Forum

Komentarze użytkownika "smerficzek"

Komentarze użytkownika: smerficzek

co sądzicie

smerficzek / 2010-09-28 15:17
co sądzicie o samej idei wyjazdów motywacyjnych? Czy faktycznie takie wyjazdy coś dają? czy ro motywuje pracowników do cięższej pracy? jest parę firm( np Megatravel),które zajmują się organizowaniem takich wyjazdów i zastanawiam się czym kierują się pracodawcy, którzy wysyłają swoich pracowników na wyjazdy integracyjne
smerficzek / 2010-09-09 15:38
No to ja nie chciałbym latać takimi liniami.Nikt mnie nie przekona,ze drugi pilot nie jest potrzebny:) Nawet jeśli w przypadku 200 lotów wszystko będzie ok to ten 201 może być feralny i drugi pilot będzie potrzebny. Bezsensowne oszczędności.

Re: Jakie biuro podróży wybrać?

smerficzek / 2010-09-09 15:32
Z biurami podróży jest tak naprawdę teraz spory problem. Nie wiadomo której firmie można zaufać. Niewłaściwy wybór niesie ze sobą zepsuty urlop i zmarnowane pieniądze. Słyszałam jednak,że ok-tours ma dobrą opinię- sęk w tym,ze organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży do 25 roku życia:(

Re: Jakie przyprawy do...?

smerficzek / 2010-08-14 08:18
To zależy. Niektórzy ograniczają się tylko do wegety i pieprzu. Ja lubię kotl;ety mielone z oregano, bazylia i ...miętą. Wiem,ze może to trochę dziwnie brzmi ale smak jest naprawdę wyjątkowy. Koniecznie wypróbuj a zobaczysz, że kotlety mielone mogą mieć naprawdę ciekawy smak:)

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

smerficzek / 2010-08-14 08:06
Wydaje mi się,że skoro myślisz o kupnie ekspresu do firmy to powinien on być raczej porządny, z doświadczenia wiem,że te tańsze bardzo szybko się psują. Na twoim miejscu pomyślałabym o tym modelu http://www.moderni.pl/towar-551-ekspres_whirlpool_ace_010_ix_.html Cena w porównaniu do jakości jest naprawdę wyjatkowo niska

Re: 2-miesięczne warsztaty z podstaw fotografii w WSFoto

smerficzek / 2010-06-07 14:37
Brzmi zachęcająco:) Aż trudno uwierzyć,że przez dwa miesiące można przyswoić sobie podstawy fotografii. To naprawdę niesamowite:) Bardzo chętnie zapisałabym się na takie zajęcia gdybym miała więcej wolego czasu
smerficzek / 2010-06-07 14:34
Kiedys kolekcjonowałam monety, miałam nawet ich pokaźny zbiór. Niestety podczas przeprowadzki "gdzieś" się zapodziały. Bardzo to przeżyłam i obiecałam sobie,ze juz nigdy wiece nie będę niczego zbierała. To tylko dodatkowy stres

Re: gdzie na kurs ankielskiego?

smerficzek / 2010-06-07 14:31
Nigdy nie miałam bezpośredniej styczności z tą szkołą,ale słyszałam o niej bardzo dużo pochlebnych opinii:) Coś w tym widocznie musi być. Podobno mają naprawdę ciekawą ofertę edukacyjną. Ja uczę się metodą Callana i nie do końca mi ona odpowiada:(
smerficzek / 2010-06-07 13:37
Ja pójdę o krok dalej i pozwolę sobie zauważyć,że polskie wędliny sa najlepsza na świecie. Już wielokrotnie się o tym miałam okazję przekonać. To powinien być nasz czołowy produkt eksportowy, Wielu moich znajomych z zagranicy uważa podobnie
smerficzek / 2010-06-07 13:32
Nie! Wódka nie może być gazowana, inaczej nie jest prawdziwą wódką. To tak jakby pić piwo bez gazu, prawda? Ja sobie w każdym razie ego nie wyobrażam, Normalnie świat stanął na głowie:) Czego to człowiek nie wymyśli
smerficzek / 2010-06-07 13:29
Dobrze ,że doczytałam do końca , bo już ci miałam odpisać- tanie zamienniki są dobre, bo tanie-elokwentnie:) Dzięki za radę, teraz mogę śmiało kupować:) Świadomość,że nie zaszkodzę drukarce jest dla mnie bardzo cenna:)

tanie zamienniki

smerficzek / 2010-06-07 05:26
Co sądzicie o tanich zamiennikach do druklarek? Nie mam już pieniędzy na zakup oryginałów i pomyślałam o jakiejś alternatywnie. Dużo słyszałam o tych z doktortusz.pl, podobno sa nie tyko tanie ale również dobre. Czy mogę ich używając popsuć drukarkę?

Re: Jak osiagnąć sukces?

smerficzek / 2010-04-21 09:27
Kupuj, kupuj:) a jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej to radzę ci udać sie na szkolenie Joe Vitale, które odbędzie się 26 czerwca w Warszawie w hotelu hilton. W dużym skrócie chodzi o to, by kontrolować swoje mysi, bo to one kształtują naszą rzeczywistość.
smerficzek / 2010-04-15 09:53
Zdaję sobie sprawę z tego,że tego typu wyjazdy są potrzebne, bo wpływają na dobre atmosferę pracy i tak dalej,ale mi zawsze kojarzą się źle. Jak by nie było jest to jakiś przymus a człowiek kiedy ma trochę wolnego czasu wolałby go spędzic z przyjaciółmi i rodziną.

Re: UWOLNIJ SWOJE SZCZĘŚCIE!!! szkolenie

smerficzek / 2010-04-15 09:42
Brzmi to bardzo znajomo:) Oczywiście jak mądrości zawarte w "Sekrecie". To dosyć zabawne, bo w czerwcu przyjeżdża do Warszawy ze swoim szkoleniem( dotyczącym przyciągania pieniędzy) Joe vitale:) Jak widać bycie świadomym własnych myśli jest bardzo na czasie:) Ja w to wierzę
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy