Forum

Komentarze użytkownika "stgik"

Komentarze użytkownika: stgik

stgik / 2008-03-06 12:00
Ale co to za jakis ociemnialy naganiacz sie tutaj pojawil??!! Bzdury wypisuje - "NA FORACH PODAWANE SĄ NIEPRAWDZIWE
INFORMACJE, JAKOBY ATLANTIS MIAŁ BY ZOSTAĆ SPÓŁKĄ GROSZOWĄ. TO
KOMPLETNA BZDURA, PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE KOMUNIKAT SPÓŁKI. JEST
W NIM MOWA, ŻE CENNA NOMINALNA AKCJI WYNIESIE 1GR A TO
ZASADNICZA RÓŻNICA." Przepraszam bardzo - a na czym ta różnica ma polegać? Przecież obcięcie ceny nominalnej to obcięcie ceny notowanej (w tym samym stosunku - np.1:10)!!
stgik / 2008-02-06 14:03
Ale temat aktualny - ciekawi mnie, co teraz dzieje się w IFM. Jak coś wiesz, to podziel się
stgik / 2008-02-06 13:54
No nieźle, kiedyś to była naprawdę dobra firma. Pan Aleksander to świetny manager. Niestety musiałem skończyć współpracę z nimi, ale przyznam - wspominam ją z sentymentem. Szczególnie panele inwestycyjne, które były okazją do osobistego porozmawiania z zarządzającymi funduszami, prezesami TFI, itp. Gratka na rynku! Ale czytając tutejsze komentarze jestem mocno zdziwiony i zaniepokojony - widziałem ostre posunięcia Pana A.J. ale czyżby już tak bardzo sięgnęli bruku? Chciwość to rzecz straszna... Niewielu potrafi się jej oprzeć...

Re: Korzystne ulokowanie pieniędzy

stgik / 2008-01-28 13:45
Z taką kwotą najlepiej pójść do Noble Bank. To instytucja dedykowana majętnym klientom (z sektora private banku) i mają na tą chwilę najwyższe oprocentowanie w Polsce. Możesz założyć tam całkowicie BEZPŁATNE konto oszczędnościowe na 5,68% w skali roku, z możliwością wyciągnięcia gotówki w dowolnej sumie w dowolnym momencie. Szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.waldekr.prv.pl/pl/008/005/ - warto wypełnić formularz kontaktowy (trzeba podać telefon i mail) i dowiedziec sie o szczegoly. Pozdrawiam

******** ULGA INTERNETOWA ************

stgik / 2008-01-25 15:21
Witam,

Mam pytanie odnośnie odliczenia wydatków poniesionych przeze mnie na Internet, ale komórkowy (w sieci Era). Podczas lektury przewodnika po fakturze ERA natknąłem się na wzmiankę, że połączenia zakwalifikowane jako "Usługi telekomunikacyjne - Internet" można odliczać w ramach ulgi internetowej. Uwagę tę odniesiono tylko do tej pozycji na fakturze.

Moje pytanie jest następujące:

Czy można odliczyć również inne koszty (nie zaliczone w pozycji "Usługi telekomunikacyjne - Internet"), np. łączenie się z "Serwisy WWW"?

Mój tok myślenia jest następujący: skoro można odliczyć koszt stricte Internetu komórkowego, to powinienem móc również odliczyć koszty nie zakwalifikowane do pozycji "Usługi telekomunikacyjne - Internet" (swoją drogą nie wiem, dlaczego..), ale polegające na łączeniu się ze stronami internetowymi.

Bardzo proszę o odpowiedzi osoby zorientowane w zagadnieniu (najbardziej zapewne użytkownicy sieci ERA). Pozdrawiam serdecznie
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy