Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-06 01:17
PS. NIE. Japonia zaczęła lecieć 31.03 o 8.00, czyli dokładnie jak DAX ruszył w dół. Czyli to wtórna sprawa. PS2. A z ropą to ściemniali jeszcze do 1.04 do 12.00. Były ze 3-4 fajne odbicia do tego czasu. :))))))))) Ropa to zabawka spekulantów..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-06 00:27
Wszystko na to wskazuje. USA się nie poddały, chociaż stoja na krawędzi dolnej lini wzrostów. NAwet trochę już poniżej, ale oni bardzo chcą jeszcze raz sprawdzić te szczyty. Miedź juz tak jakby trochę odbijała. Poza tym napotkała pierwszą, choć bardzo słabiutką linię wsparcia. U nas pewnie będzie to słabiej, bo grubaski wykorzystają to do opychania ostatnich akcji- Dolar/PLN w górę. PS. A DAX to z Japonią czasem nie chodzi w parze?? Chyba ostatnio jakoś razem zjeżdżali..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 20:36
Normalnie jak Ken2 Możesz spokojnie go zastapić! :)))))))))

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 19:21
No nie doszli, i z tego co widziałem mieli ogromna ochote tam dojść. Ten wykres wyrywał w góre jak odrzutowiec..

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 19:18
Mam nadzieje, że nie myślisz, że WIG20 jest mocniejszy niż DAX. Zobacz co się stało z DAX-em. Osobiście uważam, że nalezy się odbicie na DAX-ie a USA jeszcze nie zaczna teraz spadać. Oni moga tak drobić do sierpnia :)))))

Re: Spadki na giełdach. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 17:57
No to podsumujmy tą grę. Amerykanie wciąż nie chca się poddać, czyli dokładnie tak jak się spodziewałem. Będą ciągnąć to wbrew wszyskim i wszystkiemu, choćby po 0,0005%. DAX złamany trzeci raz z rzędu. Tylko tym razem przełamany jest cały kanał wzrostów od lutego. Złamany kręgosłu wzrostów. Teraz należy się spodziewać tradycyjnego na DAX-ie odbicia w połowę ostatnich spadków, może trochę więcej, a później DAX zrobi "pa pa"..Pewnie USA się juz zgra z tym spadem.. może w końcu się wyrobią. Co ciekawe wszystko chyba znów zaczęło się od miedzi, na której siedze od początku. Chyba jako pierwsza przełamała wsparcia 29.03. w wyraźny sposób. Potem dołączyłą ropa, na końcu DAX. A USA cały czas robiły sobie żarty, a ja dałem się im nabrac..

Re: Słaby dzień na rynku akcji. WIG20 obronił ważny poziom

swiezak44 / 2016-04-05 17:43
Rany boskie, naprawdę myslisz, że nie dojdzie do przecięcia kanału wzrostowego?? Zobacz na DAX-a, ropę, miedź.. Amerykanie za kilka dni wbiją gwóźdź do tej trumienki o nazwie GPW.

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 14:23

Nigdy nie żałuj swoich decyzji tylko wyciągaj wnioski a i tak dobrze bo zarobiłeś a nie straciłeś .

Za bardzo się wpatrywałem w tą amerykańską giełdę... Wydawało mi się, że oni sa wszechmocni, ale to nie jest tak do końca. Gapiłem się w SP500 jak w obrazek. To był błąd. Oni i tak już sa na górce i drobią po 0,0005% , a reszta świata już wyraźnie zaczynała lecieć, zwłaszcza surowce.

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 14:02
Wszystko przez ten amerykański syf, w który się wpakowałem.. Zrobili mi "prima aprilis" w piątek i całkiem zgłupałem. Wczoraj była idealna górka, ale musiałem jechac do miasta, załatwiac sprawy i bałem się tego zaczynać.. Szkoda. Jak zwykle miałeś rację. Widać ,że nawet USA nie są w stanie powstrzynywac już tych spadków, choć oni jeszcze mają paliwo do wzrostów.. To mnie zmyliło. Ale DAX, to był książkowy przykład do zajęcia pozycji na S. Klasyka. Dwa razy złamany wykres pod rząd.. Nieźle poleciało.. Wyszedł mój brak doświadczenia i zminej krwi. Trochę zarobiłem na miedzi tylko..

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 13:52
Wszystko robie źle... Niby wiedziałem jaka jest tendencja, wiedziałem gdzie to sie będzie kierować, ale obstawiłem nie ten index (SP500), potem bałem się juz ryzykować, potem liczyłem na odbicie... Jeden błąd pociąga za soba kolejny i paraliżuje.. Niby wszystko wiedziałem, widzaiłem te złamane formacje na DAX-ie ..i jak zwykle giełda jest krok przede mną.. :((((

Re: Spadki na giełdach przybierają na sile

swiezak44 / 2016-04-05 13:42
Obaj przegrywają z kretesem polskimi politykami, sędziami.. itp.

Re: GPW czwarta na świecie. Alior rośnie kolejny dzień

swiezak44 / 2016-04-04 21:50
Straciłem cierpliwość do amerykańskiej giełdy. Oni sobie robią chyba żarty. Drobią, drobią, po 0,15% w górę, 0,05% w gół. Beda się tak bawić pewnie do sierpnia, żeby zrobić te 10-15 punktów. Przenoszę się na DAX-a. Szkoda, że dziś nie wyłapałem tej górki, choć ją obserwowałem. Zawsze jak mam jedną pozycje otwartą to boję się ładowac w drugą. Dobrze dziś przewidziałęm kierunek SP500, ale te rachityczne, mikroskopijne zmiany nic nie dają zarobić...

Re: GPW czwarta na świecie. Alior rośnie kolejny dzień

swiezak44 / 2016-04-04 20:09
Pewnie że tanio. Z czasem jak wszyscy zaczną je produkować , to moga być tańsze od tych na paliwo. Idealny samochód na niewielkie dystanse jako drugi w rodzinie. Do tego niezły szpan.

Re: Kapitał wrócił do złotego i na giełdę. Przynajmniej na chwilę

swiezak44 / 2016-04-04 16:14
Spadnie, spadnie już za kilka dni. Wszyscy czekają na USA, aż zrobią swoje.

Re: Poprawa nastrojów na GPW. KGHM na szarym końcu

swiezak44 / 2016-04-04 15:33
DAX pójdzie tam gdzie wskażą amerykanie.

Najnowsze wpisy