Forum

Komentarze użytkownika "Susanah"

Komentarze użytkownika: Susanah

Susanah / 2008-12-10 19:40
Jestem kierownikiem Boti, po listopadowej podwyżce miałam czuć satysfakcje, czuję niesmak, druzgocące uczucie niespełnienia na swoim stanowisku, nie chce mi sie iśc do pracy, skakać na półkach podczas wdrazania kolejnej istrukcji, za 1660 zł, nigdy nie czułam bólu, firma NG2 dba o swoich kierowników przecież, maja po takiej wypłacie motywacje, aby"starać" sie olewać firme a nie szanować.Fakt o podwyżce był przekazywany po cichu wsród regionalnych, aby nie budzić niepokoju wśród pracowników, ciekawa jestem jak spojrza na mnie jutro w pracy z politowaniem, z pozałowaniem, czy zaczna olewać polecenia załamanego kierownika.
Susanah / 2008-12-10 19:42
Pozwole się nie zgodzić moja kol z pracy po dwóch miesiącach dostała bony, nie ma żadnych zasad udzielania, to widzimisie regionalnych.
Susanah / 2008-12-10 19:48
Stać mnie tylko na 12 bombek za 12 zł, może pozwolę sobie na luksus i kupie karpia, aby swoimi wybałuszonymi oczkami przypominał mi żdziwienie na widok grudniowej wypłaty---patrzę i oczom nie wierzę, smacznego!

Re: CCC

Susanah / 2008-12-10 20:01
Może szanowny prezes obiecując podniesienie poziomu płac zapomniał o przelaniu obiecanych pieniędzy?NIe wyrabiając sobie premii sprzedażowej, bo mając 83% a nie 85%, zabrano z pensji a nie dodano obiecana podwyżkę. Na sklepach , przy obecnych planach realizacji sprzedaży, śmiem powiedzieć, że molestujemy klientów, pragnąc zarobić na"Zycie", nie jesteśmy w stanie podnieść utargu dziennego, bo nie ma klientów, czy mamy sie obnażać , poniżać, aby zdobyc potencjalna ofiarę zakupu butów?
Dlaczego ktoś mądry nie obniży pułapu realizacji sprzedaży? Przecież w pracy powinno się czuć satysfakcję, a nie kolejny miesiąc jesteśmy upokarzane, tak jakbyśmy nie starały się pracować, nawet stojąc na głowie i klaskając uszami nie zachęcimy klienta, a na pewno niezadowolonymi minami nie będziemy przyciągać tylko odpychać.
Za co biorą pieniądze ludzie w firmie? Za kolejny idiotyczny projekt, przynoszący korzyści Im tylko, przecież to My sprzedawcy rozpędzamy ten wóz, to My dbamy o dobre imię firmy i jej obroty, gdzie jest szacunek do naszej pracy?
Kolejna obietnica, czy łaskawie brzmiący list prezesa ma Nas podnieśc na duchu?
Bez Nas firma nie ma twarzy. A co ma i gdzie ma? Odpowiedzcie sobie sami.
Miłej współpracy.
Susanah / 2008-12-12 08:38
Nie wiem jak kto przyklada się do pracy, ale w moim sklepie jest jedna załoga, wszyscy są odpowiedzialni za sprzedaż i wszyscy sa zadowoleni z dobrej sprzedaży, każdy miał szansę zostać zastępcą bądż kierownikiem, ale nie każdy się nadaje, a przede wszystkim chce to nie jest łatwy kawałek chleba.Każda funkcyjna posada niesie za sobą odpowiedzialność, stres i rozczarowanie. U mnie każdy ma wysoki poziom jeśli chodzi o obsługę klienta, dobrą i efektywną sprzedaż, począwszy od zaprezentowania obuwia, dopasowania go do stopy, gustu i portfela klienta, każda z dziewcząt stara się z całych sił, aby sprzedać tą jedną parę. Mam super załoge, każda z osób począwszy od sprzedawcy skończywszy na kierowniku potrafi dać z siebie wszystko dla firmy i jej zadowolenia oraz wysokich obrotów. Kocham widok uśmiechniętych bużż, kiedy przekraczamy 100% sprzedaży i widzę ta nadzieję w oczach na lepszą pensję. Niech choć jedna osoba w firmie pomyśli o Nas załogach wszystkich sklepów , abyśmy dzielili się przyjemnością współpracy i doceniali wzajemny wysiłek.

Liczę na wspaniałomyślność planujących i dzielących realizację sprzedaży pomiędzy poszczególne sklepy, więcej wyobrażnii a nie czystej matematyki.
Susanah / 2008-12-12 08:44
Trzeba szanować każda pracę, mnie ta praca odpowiada, uwielbiam swoich klientów. Nie jest poruszana kwestia wyboru firmy, bo można było trafić gorzej nawet mając wyższe wykształcenie, spór dotyczy sposobów gratyfikowania ciężkiej pracy ludzi, którzy przykładają się do rozwoju firmy.

Najnowsze wpisy