Forum

Komentarze użytkownika "stgik"

Komentarze użytkownika: stgik

stgik / 2008-10-20 16:48
A i tak najtaniej jest na stacji Lukoil w Zabrzu, na Bytomskiej 2A. ON leją po 3,77 :)
stgik / 2008-10-20 15:45
dla dociekliwych warto dodać, że koszt akcyzy i opłaty paliwowej jest stały (kwotowy) i wynosi 1,64 zł/1l dla benzyny Pb95. Łatwo wyliczyć, ile powinna wynosić cena benzyny na naszych stacjach... !!
stgik / 2008-10-10 12:12
Zgadnijcie, dlaczego dolar rak bardzo rośnie, skoro tam jest epicentrum kryzysu? Odpowiedź, która mnie satysfakcjonuje, znalazlem tutaj: www.waldekr.prv.pl (pytanie-link "dlaczego")
stgik / 2008-10-09 11:26
a jak oceniacie inwestycje w złoto za pomocą RCGLDAOPEN? tak jak na www.waldekr.prv.pl/pl/001/
stgik / 2008-08-05 14:17
Małe odgrzanie tematu. Świetną odpowiedź na moje pytanie znalazłem w poniższej lokalizacji: http://www.waldekr.prv.pl/pl/005/001/. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych, nie zrażających się ostatnimi spadkami! :)

Re: Inwestycje bez ryzyka

stgik / 2008-07-15 08:44
Hmm, zbyt odkrywczy i merytoryczny artykuł to nie jest... Same definicje, dla początkujących. Szkoda - przydałaby się choćby mała analiza dotychczasowej opłacalności lokat strukturyzowanych.

Czy w NBP można kupować waluty za gotówkę (jak w każdym banku i kantorze)?

stgik / 2008-07-03 12:09
Interesuje mnie najlepszy przelicznik PLN/USD (chcę kupić $$) i zauważyłem, że NBP ma najlepsze kursy sprzedaży... A może znacie lepszy sposób na kupno waluty w gotówce?
stgik / 2008-03-21 07:31
A ja uważam, że to tylko porządna korekta na wywindowanych do nieprzytomności indeksach towarowych, a przerwie ją kolejny trup wypadający z amerykańskiej szafy. To czas na zakupy!
stgik / 2008-03-13 17:01
Dzieki Miki3d za cenne wskazówki. Możesz rozszerzyć myśl -
Jedyną formą zabezpieczenia jest kupienie
kontraktu na spadek dolara na sumę odpowiadającą
inwestycji w złoto.

O jakim kontrakcie piszesz i gdzie go najlepiej kupić? Wystarczą hasłowe informacje-chętnie poczytam o tym..
Piszesz też o funduszach - w jakie dokładnie fundusze warto inwestować zamiast w "czyste złoto"?
stgik / 2008-03-13 09:13
Witam wszystkich,
zostałem skierowany pod ten "adres", bo powiedziano mi, że mam szanse uzyskać tu odpowiedz na nurtujace mnie pytanie - Jak zabezpieczyć inwestycję w złoto przed spadkiem dolara?

Niedawno zainwestowałem część swoich oszczędności w złoto za pomocą produktu strukturyzowanego RCGLDAOPEN notowanego na GPW, jednak widzę, że wzrost tego instrumentu jest hamowany przez spadek dolara, w którym złoto jest wyceniane...

Moje pytanie brzmi: JAK ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED SPADKIEM DOLARA W TEGO TYPU INWESTYCJACH?
stgik / 2008-03-13 09:02
Dzięki bardzo!

Jak zabezpieczyć inwestycję w złoto przed spadkiem dolara?

stgik / 2008-03-12 22:37
Witam wszystkich zorientowanych w temacie.

Niedawno zainwestowałem część swoich oszczędności w złoto za pomocą produktu strukturyzowanego RCGLDAOPEN notowanego na GPW, jednak widzę, że wzrost tego instrumentu jest hamowany przez spadek dolara, w którym złoto jest wyceniane...

Moje pytanie brzmi: JAK ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED SPADKIEM DOLARA W TEGO TYPU INWESTYCJACH?

Będę wdzięczny za wszelkie rzeczowe odpowiedzi - jak to zrobić, jaki może być próg opłacalności, itp.
stgik / 2008-03-12 22:12
Zeusie, widzę że co nieco rozumiesz z inwestycji w złoto.. Może pomożesz konkretniej w moim problemie? Myślę, że nie tylko mi, ale i innym inwestorom
stgik / 2008-03-12 22:10
Dziękuję za troskę, jednak bardzo proszę o pozostawienie odpowiedzialności za podjęte decyzje mi samemu.. :) Uważam, że złoto jeszcze nieźle podrośnie. Moje pytanie dotyczy konkretnego problemu i poproszę o konkretne odpowiedzi.. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Jak zabezpieczyć inwestycję w złoto przed spadkiem dolara?

stgik / 2008-03-12 12:30
Witam wszystkich zorientowanych w temacie. Niedawno zainwestowałem część swoich oszczędności w złoto za pomocą produktu strukturyzowanego RCGLDAOPEN notowanego na GPW, jednak widzę, że wzrost tego instrumentu jest hamowany przez spadek dolara, w którym złoto jest wyceniane... Moje pytanie brzmi: JAK ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED SPADKIEM DOLARA W TEGO TYPU INWESTYCJACH?

Będę wdzięczny za wszelkie rzeczowe odpowiedzi - jak to zrobić, jaki może próg opłacalności, itp.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy