Forum

Komentarze użytkownika "stgik"

Komentarze użytkownika: stgik

Jak zabezpieczyć inwestycję w złoto przed spadkiem dolara?

stgik / 2008-03-12 12:30
Witam wszystkich zorientowanych w temacie. Niedawno zainwestowałem część swoich oszczędności w złoto za pomocą produktu strukturyzowanego RCGLDAOPEN notowanego na GPW, jednak widzę, że wzrost tego instrumentu jest hamowany przez spadek dolara, w którym złoto jest wyceniane... Moje pytanie brzmi: JAK ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED SPADKIEM DOLARA W TEGO TYPU INWESTYCJACH?

Będę wdzięczny za wszelkie rzeczowe odpowiedzi - jak to zrobić, jaki może próg opłacalności, itp.
stgik / 2008-03-12 22:10
Dziękuję za troskę, jednak bardzo proszę o pozostawienie odpowiedzialności za podjęte decyzje mi samemu.. :) Uważam, że złoto jeszcze nieźle podrośnie. Moje pytanie dotyczy konkretnego problemu i poproszę o konkretne odpowiedzi.. Z góry dziękuję i pozdrawiam
stgik / 2008-03-12 22:12
Zeusie, widzę że co nieco rozumiesz z inwestycji w złoto.. Może pomożesz konkretniej w moim problemie? Myślę, że nie tylko mi, ale i innym inwestorom

Jak zabezpieczyć inwestycję w złoto przed spadkiem dolara?

stgik / 2008-03-12 22:37
Witam wszystkich zorientowanych w temacie.

Niedawno zainwestowałem część swoich oszczędności w złoto za pomocą produktu strukturyzowanego RCGLDAOPEN notowanego na GPW, jednak widzę, że wzrost tego instrumentu jest hamowany przez spadek dolara, w którym złoto jest wyceniane...

Moje pytanie brzmi: JAK ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED SPADKIEM DOLARA W TEGO TYPU INWESTYCJACH?

Będę wdzięczny za wszelkie rzeczowe odpowiedzi - jak to zrobić, jaki może być próg opłacalności, itp.
stgik / 2008-10-20 16:48
A i tak najtaniej jest na stacji Lukoil w Zabrzu, na Bytomskiej 2A. ON leją po 3,77 :)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy