Forum

Komentarze użytkownika "serhio"

Komentarze użytkownika: serhio

serhio / 2007-11-10 19:49 / Bywalec forum
Bardzo dziękuję za Twój komentarz Dude. Też słyszałem o tym, że z produkcją biopaliw jest ten kłopot, że ekonomicznie nie do końca jest to uzasadnione. W każdym razie słyszy się też, że będą promowane. Niedługo ma się w tym temacie określić UE. Ja na Drozapolu zaś stopów nie ustawiłem... Jeszcze raz dzięki!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2007-11-10 19:31 / Bywalec forum
Witam wszystkich. Dude, myslisz że taka spółka jak Elstaroil może sie znaleźć wśród tych, których trend się odwróci? Kurs powrócił już do poziomów z końca 2005 roku. Widziałem też, że w Twoim portfelu zagościł na jakąś chwilę Drozapol - wyniki jakie zaprezentował nie powalają, ale komentarz zarządu i kwestia przejęcia TMSteel, może czyni go interesującym w średnim i długim terminie?
serhio / 2007-10-05 18:19 / Bywalec forum
1 akcja PCG kosztuje 0,33 zł. 1pp pcg kosztuje 1,62 za sztuke. Za 1pp mamy 10akcji po 0,01zł. Teraz pytanie czy spadnie wartość akcji do kursu pp czy może wzrośnie wartość pp??
serhio / 2007-10-05 17:58 / Bywalec forum
Dołączam się do tego pytania pytania. Wygląda kusząco po tym ponad 50% spadku...
serhio / 2007-08-31 20:18 / Bywalec forum
Chodzi o zniesienia fibbonaciego wlasnie: 0 -> 23,60% -> 38,20% -> 50% -> 61,80% -> !!76,40!! -> 100%
serhio / 2007-08-24 18:40 / Bywalec forum
Sosna, możesz napisać gdzie trafiłeś tą książeczkę? Szukam od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę kupić...
serhio / 2007-08-22 11:30 / Bywalec forum
Tak, produkt niedostępny...
serhio / 2007-08-21 17:06 / Bywalec forum
Od dłuższego czasu szukam tej pozycji żeby kupić i nigdzie nie mogę znaleźć. Podobnież nakład jest wyczerpany, ale może ktoś ma jakąś wersję elektroniczną, ksero, cokolwiek?
serhio / 2007-06-15 20:09 / Bywalec forum
To przjecie odwrotne, ktore kopex przeminilo w ZZM-Kopex jednak troche zmienia sytuacje. Nie wiem, kiedy beda konsolidowane wyniki, ale moga wygladac z gola inaczej niz golego kopexu...

Re: Zwycięzców się nie sądzi

serhio / 2007-06-15 19:34 / Bywalec forum
Witajcie, czy zwrociliscie uwage na Kopex? NIe widzialem zadnych komentarzy. Spolka wysypala informacji jak z rekawa i trzy ostatnie sesje zaliczyla mocny wzrost. Zawsze byla plodna w informacje, ale te ostatnie wyjatkowo jej sie widac przysluzyly.

Re: Komentarze do portfela "serhio"

serhio / 2007-06-13 16:36 / Bywalec forum
Pozbylem sie CSG, zdaje sie ze meczenie papieru potrwa dluzej. Straty powinny byly byc ciete duzo wczesniej. Coz - jest nauka.

Za CSG dokupilem Kopex - ta zamiana okazala sie trafiona.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2007-06-08 17:53 / Bywalec forum
Drogi Bigu, jako że od poniedziałku ma nie być już tego kątka, ja zaś wyjeżdżam i nie będę mógł już popełnić tu wpisu, składam Ci dzięki serdeczne za stworzenie tego miejsca. Zagladałem tu codziennie - mam więc swoje 5 groszy w liczniku odwiedzin tego potfela :). Zawsze wynosiłem jakąś naukę, sam wniosłem niestety niewiele. Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich stałych bywalców, zdrowia winszuje.. i być może do zobaczenia w innym miejscu!

Z góralskim przytupem, Serhio.
serhio / 2007-06-01 23:34 / Bywalec forum
Bardzo dziekuje za ten komentarz. Pozdrawiam i byle do 6.06 :)
serhio / 2007-06-01 20:15 / Bywalec forum
Mialem na mysli, ze to info rowniez pozytywnie moze wplynac na notowania CSG. Przepraszam jesli to nie wynika jasno z wypowiedzi...
serhio / 2007-06-01 19:33 / Bywalec forum
Wczoraj i dzis na poczatku jeszcze sie wydawalo, ze moze sie zaczac podnosic powoli. Dzisiejsze zakonczenie juz takie optymistyczne nie bylo. Dzisiaj info o przejeciu czesci STX przez Zlomrex, wydawalo sie ze pozytywnie wplynie na notowania...

Najnowsze wpisy