Forum

Komentarze użytkownika "serhio"

Komentarze użytkownika: serhio

serhio / 2010-11-23 09:39 / Bywalec forum
Witam. Właśnie sobie wykres oglądałem u tu nagle taki cień dolny na dzisiejszej świeczce... Brzydki.
serhio / 2010-11-18 16:41 / Bywalec forum
Dziekuje :)
serhio / 2010-11-18 10:57 / Bywalec forum
Mozna juz w BOS skladac zapisy - wlasnie to uczynilem :)
serhio / 2010-11-18 10:49 / Bywalec forum
Czolem Thai, czolem kacik :). Czy gdzies mozna zobaczyc ta konferencje? Jesli nie, co Cie w niej zmobilizowalo? Pozdrowki z poludnia.
serhio / 2010-11-17 12:56 / Bywalec forum
Synthos - chodzilo mi o Synthos (SNS). Nie wiem skad taki skrot mi sie w glowie wyklul :)
serhio / 2010-11-17 12:07 / Bywalec forum
Powitał. Ja własnie założyłem IKE i zapakować na dłuugo coś potrzebuje. Skłaniam się też ku PGE w ramach tegorocznego limitu. Myślałem też o polecanych tu wcześniej PKO BP, Millenium, BRS i STH, ale padnie chyba na PGE :)
serhio / 2010-11-16 01:09 / Bywalec forum
Dzieki chlopaki :). Jednak to malo optymalne... Dobrej nocki. Pozdarwiam!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2010-11-15 21:05 / Bywalec forum
Dobry wieczorek. Powiedzcie mi prosze jak tu na money szybko zobaczyc portfel danego uzytkownika? Czy jest jakas inna droga poza przedzieraniem sie poprzez wszystkie portfele alfabetycznie? Myslalem, ze uda sie jakos klikajac nazwe uzytkownika, ale wtedy wyswietla sie jego profil bez informacji o portfelu...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2010-11-02 22:11 / Bywalec forum
Dobry wieczorek wszystkim. Mam do Was pytanko. Czy znacie moze jakas strone, ktora podaje wskaznik finansowy ROIC dla spolek z GPW? ROE I ROA sa wszedzie, ale tego nigdzie nie spotkalem... Pozdrawiam wszystkich z tym pajacem trolem wlacznie :)
serhio / 2010-10-22 13:11 / Bywalec forum
Przed chwila to zrobilem wlasnie :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2010-10-20 11:41 / Bywalec forum
Witajcie,

cos w koncu ruszylo sie na SSI. Papier wymeczyl jak malo ktory, ale dzisi zachowuje sie nad wyraz milo :). Chyba nalezy siorbac :)
serhio / 2010-10-18 22:37 / Bywalec forum
Nie pomagacie mi tym "olej to", ale dzieki choc za jakis odzew.
serhio / 2010-10-18 14:03 / Bywalec forum
Dzieki za odpowiedz. Rozumiem, ze to w kwestii opinii o ksiazce i metodzie?

Ekonomista nie jestem, ale by zastosowac metode opisywana w ksiazce, nie ma wiekszej potrzeby nim byc. Rzecz w tym, ze aby ja stosowac, trzeba miec dostep do pewnych danych (ktore z zalozenia sa ogolnodostepne bo raporty spolek sa obligatoryjne i jawne) i zastosowac do nich pewien proces decyzyjny (ktory nie wyglada na bardzo trudny). Skutecznosc jest inna kwestia, narazie chodzi mi o to, by moc poprawnie zebrac dane do analizy.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

serhio / 2010-10-18 13:07 / Bywalec forum
Witajcie,

brne wlasnie przez ksiazeczke pt. "Zasada #1" Phil'a Town'a. Czy ktos z Was moze czytal? Chcialbym pobawic sie nieco w wyszukiwanie i selekcjonowanie spolek wartych grzechu, spelniajacych warunki opisywanej w ksiazce zasady. Do analizy wg tej metody potrzebne sa miedzy innymi dane finansowe spolek za okres 10 lat wstecz i tu pojawia sie pytanie: czy jest jakis serwis, w ktorym latwo mozna do takich danych dotrzec? Gdybym na ten przyklad chcial zobaczyc jak wygladaly raporty roczne (obroty, zaysk na akcje, kapital wlasny, srodki pieniezne, i zwrot z zainwestowanego kapitalu) Synthosa (wczesniej Dwory) w ostatnim dziesiecioleciu, gdzie powinienem sie udac? Sprawdzilem np na stronie internetowej Synthosa, ale raportow tak historycznych tam nie ma...

Bede wam wdzieczny za jakies wskazowki i za opinie o ksiazce jesli ktos czytal.

Pozdrawiam z szaro-burego dzis poludnia
serhio / 2010-09-09 18:19 / Bywalec forum
Ja lyknalem Orco dzis na zamknieciu... Zobaczymy...

Pozdrawiam :)

Najnowsze wpisy