17 09:40 / Bywalec forum
Zgadzam się. Kurs się kisi od premiery. I pewnie tak będzie do pierwszej oficjalnej informacji o sprzedaży i raporcie finansowym. Na pewno perspektywy są piekne. Moim zdaniem jest to specjalna zagrywka, tak jak te informacje o przesuwaniu premier. Przecież prezesino rozmawiał z FI więc specjalnie zbili kurs złymi informacjami. Niedługo okaże się, że sprzedaż Snipera jest piekna, a potem nie zdziwię się, jak dwójeczka wyjedzie jeszcze na święta. Będzie bum i fundusze wtedy wyjdą na swoim. Tak sobie tylko myslę, ale jak będzie to zobaczymy.
samson09 / 2011-06-20 15:41 / Bywalec forum
Jeśli odkupuje w dołkach i ma ustawione tak zlecenia, to nawet jeszcze na tym zarabia
samson09 / 2011-05-10 12:46 / Bywalec forum
I cóż z tego? Przecież nie będzie za dobry. Inwestycje pochłonęły sporo kasy.

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-04-20 09:19 / Bywalec forum
Myślę, że będzie dobrze. Ktoś źle odczytał wpisy chyba. Przyszły tydzień premira!!!

Re: CITYINTER

samson09 / 2011-04-13 11:38 / Bywalec forum
Moim zdaniem sami nakręcamy te spadki. Niech już dziś sprzedadzą ci co mają zamiar, a ci co chcą się nachapać kupią i niech wreszcie zacznie się to co musi się zacząć. Certyfikat jest, termin też, płyty gotowe więc o co to wszystko? Sniper II i tak odległy termin i tak. Z resztą ostatnio po takich spadkach były szybkie wzrosty i mam nadzieję, że i teraz tak będzie. Do większości wypowiadających się tu na forum pasuje powiedzenie o mądrym polaczku po szkodzie, a pewnie większość z nich trzyma papier wierząc w to co nieuniknione. Wydaje mi się, że dwie gry, które powstaną oprócz Snipera też się nieźle sprzedadzą. Oby dwie są znane na rynku więc prezez city może mieć rację w tym co powiedział i na co liczy.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-05-10 16:05 / Bywalec forum
Zaczyna to być nudne.

Re: OPTIMUS

samson09 / 2011-05-16 10:35 / Bywalec forum
Coś dziś szybko zadyszki złapał ten optyk. Oby tylko nie na minus, bo zacznie lecieć.
samson09 / 2011-06-08 15:25 / Bywalec forum
A co to jest 4 tys. Jak byś wykręcił 40tys to byś mógł się chwalić.

Re: GROCLIN

samson09 / 2011-06-15 09:34 / Bywalec forum
Mogłoby wreszcie odbić w górę. Sytuacja na rynkach trochę sie uspokoiła.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy