Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-18 09:45 / portfel / Leszcz po sezonie
no to pięknie lecimy dalej w dół.... cały czas próbowałem się jakoś pocieszać.... dzisiaj już nie znajduje zadnych pozytywów.... dno chba na 5 zł jest:(((
SergioZ / 2008-01-18 09:51 / portfel / Leszcz po sezonie
Jedyny ratunek to jak twierdzi Śnieżko w dzisiejszym PB - jak najszybciej zwołać Walne Zgromadzenie i przyjąć uchwałę o skupie...
SergioZ / 2008-01-18 11:04 / portfel / Leszcz po sezonie
Obserwujesz Artur? Jak ma Ponar iść do góry - skoro dokładnie co 1 grosz leży batonik 2500-10000 tys akcji. Tak jakby celowo ktos tak poukładał.... Wyglada to tak - jak expert ponizej pisał że IDM sprzedaje i ze dla nich kurs powyzej 7,50 jest w dalszym ciągu satysfakcjonujący i przynoszący zysk.... Pozdrawiam

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-22 10:00 / portfel / Leszcz po sezonie
no coments... ostatni raz mam Ponar w swoim portfelu:(((
SergioZ / 2008-01-17 10:14 / portfel / Leszcz po sezonie
W dzisiejszym dniu 4 pozytywne komunikaty ze Spółki a kurs ani drgnie:((( A taki Fon 50% w górę....:(((

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-17 10:11 / portfel / Leszcz po sezonie
Zarząd PONAR-WADOWICE S.A. informuje, że w związku z sytuacją na rynku kapitałowym rozważa zaproponowanie podczas najbliższego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy uchwały dotyczącej skupu przez Spółkę akcji własnych w celu umorzenia. Obecnie Zarząd prowadzi konsultacje z Radą Nadzorczą i kluczowymi Akcjonariuszami Spółki dotyczące szczegółów programu. W ocenie Zarządu PONAR-WADOWICE S.A. nabycie akcji w celu umorzenia powinno być korzystne dla długoterminowych Akcjonariuszy spółki.
SergioZ / 2008-01-14 18:26 / portfel / Leszcz po sezonie
Poprawka!!! - właśnie pokazało się info! - Zarząd Ponar Wadowice S.A. informuje o podpisaniu z Panem Joe Bajjani Listu Intencyjnego dotyczącego nabycia przez Grupę Kapitałową Ponar Wadowice kontrolnego pakietu akcji w Georgia Hydraulic Cylinders, Inc z siedzibą w Atlancie, Stany Zjednoczone Ameryki (dalej GHC Inc). Zgodnie z zawartym Listem Intencyjnym Grupa Ponar nabędzie 50.5% akcji uprawniających do 50.5% głosów w Georgia Hydraulic Cylinders, Inc za łączną wartość 14 mln USD w terminie do końca stycznia 2008 roku.
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-14 21:01 / portfel / Leszcz po sezonie
W zasadzie odpowiedział Ci już Artur troszkę niżej. W obecnym czasie dobre wiadomości i pozytywne informacje gubią się gdzieś w ferworze walki o sprzedaż za możliwie najlepszą cenę, bessa nie przyjmuje takich informacji - wydaje mi się jednak że jutro na TKO Ponar poleci ponad kreskę (ostatnio Hawe tak się wybiło jednego dnia na kilka godzin po dobrym info - chociaz w zasadzie Hawe to zupełnie inna bajka...) - po południu Ponar już się uspokoi i kurs pozostanie zgodny z jutrzejszym trendem - mam nadzieję na korektę wzrostową - hamburgery dają dzisiaj przykład że jednak można:)))
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-15 12:03 / portfel / Leszcz po sezonie
No i pięknie po wczorajszej inforamcji kurs poszybował do góry:) A tak powaznie z samego rana był dobry moment żeby wyskoczyć po 9,40 i teraz wskoczyć z powrotem po 9,00. Pozdrawiam

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-16 12:42 / portfel / Leszcz po sezonie
No i 8 padło bez obrony:(((((( 7 z przodu - tego się naprawdę nie spodziewałem - nawet w najciemniejszych prognozach:((( Panika zjada GPW....
SergioZ / 2008-01-16 12:59 / portfel / Leszcz po sezonie
Ponad 15 tys. akcji leży na sprzedaży po 8,10 - niezły baton - no to tylko Wiaderek może zebrac... mamy opór niestety ale w drugą stronę:((((
SergioZ / 2008-01-16 13:02 / portfel / Leszcz po sezonie
chyba już 7-ma kolejna...

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-16 17:04 / portfel / Leszcz po sezonie
Nie jestem zwolennikiem zakładania stopów a raczej wnikliwej obserwacji dziennej zmiany kursu, ale jestem coraz bardziej przerażony obecną sytuacją, muszę chronić kapitał - jutro zakładam stop losy i przy 7,20 puszczam wszystko co mam Ponarka:((( nie mogę sobie pozwolić na większe straty:((( Pozdrawiam wszystkich Ponarowiczów - tych bardziej i tych mniej cierpliwych...
SergioZ / 2008-01-16 17:56 / portfel / Leszcz po sezonie
Martwi mnie szczególnie ze na koniec sesji po stronie sprzedaży w cenie 8,40 była kolejka kilkudziesięciu inwestorów i kilkadziesiąt tysięcy akcji... jest więc jeszcze sporo do sprzedania nawet w niskich cenach - obawiam się wiec dalszych spadków - bo miejsce na nie jest:((((
SergioZ / 2008-01-16 19:18 / portfel / Leszcz po sezonie
Domyślam się że siłowniki hydrauliczne do zmechanizowanej obudowy ścianowej Fazos dostarcza Ponar-Lubań z grupy Ponar:) Niestety mocno naciągane powiązanie z Ponarem i zerowy wpływ takiej informacji na kurs akcji - skoro nawet zakupy w hamburgerowni nie pomogły...:(((

Najnowsze wpisy