Forum

Komentarze użytkownika "SergioZ"

Komentarze użytkownika: SergioZ

SergioZ / 2008-01-22 14:20 / portfel / Leszcz po sezonie
No brawo mikro - mistrzuniu intelektu - oczywiście że jestem rozgoryczony a nie zadowolony w momencie kiedy spada i chyba logicznym jest że wzrosty cieszyłyby mnie bardzo:) i chyba pozostałych inwestorów również. To według Ciebie prawdziwego inwestora cieszą spadki??? - prawdziwego spekulanta chyba i też nie koniecznie:)
Pozdrawiam
Ps. i nie obrażaj się:))))))
SergioZ / 2008-01-22 14:37 / portfel / Leszcz po sezonie
To nie do Ciebie Artur oczywiście! - do mikro milionera menagera wyżej:)

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-23 09:54 / portfel / Leszcz po sezonie
Mógłby ktos to wytłumaczyć? Z obserwowanych lub posiadanych przeze mnie kilkudziesięciu spółek Ponar ma najniższy wzrost - (wszystkie na zielono!) - i to po takich ostatnich dwóch dniach najmocniejszej na rynku GPW przeceny... Kto cały czas sprzedaje w tak mozna by juz rzec dumpingowych cenach? - sumując to co posiada Wiaderek i Szwedo oraz dodajac do tego obrót z ostatniejo miesiąca wydaje się że nie ma prawa nikt już sprzedawać tych akcji w takiej cenie z jakimkolwiek zyskiem - to jak? wszyscy obecnie sprzedają ze strata? - przecież nie tak dawno płacili za akcje 5 zł + 1-5 jak komu wyszło.... moim skromnym zdaniem albo celowo kurs jest zanizany by wielcy mogli wykupić od drobnych inwestorów akcje w bardzo dobrej cenie lub też czeka nas jakieś kukułcze jajo w postaci negatywnej informacji z Ponaru - o której na razie tylko grubasy wiedzą... Prosze o Wasze opinie....
Pozdrawiam wszystkich piszących na najbardziej aktywnym forum ze wszystkich spółek!
Ps. Spojrzałem na kurs - zaraz będziemy na czerwono.... szok!
SergioZ / 2008-01-23 13:55 / portfel / Leszcz po sezonie
Już jest nizej niestety:((( i wyglada na to że zejdzie jeszcze nizej:(((( a ktos się wczoraj cieszył że kupił po 6,50:(((
SergioZ / 2008-01-24 08:55 / portfel / Leszcz po sezonie
analitycy.....:(((

Re: PONARFEH

SergioZ / 2008-01-24 09:09 / portfel / Leszcz po sezonie
Wczoraj przed 23.00 posypało się trochę informacji ze spółki m.in załozenie dwóch społek zaleznych oraz upublicznienie jednej z nich... powiało wiec trochę optymizmem co już widać w porannych zleceniach TKO... Może jednak cierpliwość akcjonariuszy Ponaru zostanie wynagrodzona...
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-24 11:30 / portfel / Leszcz po sezonie
no nie przesadzaj - właściwie to Ponar dzisiaj "tylko" zgodnie z trendem rynkowym i znacznie mniej niż wiele spółek indeksów M i S - nie mówiąc już że w ostatnich 3 dniach ponar był dominującym spadkowiczem GPW - wiec odbicie liche - i z szampanami jeszcze się wstrzymaj... chociaż lepsze takie odbicie niż spadek...
SergioZ / 2008-01-25 09:07 / portfel / Leszcz po sezonie
to ja ponaganiam troszkę na wzrosty z samego rana - kupuj kupuj gajowy ile tylko mozesz:))) Pozdrawiam
SergioZ / 2008-01-31 08:39 / portfel / Leszcz po sezonie
hamburgery nawet po obcięciu stóp procentowych przez Bena zakończyły na czerwono - dane wcale nie były tak dobre - co prawda jest więcej miejsc pracy niż przewidywano ale PKB fatalne a do tego wyzsza niż oczekiwana inflacja... nie jest dobrze - mimo wszystko obstawiam dzisiaj zielone otwarcie na GPW - a dalej popołyniemy zgodnie z europejskim trendem i futami w usa (wykres-usd/jpy też wyglada tak jakby szykował się do wybicia w górę) Jesli chodzi o Ponar - jak zwykle nieprzewidywalny i niezgodny z indeksami gpw(przynajmniej w kwesti wzrostów bo przy spadkach zawsze się zgadza:) ) może jednak dzisiaj w górę - tak zyczeniowo i naganiająco zakończę....
Pozdrawiam
SergioZ / 2008-02-01 11:31 / portfel / Leszcz po sezonie
chyba to jednak plotka z forum i w stylu forum bankiera - mam włączony TVN Biznes i nic takiego tam dzisiaj nie słyszałem... moze ktoś potwierdzić tą informację?
SergioZ / 2008-03-03 08:48 / portfel / Leszcz po sezonie
na to wygląda bo bdm też ma kłopoty ze startem:)
SergioZ / 2008-01-14 11:09 / portfel / Leszcz po sezonie
Witam. czy to pewna informacja z tym przejęciem?

Re: Koledzy spekulanci

SergioZ / 2007-12-12 09:35 / portfel / Leszcz po sezonie
Popatrzcie na Ponar! Ktoś wywalił PDA 39 tysiecy akcji PKC!!!
SergioZ / 2007-12-18 10:32 / portfel / Leszcz po sezonie
zgadzam się!!!!!!!
SergioZ / 2007-12-18 10:45 / portfel / Leszcz po sezonie
azja - dzisiaj ostatni dzień notowań PDA Ponaru. więc może od jutra.... - tak się tylko pocieszam...:(((

Najnowsze wpisy