Forum

Komentarze użytkownika "supersix"

Komentarze użytkownika: supersix

Re: Mocne spadki w Europie. GPW sporo mocniejsza, ale...

supersix / 2014-07-31 16:21
a to ktoś spodziewał się innego scenariusza?
do dla mnie te 5% spadnie a potem zobaczymy...

10mld....

supersix / 2014-03-03 15:42
małoo,,,,

Re: Udany start na GPW, ale nie dla wszystkich

supersix / 2014-02-12 12:21
otóż to!
supersix / 2014-02-08 22:38
Panie Kolego... tu właśnie pojawiają się dwa pytania filozoficzne. Czy wyręczać budżet i zbierać na coś co powinno zostać zapłacone przez Państwo, a nie z prywatnej kieszeni (koniec końców i tak za to płacimy my!).
Drugie pytanie to, jaki sens ma ładowanie nowoczesnego sprzętu do szpitali, w których pracują ludzie z mentalnością rodem ze średniowiecza. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć, czy to coś da czy nie. Lekarze są głupi i nieważne ile by WOŚP nie zabrała, głupimi pozostaną, ale może któryś z nich jak zawsze bezmyślnie podłączy dziecko pod nowoczesną aparaturę i wyskoczy mu wielki napis: "ALARM!" włączy u niego myślenie. W tej sytuacji każda złotówka okazuje się mieć znaczenie...

Re: GPW: Kiepski początek po danych z Niemiec

supersix / 2014-01-31 09:42
ja w ogóle nie ogarniam tego co się na giełdach dzieje... w jednym momencie spadają wszystkie indeksy, albo rosną wszystkie... jak krach to wszędzie, jak wzrosty nawet na przestrzeni jednej godziny to na tych samych rynkach jednocześnie... wtf?

Re: GPW: Kiepski początek po danych z Niemiec

supersix / 2014-01-31 09:37
co więcej, wyobraź sobie jaki to wrzód na tyłku jest. Kolesie muszą na 3 dni do przodu przewidzieć jak zakończy się giełda i ile hajsu zdjąć, żeby dziś nie zabrakło do wypłat. wg mnie albo mają jakiś plan awaryjny albo sprzedadzą więcej akcji tak na wszelki wypadek.

Re: GPW: Kiepski początek po danych z Niemiec

supersix / 2014-01-31 09:30
3 dni rozliczeniowe oznaczają, że decyzja o zdjęciu środków musiała zapaść najpóźniej w środę, by środki transakcje zostały rozliczone najpóźniej dziś.
Capiche?!

Re: Polacy są ignorowani przez urzędników?

supersix / 2014-01-30 04:30
stary,
tu nie trzeba Żydów... wystarczy Polaków kilku zebrać to zaraz się zaczną kłócić i zwalczać się nawzajem. Zapytaj tych co wyjechali pracować w Europie Zachodniej.

Re: Ameryka przykręca kurek z pieniędzmi. Tną QE3 na 10 miliardów dolarów

supersix / 2014-01-30 03:21
głupie...
przecież wszyscy wiedzieli że będzie cięcie i że 10mld, i reakcje też mniej więcej dało się przewidzieć. W długoterminowej perspektywie jest to proces prowadzący do ustabilizowania sytuacji zamiast pompowania w rynek pieniędzy nie wiadomo skąd. Nie znam procentowego udziału Żydów w rynku globalnym, ale zakładam, że jest on współmierny do udziałów innych narodowości...

nikkei -3%

supersix / 2014-01-30 01:56
po godzinie od otwarcia...
kto nie wierzył w QE3 ten gapa ;]

nikkei -3%

supersix / 2014-01-30 01:55
kto nie wierzył w QE3 ten gapa;]

Re: Coraz większe nerwy na GPW. Sprawdź, co się dzieje

supersix / 2014-01-29 15:16
marne pocieszenie

czy to oczywiste

supersix / 2014-01-29 13:50
pewnej dużej grupie zależy, żeby do piątku giełda była jak najniżej i żeby musieli jak najmniej hajsu odpalić. Morał: w pon na zakupy, a na razie siedzieć w norkach... Nie wiem czy u nas QE3 będzie w stanie coś zmienić...

Re: Rewelacyjne nastroje w Europie. GPW poddała się presji

supersix / 2014-01-29 11:02
jaki jest twój problem?
ktoś Ci płaci za te komentarze?
Giełda nie raczy reagować na wiadomości na naszego kraju, a ty piszesz o Indiach -0,16% jakby to było wielkie zaskoczenie i jakby to info miało pociągnąć cały świat w otchłań chaosu.
Póki co do ok. środy przyszłego tygodnia sytuacja jest dość jasna.

Re: Inwestorów na GPW czeka kolejny, bardzo nerwowy dzień

supersix / 2014-01-28 13:23
no mam nadzieję... jak ja nienawidzę wzrostów!
Jakiś krach by się przydał, ale dane o PKB USA chyba nie będą wystarczające.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy