Forum

Komentarze użytkownika "smerficzek"

Komentarze użytkownika: smerficzek

Re: Bill Gates przekaże miliardy dolarów na szczepionki

smerficzek / 2010-03-18 09:44
Bill Gates to jest gość:) Nie dość,że bogaty, inteligentny to jeszcze hojny. Trudno o lepsze połączenie. Na pewno niejeden miliarder na jego miejscu nie zawracałby sobie głowy jakimiś szczepionkami. Szkoda,ze nie ma więcej takich ludzi jak on

Re: 2-miesięczne warsztaty z podstaw fotografii w WSFoto

smerficzek / 2010-06-07 14:37
Brzmi zachęcająco:) Aż trudno uwierzyć,że przez dwa miesiące można przyswoić sobie podstawy fotografii. To naprawdę niesamowite:) Bardzo chętnie zapisałabym się na takie zajęcia gdybym miała więcej wolego czasu

tanie zamienniki

smerficzek / 2010-06-07 05:26
Co sądzicie o tanich zamiennikach do druklarek? Nie mam już pieniędzy na zakup oryginałów i pomyślałam o jakiejś alternatywnie. Dużo słyszałam o tych z doktortusz.pl, podobno sa nie tyko tanie ale również dobre. Czy mogę ich używając popsuć drukarkę?
smerficzek / 2010-06-07 13:29
Dobrze ,że doczytałam do końca , bo już ci miałam odpisać- tanie zamienniki są dobre, bo tanie-elokwentnie:) Dzięki za radę, teraz mogę śmiało kupować:) Świadomość,że nie zaszkodzę drukarce jest dla mnie bardzo cenna:)

Re: broker kurierski

smerficzek / 2010-03-18 09:39
Nie ma co przesadzać- jest bardzo wiele dobrych firm kurierskich :) ja bardzo często korzystam z ich usług ( do Poczty Polskiej się zraziłam) i nie miałam nigdy żadnych problemów. O AIN Kurier też słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii, dużym plusem jest to,że można na ich stronie sprawdzić sobie ile będzie kosztowała przesyłka
smerficzek / 2010-03-26 16:01
Widziałam te kijki na wasserman.pl, faktycznie bardzo atrakcyjna cena. Próbowałam kiedyś tej formy ruchu,ale bardzo szybko mi się znudziło. To zdecydowanie nie jest zajęcie dla mnie- może jakbym znalazła kogoś z kim by mi sie fajnie chodziło:) to byłoby inaczej :)

Re: Polskie pączki powoli podbijają Amerykę

smerficzek / 2010-03-18 09:52
Nie ma co się dziwić- polskie pączki są najlepsze na świecie:0 chociaż muszę przyznać,że tym amerykańskim też nic nie brakuje:) Te nasze są jednak o wiele bardziej kaloryczne a co za tym idzie smaczniejsze. Amerykanie nie znają takich smaków:)

Re: Amerykańskie żony coraz częściej głównym żywicielem rodziny

smerficzek / 2010-03-18 09:57
To fakt- kobiety są po prostu o wiele bardziej silne psychiczne i rzadko poddają się zniechęceniu. Kiedy nie mogą znaleźć pracy lub tak ,którą mają ich nie satysfakcjonuje po prostu dokształcają się i znajdują nową. Mężczyźni nie są tak elastyczni

Re: Lekarz Jacksona oskarżony, ale nie przyznaje się do winy

smerficzek / 2010-03-18 10:05
Przysięga Hipokratesa do czegoś zobowiązuje, jeśli lekarz nie jest w stanie jej jej sprostać to znaczy,ze powinien zmienić zawód. Szarlatan, który "opiekował" się Jaksonem powinien trafić do więzienia- takie jest moje zdanie

Re: Ksiązki godne polecenia

smerficzek / 2010-03-18 11:11
To fakt- brakowało wątku o książkach więc dobrze,że o tym pomyślałeś. Ja ostatnio przeczytałam "Ibis" Rafała Grodowskiego z goneta.net, naprawdę kawał dobrej literatury. Jeśli ktoś lubi" opowieści z dreszczykiem" to powinna mu się książka spodobać

Re: Jak żyją rosyjscy bogacze?

smerficzek / 2010-03-18 11:16
Nie ma to jak być rosyjskim bogaczem:) Nigdzie indziej na świecie miliarderzy nie afiszują się tak ze swoim bogactwem. Kiedy byłam jakiś czas temu w Moskwie, bardzo mnie zaskoczyła mnie rzucająca się w oczy dysharmonia między bogaczami a biedakami
smerficzek / 2010-06-07 14:34
Kiedys kolekcjonowałam monety, miałam nawet ich pokaźny zbiór. Niestety podczas przeprowadzki "gdzieś" się zapodziały. Bardzo to przeżyłam i obiecałam sobie,ze juz nigdy wiece nie będę niczego zbierała. To tylko dodatkowy stres

Re: gdzie na kurs ankielskiego?

smerficzek / 2010-06-07 14:31
Nigdy nie miałam bezpośredniej styczności z tą szkołą,ale słyszałam o niej bardzo dużo pochlebnych opinii:) Coś w tym widocznie musi być. Podobno mają naprawdę ciekawą ofertę edukacyjną. Ja uczę się metodą Callana i nie do końca mi ona odpowiada:(

Re: Jakie przyprawy do...?

smerficzek / 2010-08-14 08:18
To zależy. Niektórzy ograniczają się tylko do wegety i pieprzu. Ja lubię kotl;ety mielone z oregano, bazylia i ...miętą. Wiem,ze może to trochę dziwnie brzmi ale smak jest naprawdę wyjątkowy. Koniecznie wypróbuj a zobaczysz, że kotlety mielone mogą mieć naprawdę ciekawy smak:)

Re: spinning

smerficzek / 2010-03-26 16:15
Świetna sprawa, naprawde-polecam. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to nie ma lepszego sposobu. Musisz się jednak nastawić na sporą dawkę ruchu- nie każdy to wytrzyma. Jeśli jednak lubisz tak aktywnie spędzać czas to spróbuj koniecznie
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy